mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 16:02 
Cytuj  
Czy ktoś mógłbym mi opisac w jaki sposób brac questa u npc? Mówie hail do gostka ten mi opisuje ze mógłbym mu pomóc i dalej nie wiem co zrobić. Wpisywanie słów oznaczonych [] nie działa .

I jeszcze jedno pytanki -czy "anchor point" ulega zmianie podczas gry? Trochę to niewygodne ze po wyzionięciu ducha na 2 krancu wyspy jestem cofany pod "my born city"



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-04-14 17:59 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:13 
Cytuj  
Prawdopodobnie chces zrobic quest kroty jest dla innej klasy...

Proboj kilka razy, i pisz tak samo jak w []

Bindowac moga npc no i pc.

W kazdym miescie stoi gdzies binder, zapytaj na /ooc to ci napewno ktos powie gdzie.
Albo zapytaj czy cie ktos nie bindnie (tylko miasta,sa pewne wyjatki np. Gfay)

Grasz na tarew?
jak tak pusc tella do Telumeh , jak bede to ci pomoge!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:38 
Cytuj  
Jezeli quest nie jest dla twojej klasy albo masz za mala frakcje to npc cie o tym poinformuje... np. "i didnt know scum could talk, leave before i loose my temper" albo "I have something high elves like you can use, that's EXIT, now LEAVE!" :razz: poprostu zle zadajesz pytania... np. "I could make you a Primal Velium Staff if you could only bring me some [zbysiu juice]." teraz nie mowisz "zbysiu juice" ale "what zbysiu juice ?" poprostu musisz zlozyc logiczne zdanie :cool:

Natomiast jezeli chodzi o bind... jezeli jestes zbrojnym wtedy moga cie bindowac tylko inni i tylko w miastach ew. miejscach do tego wyznaczonych w wiekszych zonach jak np. gypsy camp w North Karana... Jezeli jestes priest lub caster dostajesz czar ktory nazywa sie Bind Afinity ktorym mozesz bind'owac (wyznaczac home point) sobie lub innym z ta roznica ze sam siebie mozesz bindowac gdzie dusza zapragnie, wylaczajac niektore lochy i inne plany egzystencji :cool:

Wiec... powiedz no gdzie grasz ? jaka klasa ? jak sie nazywa twoj char ? jaki lvl ? jaki server ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:51 
Cytuj  
hehe dziękuje za informacje i miłe przyjęcie :smile:

Tak gram na Tarew - udało mi sie swego czasu zbadac łącznośc na poszczególne serwery i Tarew wyszło pod tym względem najlepiej. Tu tez nie mam zadnych problemów z lagami itp więc wybór chyba był dobry :smile: Ogólnie chwała twórcom za tak mały wpływ fatalnych łaczy na grę :smile:

Stworzyłem sobie High Elfa. Teraz ma 5 level m/w połowę do 6. Gram na powaznie od paru dni dosłownie. Profesja mag. W chwili obecnej szaleję wokół Felwithe lub Kelethin głównie z powodu jeszcze czestych utrat zycia ( no cóż :smile:) tak to jest jak sie nie wie na co można łape podnieść).

Byłbym wdzięczy na informacje w co warto inwestować punkty w tej profesji , zauwazyłem bowiem ze wiele skilli podczas gry stosunkowo szybko na początku podnieść więc chyba zszkoda w nie inwestować i lepiej to robić na wyzszych levelach.
Zapytałem o bind (teraz wiem jak na to mówią) bo to by mi znacznie ułatwiło trening ( nie traciłbym czasu na przejscie między Felwithe a Kelethin ) a to własnie pod Kelethin sa Orc Centuriony i ogólnie duzo orków na których exp mi skacze w górę. Aczkolwiek Centuriony są dosyc wymagające jak na moje zdolności i czesto konczy sie to próba salwowania się ucieczką ( nieudaną zresztą).

Aha własnie.. czy tylko w swoim rodzinnym miescie mozna trenowac w siedzibie kasty czy tez zdarzają sie moze jakies zamiejscowe siedziby.

Aha imie chara - ELDARION

_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - pierwszy polski serwis poświęcony Massively Multiplayer Online Games
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-04-14 18:52 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 19:30 
Cytuj  
Tux, npc nie zawsze powie ze cos jest nie tak...
:razz:

Wiekszosc rzeczy sie sama rozwija i wystarczy dac 1 punkt zeby zaczelo dzialac.

Ja na pocztaku dawalem 5 a potem max czyli 20...

I jak mi mowiono tak i ja powiem, pozniej te punkty sa bezuzyteczne...

ech! nie gralem juz od 20+ godzin... zmeczyl mnie eq i to powaznie.
za duzo gralem :sad:

[edit] myslalem nawet o tym http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1721993594 55 AA punktow!!!

a skille mozna trenowac w roznych gildiach
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of 41st season.
Member of Guardians Of The Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-14 20:35 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-14 20:37 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 07:11 
Cytuj  
Cytuj:
Tux, npc nie zawsze powie ze cos jest nie tak... :razz:

Zawsze, chyba ze quest jest popsuty, class questow nie ma do SoL i SoV :razz:

Cytuj:
Wiekszosc rzeczy sie sama rozwija i wystarczy dac 1 punkt zeby zaczelo dzialac.

Nie wszystkie... ale zapomnialem o NAJwazniejszej... meditate musisz zainwestowac 1 pt. zeby "learn the basics", potem leci samo...

Cytuj:
Ja na pocztaku dawalem 5 a potem max czyli 20...I jak mi mowiono tak i ja powiem, pozniej te punkty sa bezuzyteczne...

Nie zupelnie... przydaja sie jak sie je zaoszczedzi... ja np. mialem 160 i jak wprowadzili familiary 100wka poszla w conjure :razz:

Cytuj:
ech! nie gralem juz od 20+ godzin... zmeczyl mnie eq i to powaznie.
za duzo gralem :sad:

To organizm domaga sie snu!!!!!!!! :razz:

Cytuj:
[edit] myslalem nawet o tym http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1721993594 55 AA punktow!!!

No ja bym ci nie radzil bo wolaliby za toba "ebay, ur ebay", twoja wola :cool: W sumie to zastanawialem sie czy tak nie dorabiac... no jakby tak 2k usd wpadlo... :roll:

a skille mozna trenowac w roznych gildiach


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 07:39 
Cytuj  
Witam serdecznie !!! :grin: koledzy odpowiedzieli na pytania to ja się już nie będę wymądrzał :grin:

TUX --> czemu Cię nie ma do jasnej cholery ?!?! zaraz będę potrzebował portów do paru miast a ty co ?? stuknęła 60 i spoczołeś na laurach !! Emerytura ci się marzy czy co ??? ale poważnie mówiąc mógł byś się czasem pojawić :wink:

Dostaje ostatnio po dwa zaproszenia do Gidii dziennie :wink: wiadomo Enchanter na 43 lvlku odchowany, ubrany, teraz to już każdemu by sięprzydał :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 12:17 
Cytuj  
zobacz quest w kaladim tam stoi (chyba bard)
mowi o qustcie, ale jesli nie jestes bardem to sobie mozesz do niego gadac!
nic ci nie odpowie...
I nawet nie ma textu w stylu nie mam czasu na rozmowe czy cos w tym stylu...

Zaczynam powoli wracac do gry, po prostu za dzuo gralem i sie troche wypalilem...

Co do ebaya to planuje (o ile sb mnie wcignaie) pchnac telumeha, mysle ze do tego czasu stuknie mi 50 min. wiec zawolam kolo 100$ wywolawczej...

Teraz cigale mi sie snia eboots, ale kurde na 41 nie mam szans na raid na freeti :sad:

i wlasnie czemu cie w grze nie ma?!

dobra ide jesc , potem na tv i potem na eq :grin:

do zobaczenia w eq!

aaa i kurde wbijac sie na #everquest!!!!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 14:35 
Cytuj  
To te postacie tak "chodzą" na aukcjach ???!!!
Może to tylko próby (nieudane)...

Jak się interesowałem zakupem DAoC, to jedno z tych ogłoszeń na forum zawierało oprócz gry i licencji 2-3 postacie - o levelu max około 35-38 - całość za 250 PLN o ile pamiętam.
Może trza było kupić i odsprzedać ?
Ale nie chce mi się wierzyć żeby ludzie PC kupowali...

P.S. Sorcerera z Diablo I sprzedam: level chyba 30, cena wywoławcza $500 :grin: :grin: :grin:


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 19:48 
Cytuj  
zazwyczaj 60 sa ponad 1000$ jak jest niezly wypas to jak widzisz wi wiecej...

i licytujesz nie postac a czas ktory dana osoba wlozyla w osiagniecie tego co kupujesz...

jak na moj gust 1000$ za 3 lata grania to nie jest duzo.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 20:12 
Cytuj  
Moge juz sprecyzować problem z questami. Kiedy gostek podaje mi co ma do zaoferowania (po powitaniu) kilka haseł ma oznaczonych [] - wiem ze własnie te słowa trzeba wymienić podczas rozmowy aby dowiedzieć się więcej ale w jaki sposób? Enter i normalnie zadać pytanie z tymi słowami? Bo 2 gości NPC mimo iz pobąkiwało coś o misjach nie reagowało wogóle na moje słowa.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 23:20 
Cytuj  
Musisz miec 'nacelowanego' NPC z ktorym chcesz rozmiawiac i wtedy /say text (badz ENTER i text.. to to samo co /say) , ponadto musisz zlozyc jakies zdanie ze slowami w []. Czasami trzeba sie troszke napracowac by zadzialalo bo niekiedy odpowiadaja tylko na okreslony zwrot chociaz wydawalo by sie ze to co im mowisz jest juz jak najbardziej logiczne. Probuj ile wlezie a jak nie dziala to olej... moim zdaniem jest to jedna z bardziej wkurzajacych rzeczy w tej grze, ale da sie przezyc.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ulisses dnia 2002-04-16 00:23 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 08:31 
Cytuj  
Zemique: 3 lata na lvl 60 ? hehh newbiesie... :razz: majac 2 putery lvl 50 zrobisz wojem w miesiac widzialem przynajmniej takiego cwaniaczka... tak mysle 2 miesiace=war 60 i pare aa... hihihi 2-4 k zl za prace ktora masz w domu i nie wymaga prawie zadnych kwalifikacji to chyba niezly zarobek :razz:

Uli: hehehe key to HS haha... to ktory byl ten ciezki moment ? how to escape ? why did you escape ? when did you escape ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 09:30 
Cytuj  
moze i tak, moze i nie , napewno musial znac troche ludzi bo tyhc epicow to w tandemie z dru raczej nie zdobyl.

nie zmienia to faktu ze placisz za czas jaki w to wlozyl...

kwetsia tego jak cenisz swoj czas.

[edit] 1000$ jak na ich warunki to nie sa duze pieniadze... to raczej jest sposob na dorobienie kilku groszy niz praca[edit]
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of 41st season.
Member of Guardians Of The Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-16 10:32 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
moze i tak, moze i nie , napewno musial znac troche ludzi bo tyhc epicow to w tandemie z dru raczej nie zdobyl.

Z sha nie z dru... z dru to 2 razy wolniej..., przez wzglad na smierci... :razz: poza tym mozna powiedziec "epic zdobedziesz sam, to wspaniala przygoda..." -marketing... :razz:

Cytuj:
nie zmienia to faktu ze placisz za czas jaki w to wlozyl...

Koszty uzyskania przychodu... :razz:

Cytuj:
1000$ jak na ich warunki to nie sa duze pieniadze... to raczej jest sposob na dorobienie kilku groszy niz praca

Czy ja mowilem o nich ? heh... widze ze jestes malo zorientowany apropos sytuacji na rynku pracy... jak na prace ktora nie wymaga ZADNEGO wyksztalcenia tylko 2 puterkow i doswiadczenia w EQ, to... :cool: ehhh poszukaj kiedys pracy, chociaż tak dla jaj... zobaczysz jak jest...


_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic Sorcerer, aiming towards Baron
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-04-16 10:52 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 15:49 
Cytuj  
i nie jest to praca bo ile osob ci to kupi?

sam natychmiast powiedziales zebym raczej tego nie robil bo mnie bede ebay wolac...

takie chary kupuja ludzie ktorzy albo kiedys grali w eq doszli wysoko potem przestali, albo tacy ktorzy chca od razu zaczac "grac" a nie biegac po 3-4 tygodnie w tej samej zonie i zabjec 1000 takich samych mobow...

Ale ilu ich jest? wiekszosc wli jeszcze raz to przejsc bo znaja gre..

ja nie kupie bo nie wyobrazam sobie tego, przeciez on napewno mial znajmych itp. ktrzy bede mnie brali za niego.

i wcale to nie jest takie bajeczne bo trzeba miec jeszcze 13$ co miech w kieszeni i dostep do sieci.

i jak na nasze warunki to kiepski to oczywistym jest ze jak kogos na to stac to albo ma rodzicow albo ma prace...

Bo ciekaw jestem jakbys sie z tego chcial utrzymac nie majac pracy ani tez kasy/rodzicow oplac wszytko a potem czekaj az moze ci ktos to kupi.

Za szybko myslisz Tux...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:38 
Cytuj  
Takie chary raczej kupuja ludzie ktorzy doszli do 20 lvlu i im sie znudzila low end game... wiec kupuja 60 lvl i nim graja... tyle ze w sumie nie potrafia tego robic bo nie maja doswiadczenia... hmmm cos jak "damn ebay chanter he killed us 3 times and disbanded". Klienci no niestety sa kaprysni... ale coz.

Poza powyzszym heh... ja ci nie kaze tego robic... heh... dowiedz sie ile zarabiaja teraz absolwenci szkol wyzszych to... eh...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:45 
Cytuj  
Panowie,

Ja rozumiem że ta cena, to cena za czas spędzony przy grze. I jeżeli opierać się na porównaniach z normalną pracą to powinno to być znacznie więcej niż te $1000.

Moje zdziwienie budzi tylko to, czy NAPRAWDĘ ktoś te postacie kupuje ? Słyszeliście o takim zdarzeniu ?

Z moich doświadczeń w różnych grach wynika, że najczęściej ciekawe=trudne. I wydaje mi się, że w EQ właśnie to dochodzenie do owego słynnego lvl 60 tak wciąga. Choć polega na nudnym w sumie powtarzaniu tych samych czynności = killowaniu 1000x mobu.
Mam takie podejrzenia, że po osiągnięciu lvl 60 gra może się całkiem szybko nudzić (Tux jak to jest ?).

Poza tym jest jeszcze problem nadużyć ludzi z Verant/Sony. Przecież oni mogą w sekundę wystawić na licytację 100 postaci, każda o levelu 60 i co tam tylko kto chce...


_________________
vel Brutallus

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 09:37 
Cytuj  
Gracze... w sumie 50+ moga bic takie naprawde duze rzeczy... smoki giganty itd. do czasu aa pts to byla granica twoich mozliwosci... w sumie po zdobyciu lvlu 60 liczy sie tylko jak dobry jestes w graniu swoja klasa i jak dobrze umiesz zgrac sie z innymi, pod strategie kogos innego, lub wymyslac ja samemu (zalezy od ukladu i predyspozycji) :cool:

Jezeli chodzi o VI i SOE to ich doktryna zabrania nawet oddawania postaci... (jest w umowie licencyjnej) duzo ludzi sprzedawalo na ebay'u nie tylko chary ale i itemy i pp i biznes sie naprawde krecil... nawet byl osobny dzial dla EQ merchandise! ale... z tego co pamietam byl chyba proces albo grozba procesu ? w kazdym razie rzeczy z EQ maja ban na ebayu teraz... :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 16:21 
Cytuj  
pewnie ze ludzie kupuja ale to sa rzadkie okazy...

Ja nie kupie dlatego, ze nie wiedzialbym co i czym robic.
Spelle ktore dostaje poznaje po 2-3 lvl grania a i ich przydatnosc wzrasta tez z czasem... (z pewnymi wyjatkami)

Jedno jest pewne , strsznie jestm zmeczony eq na tym etapie.
Bardzo ale to bardzo chcialbym przeszkoczyc na 46 no 45.

Wtedy bede mogl isc na jakis lowbie raid.

Bo teraz to jest tak monotonne ze az boli.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.