mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 14:52 
Cytuj  
Tak sobie pomyslalem , ze moze by tak postawic skarbiec?
Przeciez kazdy z nas ma jakis stuff ktory jest mu zbedny a cena jaka za nie go mozna uzyskac go nie za bardzo satysfakcjonuje, albo jest tak hojny (przez ch czy samo h??)
ze moglby przekazc ow rzec na czas okreslony czy tez nieokreslony na "przechowanie"...
Potem mozna by sprzedac czy dac nastepnemu.

Mozna by tez jakies pp ktore nam ciaza (komu ciaza temu ciaza hehe tych nigdy za wiele)
tez do skarbca wsadzic.

Walnac prosta stronke z tym co tam mamy i kazdy na forum by postnal czo mu pasuje , czy ile kasy potrzebuje itd.

Jest nas malo, i w zasadzie tylko high lvle moga cos sensownego dac , ale np. gdyby byl taki skarbiec tydzien wczesniej to dzis Beo dla swojego kota dostalby moj zestaw skor , a tak musialem mu fundac drugi, i nie w tym rzecz ze kase wydalem ale , za nia moglby sobie kupic cos innego...

Nie wiem jak przyjmiecie moj pomysl , no ale...

I mysle ze Tux jako szefo tego forum powinnien miec dostep do skarbca (cyztaj:skarbiec bylby na jego koncie) [o ile masz wolny slot rzecz jasna]

Czekam na opinie!


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:21 
Cytuj  
heheheh pomysl dobry...
widzialem propozycje zrobienia polskiej gildii... moze najpierw to ?

a poza tym, w tej chwili ja moge robic za skarbiec - biore wszytko jak leci :wink:)
heheheh

pzdr
C++ aka Zirael

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:32 
Cytuj  
Ja jestem jak najbardziej za !!! mimo że sam jestem bidny ale mam zamiar niedługo zacząć Questować na poważnie i może zrobię trochę towaru dobrego więc będzie co włożyć do skarbca :smile: ale przedewszystkim Gildie załużmy !!! będziemy mieli własny Chat i wogle i będzie można myśleć o prawdziwym graniu :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 09:01 
Cytuj  
Zemik problem w tym ze nie mam :smile:

Ja moge chetnie zapisac stan magazynu i nawet podwiesze :smile:

Cir:Jak sie zaloguje to ci banded narobie :cool:

Kord: Lvluj bo jak juz bedziemy miec chociarz jeden high end team wtedy itemiki zaczna wplywac szybciej niz to zarejestrujemy :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 11:09 
Cytuj  
Panowie ja was gonie jak sie da dzis 20 stukne wczoraj dwa pelne lvl lyknalem ale musialem grac ponad 10h hehe

Do poniedzialku zamierzam 24 stuknac!

To wymaga duzzzo pracy ale wczoraj gralem z kumplem Baron Kengo lvl 60 chanter JA PINDOLE jak to Uli mawia , takich buffow to nigdy nie widzialem!

Kordzik sorki ale te twoje elemetale to kucaja przy impie!!! tylko to flap flap flap ehheh

I wez sie szybko dosicganij do 60 zebys nam dwala takie buffy!!!!!!!!!!! :razz:

Ja od dzis bede mogl portowac nasza zaloge...

Na 24 dostne wolf form!!!! buahahahahh
I nowe porty!!!! Wiec stane na glowie zeby to lyknac!!!

Levelowac dzieci!!!! Levelowac!

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 11:19 
Cytuj  
Elementale są nędzne ja będę miał na 44 Warewolf Illusion !!! a co do buffów, cóż robię co mogę a mogę na razie nie wiele - chodź ludzie z którymi groupuje nie narzekają specjalnie :grin: a casterzy to wogóle są w siudmym niebie :grin: no ale już nie długo stuknę 50 lvl j też będę rządził !!! :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:01 
Cytuj  
Zemiq:
Baron to tytul z AA (dla kojarzacych sobie w EQ to znaczy alternative advancement a nie anonimowi alkoholicy :smile:

Imp uhm... LM'ki sa ladniejsze imho ale coz :smile:

Na 20 i 24 masz self only porty wiec innych to od 29 dopiero :sad:

Tak czy inaczej wolfik jest super :smile: gdyby nie wolfik bym nie mial epica... :razz: )


Kord:
Na 44 to bedzie mial boon of the garou ! :roll:

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED,
Geting seduced by Enrapture (literaly)
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-02-22 18:02 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 19:44 
Cytuj  
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

cholera nie zwrocilem na to uwagi!!!

Co za kretynizm jakis! rany boskie!!!

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!



Dobra trudno kto mnie PL do 29 ??!!?

A Kengo jak mowilem dobry znajomy z RL Crys i bawil sie z nami , np. mnie uczyl jak w grupie grac bo caly czes psulem jego aoe mezzy eheheh

buffy nam dawal itd. hehe ma super epica , takiego weza fajnego!

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:12 
Cytuj  
i bardzo dobrze !! nie ma nic bardziej wkurzającego od grupy która cały czas łami mezzy i jeszcze krzyczy na Encha że nie może opanować mobów !!! :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 10:06 
Cytuj  
Nno niestety znam to uczucie... Tyle ze na 17 lvlu w oasis, jedyny sposob by przezyc to zrobic macro "THIS MOB IS MEZED! DONT HIT IT OR ILL DIE!" ^ ^


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 12:56 
Cytuj  
eheh tia na Kengo mozna polegac , nie zwrocielm uwagi ze to jego alt ehhe (tak alt na 60!) gra tez Parlez ihihhhi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.