mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 14:45 
Cytuj  
To nic nie nos :razz: tyle ze Zir moj enc i Telu to juz high teens... heh mam cie druidem PLowac ? =/ ehhhhh nic, zobaczym, poprostu wpadaj czesciej...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 12:51 
Cytuj  
Imbrued Platemail Breastplate
LORE ITEM MAGIC ITEM NO DROP
AC: +29 Str: +9 Dex: +13 Cha: +9 Disease Resist: +10
Weight: 7.5
Classes: Bard
Races: Human Half Elf Wood Elf
Inventory Slot: Chest
Planar Item: Yes

Landziq zobacz co upadlo przedwczoraj w Hate... i wiesz co? Nikt z bardow nie chcial tego 'scierwa' dotknac :lol:
A wiec sobie toto "rotnelo" :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 11:43 
Cytuj  
Kto by tam chcial cos zupelnie bez rezistow ? :razz: Na smoki to to sie nie nadaje... i zadnego efektu :razz:

Chociarz ta cha i dex... mozy Britsy przy tobie mocarzy zgrywali poprostu ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:38 
Cytuj  
wow... <ociera_sline_ciknaca_z_kacika_ust>
niezle cacko

ale tu skile sie liczom.. :wink:

_____________________________________________
Landriell
Ranger of the 35th season
Proud member of Ecliptic Shadow
Master Fletcher
Sullon Zek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 16:20 
Cytuj  
Tuxiq.
Wracajac do rozmowy na temat aggro, ktore wytwarza Ranger... to na lvl 54 dostaje czar, ktory rzuca na swoja bron.. bron zaczyna procowac i za kazdym procem jest aggro decrease against ranger... :razz: i wtedy wszystkie moby skacza na wizia.. :wink:

_____________________________________________
Landriell
Ranger of the 35th season
Follower of Tunare
Proud member of Ecliptic Shadow
Master Fletcher
Sullon Zek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 19:43 
Cytuj  
Widze ze wiesz co to concussion newbiesie... :cool:

Tak czy inaczej jak na support dmg klase nigdy nie dorowna dmgem monkowi ni rog... chociarz ja wiem widzialem pare fajnych lukow w luclinia :razz:

Wpadnij do nas newbersie, mam dla ciebie MM drums ktory dostalem od necrosika... ja go how much ? on mi 2 stacks o bonechips... heh to poszedlem, kupilem i mu zanioslem :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 08:19 
Cytuj  
Można dużo mówić na ten temat :grin: a ja mam sentyment do Rangerów, z jednym zrobiłem 30 lvli :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 09:13 
Cytuj  
Ehhh no tak =/

Ale Mabstera juz nie ma... :sad:

*plays requiem on "dudy"*


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 10:10 
Cytuj  
Tuxiq... damagem moze nie dorowna... ale sytuacje bedzie lepiej ratowal niz Monk. Jezeli mob usiadzie na cleryku, badz enchanterze... to caster bedzie latal, za nim mob, a za nim rog albo monk... i dupa.. najprawdopodobniej caster zginie.. natomiast rangerek w takim przypadku nie biega jak gupek... lecz rzuca snare, albo roota... i mob jego.. :smile: :razz:

A ponadto to ani rogue ani monk nie ma dd ponad 200pts... :razz:
_____________________________________________
Landriell
Ranger of 35th season
Proud member of Ecliptic Shadow
Master Fletcher
Sullon Zek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: HeavenBringer dnia 2002-03-19 14:58 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 15:25 
Cytuj  
Rozpisze slowo po slowie to bedziesz mogl odpowiedziec tez w quote'cie i moze dojdziemy do porozumienia :cool:

Cytuj:
Tuxiq... damagem moze nie dorowna...

Cap'em tauntu w ratowaniu casterow tez nie dorowna war'owi o defensywie nie wspominajac...

Cytuj:
ale sytuacje bedzie lepiej ratowal niz Monk

monk to jest melee dmg dealer a nie taunter...

Cytuj:
Jezeli mob usiadzie na cleryku, badz enchanterze... to caster bedzie latal, za nim mob, a za nim rog albo monk... i dupa.. najprawdopodobniej caster zginie...

Clr nosi plate wiec przezyje :cool: a jezeli chodzi o wizia lub maga... eh jak nie umie grac swojej klasy na tyle zeby nie zlapac agro... no coz pare smierci i sie nauczy :cool:

Cytuj:
natomiast rangerek w takim przypadku nie biega jak gupek... lecz rzuca snare, albo roota... i mob jego.. :smile: :razz:

Wlasnie dlatego w seb lubie rangerow grupowac, jestem poprostu zbyt leniwy zeby snarowac poza tym wiecej dmg zrobie bez snaru :cool: btw, root=instant agro

Reasumujac najlepiej u rangera podoba mi sie jego track ktory naprawde jest czasem bardzo przydatny i zadna klasa nawet jak ma track to w porownaniu z tym rangera mozna go o kant d. potluc, z tym ze w walce... eh..., napisz feedback zeby rangerom przywrocili triple attack, wtedy pogadamy :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.