mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 14:26 
Cytuj  
OOOOOOOOOO nie wierzę !! toż to mój Mentor !!!! :grin:
/salut Komandos

kiedy wrócisz całe nowe pokolenie cię potrzebuje !!! :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 15:30 
Cytuj  
Heh... :razz:
Nie bede komentowal tych dzieciecych wyglupow... :razz:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 16:26 
Cytuj  
no ale właśnie taka jest prawda według Landa, że Ranger jest supero bo może robić wszystko a tymczasem na lvlu 50 się okazuje że w sumie można go łatwo zastąpić i jest nie potrzebny w grupie, no ale jak mówiłem ja mam szczególny sentyment do Rangerów :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 20:47 
Cytuj  
MABI! Hej :cool: widze ze jeszcze zipiesz :cool: CO tam u ciebie slychac ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 21:52 
Cytuj  
Hm....na koniec tygodnia bede mial cap'a lvl..planuje sie pobawic z miesiac RvR ( bo dluzej to chyba mi sie znudzi)...a dalej?...heh do SB jeszcze daleko....moze wpadne do Was:)

A co do rangerka " gdzie diabel nie moze tam.....wizia ; SK ;lub rangerka posle " he he

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:43 
Cytuj  
Ehhh miloby bylo jakbys do nas wpadl, bysmy sobie poprzypominali stare czasy :cool: Kordzik nam lvluje i wogole jest milo :cool: Niestety do tej pory nie dorobilismy sie zadnego melee dmg dealera ale coz za to mamy bardzo ambitnego druida ktory szybko lvluje... troche z nim zwyczajowo dre koty ale coz, druid polak to zawsze druid polak :cool: bedzie do evacu drugiej grupy... :cool:

Wogole to jak wpadniesz do nas a Kordzik do tego czasu podlvluje i moze zlapie luclinka bysmy mogli pobuszowac all over the place :cool:

PS.Apropos SB poki co wszystko co moge powiedziec to jak dla mnie b. duzy plus to profesja blacksmith... bo to uwielbiam, sam wiesz natomiast duzy duzy minus to TPP :sad: no nic.

PS2. Postowalbys cos od czasu do czasu tu u nas tez :cool: ostatecznie jestes Ol school eq... :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 08:06 
Cytuj  
no właśnie napisał byś coś u nas :grin: generalnie to mam już 41 lvl i mogę spokojnie się grupować z wami :grin: co Tux może potwierdzić :grin: więc od biedy moglibyście mnie podlevelować :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 09:42 
Cytuj  
Hm...nie pisze...bo nie gram obecnie w EQ..a to jest jednak dosyc dynamiczna gra..nie stoi w miejscu:)....i "co on sie bedzie wymadrzal jak nie gra"...wczesniej czy pozniej bym to uslyszal he he

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 09:47 
Cytuj  
no to się nie wymądrzaj tylko zagraj :grin: masz już Luclina ??


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 10:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-21 09:42, Lapiduch napisał:
Hm...nie pisze...bo nie gram obecnie w EQ..a to jest jednak dosyc dynamiczna gra..nie stoi w miejscu:)....i "co on sie bedzie wymadrzal jak nie gra"...wczesniej czy pozniej bym to uslyszal he he


Watpie czy na tym akurat boardzie bys to uslyszal Uhm... Wiesz jakby nie bylo lvl 57 i lvl 55 masz chary to chyba znasz ta gre troche :cool: ale to tak na moje :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.