mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:01 
Cytuj  
Panowie poki strona nie powstanie proponuje podwieszony post ze screenami ktore beda wysylane do mnie a potem do naszego dobroczyncy z prywatnym serverem... co wy na to ? :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 17:07 
Cytuj  
jasne ze popieram moze dzieki temu zwabimy kilku graczy wiecej , a jak nie to przynajmniej cos sie tu bedzie dzialo nie?

No. :razz:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:34 
Cytuj  
A jakie są problemy z tą stron? Oprócz lenistwa Tuxa :lol: ? Może w końcu się spotkamy ustalimy parę rzeczy i za stronkę się zabierzemy?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 09:45 
Cytuj  
Moje lenistwo i brak czasu *g*.


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:22 
Cytuj  
moze w czyms pomoc?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:23 
Cytuj  
Zmotywuj mnie :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:07 
Cytuj  
DOH!

wez postaw to na gotowym skrypcie php PostNuke jak to to wyglada pewnie wiesz dla tych co nie wiedza link.

Jak problem stanowi gfx to jak znajde odrobine czasu moge cos narysowac.

Serwer? Tez mam moze nie jest dobry jak na polske bo stoi w USA no ale darowanemu...
Albo poszukam u znajomych gdzies w kraju.

Domenka? Moge pomyslec i o .pl...

Caly skrypt PHP jest banalny w obsludze a ma wiele takich rzeczy ktore nam by sie przydaly...
(np. news script, kalendarz itp. itd.)

Potrzebujesz pomocy przy zestawieniu gfx w html daj znac...

Napisanie tego posta powyzej zajelo ci pewnie okolo 30sekund takich postow dajesz na tydzien kilka jakbys poswiecil ten czas na strone to juz by byla... :razz:

[edit]zwroc uwage na gallery script...[edit]

_________________
Obrazek
Telumeh lvl 14 Wood Elf Druid
Dharox lvl 1 Barbaric Shaman Booyakaha! :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-11 11:08 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-11 11:13 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:41 
Cytuj  
Czy ty pracujesz w public relations ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:50 
Cytuj  
He He :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: Może nareszcie coś ruszymy. Serwer ja mogę udostępnić swój nawet, tylko domenkę http://www.everquest.pl trzeba by zarejsetrować.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 12:30 
Cytuj  
Cholera rangerzy sie ze mnie smieja :razz: :razz: :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:46 
Cytuj  
PR? to nie moja specjalnosc ja od polityki
miedzynarodowej (stosunki miedzynarodowe) :razz:
PR chce lynkac podyplomowo

A co do site-u to kurcze fajnie jest miec taki serwis ale jego ciagly update pochalania zabojcza ilosc czasu.
Jak to ruszy to obawiam sie ze wszyscy gracze pl musielby sie tym zajac chyba ze jest wsrod nas ktos to jest gotow zawisic granie w EQ w zamian za ciagle updatowanie strony... ehhe

Jakby kazdy z nas po troszku czyms sie zajal to nawet mialoby to rece i nogi.

Ja uderze do lem.com.pl oni mogliby dac serwer, moze sa skolnni dac cos jeszcze...
A potem zapytam w kilku innych takich miejscach.
Ale,ale najpierw trzeba udielad stronku...
Jakies texty zgromadzic , zapytac o wsparcie z zagraniczne serwisy.
Pogadac z Sony czy nie maja jakis progarmow partnerskich...

Ale to wymaga oprocz dobrych chceci troche zaangazowania z waszej strony. :razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-11 13:48 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:56 
Cytuj  
Ok... posada koordynatora jest jeszcze wolna ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:10 
Cytuj  
Ty tu jestes szefem...

[edit]Ja moge tylko pomoc.

Kilka pytan ktore wszyscy pewnie znaja ale i tak napisze i zapytam :razz:

Aa tak w ogole czy zastanowiliscie sie czy jest sens robienia tego z takim rozmachem?
Dla naszej 7 czy tam 10 nie potrzeba budowac vortalu, bo IMHO taki serwis powinien obfitowac w info na temat gry , status servow , edytoriale, questy etc. no krotko mowiac polski eqvault,allakhazam czy casters... z ta tylko roznica ze tam wsio po angielskiemu :wink: a do nas kto przyjdzie tylko polacy, bo robic taki serwis po ang. nie ma sensu nie mamy szans z takimi gigantami jak te ktore wymienilem wyzej to zreszta kazdy z nas wie...

Wiec zostaje nam nasza grupa i ludzie w jakims stopniu zainteresowani EQ...
Trzeba najpierw pomyslec co tam ma byc i dla kogo, chyba ze juz to zrobiliscie przeca ja tu nowy...[edit]



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-11 14:22 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:10 
Cytuj  
Znaczy zajmowalem sie tym tylko ja... mialo tytul "Strona Polakow w EQ" i ok rzeczy napisales, opisy stref itd. info site. Tyle ze do tego opisy nas... i najwazniejsze... sprawozdania z fajniejszych i zabawniejszych wypraw :cool:

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-02-11 16:13 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 16:52 
Cytuj  
Dobry pomysł Tux, nie informacje techniczne a raczej o zabawie z gry i o ludziach a nie handlu przedmiotami. Ja już mam Lucinka :razz: i wszystko gra, poleveluję trochę i do was spadnę na ziemię.

Spotkajmy się kiedyś, naprawdę łatwiej będzie coś ustalić przy piwie :lol: a i poznamy sie lepiej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:28 
Cytuj  
swietnie tylko ze ja wroclaw a Wy?

a co do site-u to fakt o tym nie pomyslalem!
cos jak legends! ech slabo ze mna...

no to jak o nas to trzeba to odmoscic tak ze och i ach! nie ma to tam to!!!!

[edit] dorywczo proponuj IRC-a[edit]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-11 17:29 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 18:42 
Cytuj  
Ja Wawa

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:08 
Cytuj  
hehe no to sie mozecie spotkac ... ale mnie nie bedzie :sad:

Poki nie dostne moich teleportow ponoc na lvl 100 daja wtedy albo mozesz korzystac ze soecjalnej podzmimenj ultra szybkiej komunikacji albo korzystasz z chmurek, ale dla agnostykow takich jak ja nie ma alternatywnego srodka trans-swietlnej komunikacji astralnej... :razz:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:16 
Cytuj  
Co do tej stronki to dolacze sie z katrografia, istniejace mapki mimo ze sa dobre nie maja wszystkiego w moim mniemaniu co potrzebne (rozmieszczenia NPC w miastach na przyklad).

Do tego moglbym opracowywac questy w miare ich przechodzenia kolejnymi postaciami (hehe zajmie pewnie wiecznosc ale no nic jestem uparty :grin:)

Na teraz nie mam za wiele do zaoferowania ale tekst do tekstu i uzbiera sie stronka :smile:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:41 
Cytuj  
Jak będzie jakiś turniej w Counter-Strike albo czegoś innego, to postaram się nas tam wcisnąć, małą prezentacja gry, dogadać się z wydawcą w Polsce, jakiś telebem z filmikami itd. Ale wtedy można by się pochwalić stronką i pokazać, że nie jesteśmy tylko bandą oszołomów grających dzień i noc :lol: tylko normalnymi młodymi ludźmi i jeszcze potrafimy coś zrobić od siebie dla gry. Oczywiście można wymyśleć coś jeszcze. A odnośnie strony to myślę, że ta federacja na gry-online jest niezła, tam dużo ludzi przychodzi. A jest nas tylu, że gdyby każdy teksty piasał i miał swój dział, a widzę że zapału dużo, to byłoby spoko. A takei nieoficjalne spotkanie można by i tak zorganizować. Posiedzielibyśmy do rana w pubie. Zematis by od siebie wpadł, jakiś nocleg by się znalazło. Pogadało, pograło może nawet. Panowie czekam na odzew.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.