mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 14:16 
Cytuj  
Czesc!
Forum znalazlem dopiero dzisiaj, ale w EQ gram od 99 roku (z przerwami).
Od niedawna gram na FV i ciekaw jestem czy jeszcze ktos z Polski wybral "trudna sciezke", czyli serwer rpg (TLC code, anonymous, alignmenty i zwiazane z tym restrykcje w teamowaniu, slabszy bind).
Osobiscie gra mi sie z_a_j_e_b_i_s_c_i_e
Ale moze dlatego ze zawsze lubilem wyzwania i gry ustawione na max trudnosci :smile:)
Anyway zachecam! Jakby ktos gral to niech da mi znac - moze cos razem podzialamy.

Xilvaran Nsa'la, Teir'Dal Necromancer, Dark Affliction.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 14:38 
Cytuj  
Witamy :smile:

Przykro mi ale żaden z nas, tych co tu przychodzą nie gra na FV. Głównie wszyscy siedzimy na Tarew Marr. Myślę że to bynajmniej nie dlatego że idziemy na łatwiznę. Ja przynajmniej gram na Tarew bo tu jest najwięcej Polaków, a teraz na lvl 40 już mi sie za bardzo nie chce zaczynać od nowa dopuki 60 nie zrobie :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 16:43 
Cytuj  
99 roku życia ? człowieku masz kondyche...

Tak na poważnie, to mnie zaciekawiło.
Ja wprawdzie dopiero w EQ zaczynam, ale tym bardziej moge popróbować w różnych miejscach.
A trochę mi się wydaje, że więcej RPG by się w EQ przydało.
Mówisz że nieźle - spróbuję może dzisiaj się podłączyć i rozejrzeć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 16:50 
Cytuj  
Fajnie Cie wsord nas widziec!
Aczkolwiek szkoda ze nie jestes na tarew...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 18:17 
Cytuj  
No tak na moje FV wcale nie rozni sie specjalnie :smile:
-bariera jezykowa to tkzw. pain in the ass...
-TLC poprostu nic nie stwinkujesz...

FV jest nawet latwiejszy bo oprocz rzeczy typu epici i newbie notes nic nie jest no drop ^ ^, skandal =/ j bootsy dropable...

Mam tam ogra lvl 5 pogralem kiedys sobie :smile: no takie porozumiewanie sie w niezrozumialym jezyku bylo przezabawne :smile: ale oprocz tego... no coz niczym sie nie rozni specjalnie :smile:

PS.na ktorym serverq grales ? i masz maina ? aha i ktory lvl ? :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 23:08 
Cytuj  
Zapewniam, ze latwo nie jest. Poprzednio gralem na Brell Serilis i Tallon Zek. I teraz naprawde jest trudniej - moze role-pleya nie jest jakos szczegolnie wiecej, ale gdy wszyscy wokol sa anonimowi i jeszcze kazdy gada po swojemu to o druzyne nie jest latwo, wiec znajomosci trzeba pielegnowac. Gildia w ktorej jestem tez jest znacznie bardziej friendly niz te z normalnych serwow. A to ze jest TLC jest bardzo mile - no more camping. Jeszcze jedna zasada to jedno konto - jedna postac, czyli zdecydowanie utrudnienie twinkowania.
Co do postaci to gram nekromanta dark elf, aktualnie 15 poziom, na innych serwerach mialem mase postaci, doszedlem dalej, ale nigdy do 30 nie dojechalem (moze to i dobrze, sporo przede mna).
Pozdrawiam,
Xilvaran.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 07:20 
Cytuj  
Bariers jezykowa jest prosta do pokonania :smile: z czasem sie uczysz jez. no uhm tylko sie musisz grupowac a necro wybitnie do tego stworzony nie jest :grin:

Nno i TLC wcale nie ogranicza campingu ^ ^, jak wszyscy sa anonimowi nie jest trudnij o grupe... (troche kombinatorkstwa :smile:

Nno nie wiem :smile: jedyne na czym to sie moza odbic to organizacja random raidow :smile: to tak na moje :smile:

Nno a moze wpadlbys do nas na Tarew tak towarzystko ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 08:36 
Cytuj  
hmmm podoba mi się ten pomysł !! też będę grał Anonymous cały czas !! i nie będę się Tłinkował !!! :smile: bo i nie mam jak na razie !! :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 09:29 
Cytuj  
Twinkuj sie twinkuj :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 10:36 
Cytuj  
nie graj anon, wiesniaki graja anon!

roleplay zreszta tez, na tarew nie ma takiej potrzeby , jak ktos ci dusze meczy to powiedz nie, wiekszosc zrozumie jak nie to ignore i juz...


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 11:48 
Cytuj  
Na zwyklym serwerze gra anon albo rpg nie ma zwykle sensu - zwykly serwer nie jest do tego przystosowany i jak ktos wlacza sobie anon to tak jakby "przedobrzyl". Dobrym odniesieniem moga tu byc mudy (o ile ktos gral). Zwykly serwer to jak diku (Studnia Dusz, Chicken Den, Killer) - tam wszyscy sie znaja i byloby malo sensowne ukrywanie swojej tozsamosci - nie o to w tym mudzie chodzi. FV gdzie tozsamosc jest zawsze ukryta jest troche jak mud LPC (Arkadia, Genesis) - anonimous daje pewien stopien realizmu - nie znasz osob ktorych wszesniej nie spotkales - nie wiesz nie spotkawszy go jakiej sa rasy, profesji, jaki ma poziom. I to mi sie podoba.
Kolejna sprawa na FV jest "zle widziany" ogolnozonowy shout - rozmawiasz z tymi ktorych spotykasz - uklon w strone realizmu. Ogolnie ludzie bardziej wczuwaja sie w role, duzo rzadziej rozmawia sie o tym ile dzis zaekspowalismy, nie ma "Xxxx shouts: **** Level ****; Ktostam shouts: -+-+- GRATZ -+-+-" itp.
Oczywiscie to sprawa preferencji. Ja zdecydowanie wole wiecej rpgu, realizmu i trudnosci (vide LP) niz irca (vide DIKU).

Xilvaran.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 14:29 
Cytuj  
hehehe :)
w sumie co racja to racaj...
Ale i tak EQ jest namiastka Arki..
ehhh.. jakby tak Arka z grafika byla... mniam... :))

pzdr
C++

ps. Ale i tak moglbys z nami pograc ;))

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 14:54 
Cytuj  
Nie znam dobrze serwerów o których wspomniał Xilvaran - troche się bawiłem na Elendorze i Dune III i tak mi się kiedyś wydawało, że dorobić do nich grafikę to by była rewelacja.
Ale po Ultimie i EQ (wstępnie) to uważam że to "coś" co ma np. Elendor, to właśnie dlatego że wszystko jest sprawą wyobraźni i interakacji między PC. Paradoksalnie dodanie grafiki mocno to "coś" redukuje.

Filozof. :wink:


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 18:47 
Cytuj  
Nie no, oczywiscie wiadomo, ze prawdziwy RPG to prawdziwy RPG, Arkadia to Arkadia, a EQ to EQ. Nie ma co tego porownywac, bo to zupelnie co innego.


Posty: 1
Dołączył(a): 29.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 20:21 
Cytuj  
Wraz z grupą znajomych (głównie francuzów) zakładamy nową gildię na Fironia Vie. Nasza gildia będzie nosić dumną nazwę Ring of Mystics. Dopiero jest nas siedmioro i dlatego szukamy jeszcze kilku osób aby się formalnie zarejestrować. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do obejrzenia forum gildii znajdującego się pod adresem http://www.ecs.be/forum . Można tam przeczytać o celach gildii, zasadach na jakich można się przyłączyć oraz skontaktować się osobiście z "oficerami" gildii. Zapraszam.

Skafid

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: skafid dnia 2002-04-30 18:44 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 00:33 
Cytuj  
FV to nie dla mnie...

Ja mam juz nawyki z tarew...

Powodzenia!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.