mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 17.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:14 
Cytuj  
Witam !
Przymierzam sie do gry, bede ja mial w sobote.
Jezeli ktos z Was ma chello (i najlepiej mieszka w Krakowie), to moze podzieli sie ze mna opinia na temat najlepszego serwera.
Wiem, ze najwiecej Polakow gra na Tarew, ale moje doswiadczenia z UO i chello (pogrywalem troche w zeszlym roku) sklaniaja mnie do wyboru serwera gdzie lagi nie beda wciaz psuly calej przyjemnosci gry.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:57 
Cytuj  
CZESC : )) ja gram na Chello tylko że jestem z Wawy ale to chybe nie wiele zmienia bo wyjście na świat mamy jedno. Generalnie jestem zadowolony. Lagi owszem są ale przeważnie rzędu 5 - 10 % max to tyle co nic. bywają też okresy gorsze, ostatnio mam 15 - 30 % ale generalnie da się grac :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 16:24 
Cytuj  
Hej! witaj w grupie Anonimowych Graczy EQ.
Zapraszamy do srodka koleczka!
Opowiedz nam o tym co pchnelo Cie do kupna tego narkotyku...
Nie obawiaj sie tu wszyscy walczymy z tym nalogiem.

Moze ja zaczne --- Michal W. nalogowiec od grudnia tego roku (aktualnie lykam DruiD 41)

Proponuje zeby nasz weteran Tux opowiedzial nam o swoich zmaganiach z nalogiem (teraz jest na detoxie,ale napewno bedzie sklonny cos tu napisac)

/ooc hmmmmmm nie widzialem ze masz taki lag.

ja mam zawsze lag 0% tylko ping czasem po stronie eq sie pierdzieli...




_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of 41st season.
Member of Guardians Of The Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-17 17:29 ]</font>


Posty: 6
Dołączył(a): 17.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 16:43 
Cytuj  
Dzieki za odzew.
Pierwsza wiadomosc jest taka, ze mam juz gre, wlasnie ja zainstalowalem i sciagaja sie patche. Przedemna nieprzespana noc :grin:

Odpowidz na pytanie co sklonilo mnie do jej kupna jest prosta. Zawsze preferowalem gry rpg i swiat fantasy. A kiedy jeszce zostalem szczesliwym :cry: posiadaczem chello postanowilem pograc w cos przez siec. W zeszlym roku gralem w UO, ale byl to pechowy okres, chello sie zaczynalo "zatykac" a europejski serwer UO zmienial sprzet i wciaz szwankowal. Co uzbieralem kasy i kupilem sobie fajny sprzet, to ginolem nie z reki mobow ale przez lagi.
Zobaczymy jak to bedzie w EQ.
Co do serwerow to ping zdecydowanie najlepszy mam do serwera europejskiego. Chyba dzis w nocy pocwicze na nim, potem zobaczymy.
To na razie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 22:36 
Cytuj  
heh sorry za ten glupi text troche pojechany...

ale ostatnio odcialem sie troche od eq, mam problemy z organizacja czasu i wpadlem w maly dol lvla 41...

witamy w gronie!

I chodz na tarew a nie na ten wyspiarski syf!
nie to zebym cos mial do wyspiarzy ale oni sa dziwni...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 07:09 
Cytuj  
Taaak Angole są dziwni :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.