mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 17.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 11:10 
Cytuj  
Po dwoch dniach (nocach ?) grania i doprowadzeniu sie do skraju calkowitego wyczerpania z powodu braku snu i nadmiaru kawy, postanowilem troche spauzowac.
Gralem glownie na serwerze europejskim (druid 7 lev ), sprawdzilem tez Tarew (ranger, ale jeszcze zielony). Tarew jednak mi przycina, czesto wskaznik polaczenia robi sie zolty.
Jest fajnie, chociaz ciagle jeszcze przyzwyczajam sie do sposobu grania.
Moje dotychczasowe doswiadczenia to raczej rzut izometryczny (gry crpg a z online Ultima), tu jest wiecej z Quaka albo HL, a te gry sa mi obce. Ale radze sobie, a sama gra wciaga.
To tyle na razie, ide spac, bo prawie nic nie widze, aaaa....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 15:14 
Cytuj  
Tia, ja wracam do formy, wczoraj bylo apogeum...

Mysle ze w tym tygodniu lykne 44, na 49 zaczne polowac za jakies 2-3 tygodnie.

(potem kola i sesja :sad:)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 06:34 
Cytuj  
Druid... patrz Zemique a ja myslalem ze to nie zarazliwe :razz: :razz: :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 08:01 
Cytuj  
hehe

nie wiem ja jakos ciagle czuje mdlosci jak widze eq, nie wiem co jest grane.

moze dzis pogram, dopoki robie cos innego to mam ochote sobie pograc ale jak tylko sie zaloguje to od razu robie sie zly , ludzie mnie draznia a najchetiej to bym ich wszystkich pozabijal.

Ide sprawdzic newsroomy.

A druid to w sumie na poczatek niezly wybor, ale musisz miec zaciecie zeby zdobyc pozniej lvlele.
Im wyzej tym ciezej z grupa itd. ale jak polubisz swoja klase to jest super!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:01 
Cytuj  
To jest jak ze szlugami juz czujesz ze ci bokiem wychodza ale i tak cie ciagnie hehehe

Druid dobry wybor na poczatek ? hmmm skad wiesz ? probowales cos innego ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:34 
Cytuj  
Skad wiem?

Nisko 90% klas robi wsio solo, dopiero blizej 10 warto grupowac...

Druid => solo

Dru to troche wszystkiego a reszta to juz wazka specjalizacja...

Co nie mam racji?

Zreszta mowilem juz zeby sprobowal wszystkiego...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 17:35 
Cytuj  
Robi wszystko solo ? hehhh...

Wiesz co ? nie chce mi sie juz pisac ale jak na 60 lvlu nawet ze wszystkimi AA zsolujesz chociarz glupia krypte, bede pod wrazeniem...

Druid=solo, ale... heh tak patrzac w przyszlosc, mowil ci juz moze ktos ze potworki 51+ maja summon i to wszystkie bez wyjatku ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:32 
Cytuj  
Tux czytaj uwazniej posty co?
Bo niepotrzebnie tu klotnie wywolasz... :/
Zematisek napisal 'Nisko' 90% ... znaczy na poczatku grania (czyt. do 20 lvl).
Chyba sie zgodzisz ze mna ze nawet Kleryk moze do 20 solowac prawda? :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:25 
Cytuj  
Uli juz to powiedzial ale sie wkurwilem wiec i tak napisze...

A mowil Ci ktos ze na lvl 10 (!) co stoi tam jasno napisane nikt nie szturmuje mobow na 51!

Dziekuje.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:23 
Cytuj  
Nie mam zamiaru tu wiecęj postować.

Mam dość mądrości i pouczań Tuxedox-a.
Nikt nie dał Ci monopolu na prawdę!

Do wszystkich pozostałych:
Mam nadzieję że spotkamy się w grze :smile:

Pozdrawiam i
Do zobaczenia!

[edit]jak coś to [email protected][edit]






<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-23 00:31 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 11:59 
Cytuj  
Ej... nie straszcie nowego, bo ucieknie :wink:

Gil: nie przejmuj się - oni tak często (Zem z Tuxem), Tux odreagowuje starość (po 60tce to już zdorwie nie to a i z dziewczynami gorzej :smile:

[edit:]
a tak w ogóle, to ich nie słuchaj bo najlepszy jest Warrior i tylko Warrior! :grin:
(tak naprawdę to jest do dupy - przypadkiem nie wdepnij - chociaż ja swojego bardzo polubiłem, hehe)

_________________
Brutallus on Tarew Marr
The Sword Apprentice of level 18th

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2002-04-23 13:04 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:07 
Cytuj  
Nno, my sie z Zemique'iem kochamy...
a jak to powiedzial zajac,
milosc to bol,
jeza sciskajac... :razz:

A jezeli chodzi o dawanie upustu starosci... Eh widzisz jezeli chcesz grac troche dluzej niz miesiac w EQ wtedy wybor klasy jest rzecza ktora sie odbija na calej dalszej grze... khem khem khem khem (niech ktos uderzy dziadka tuxa w plery bo sie zakrztusil..., is ther a rog in the house ? :razz: )

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic Sorcerer, aiming towards Baron
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-04-23 14:08 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 12:59, Koramur napisał:
Ej... nie straszcie nowego, bo ucieknie :wink:


[edit:]
"a tak w ogóle, to ich nie słuchaj bo najlepszy jest Warrior i tylko Warrior! :grin:
(tak naprawdę to jest do dupy - przypadkiem nie wdepnij - chociaż ja swojego bardzo polubiłem, hehe)"


Hm....tank do 4 liter? heh...moim skromnym zdaniem...to ..BEZ tanka i clera...wsio inne chary w EQ sa do 4 liter he he...
Albo inaczej...SOLO,WSZYSTKIE chary sa do 4 liter (im wyzszy lvl,tym z solowaniem gorzej)...ale w teamie to juz inna gadka:)...zalezy w sumie co sie chce osiagnac w EQ.
Moze ,przemawia przeze ze mnie jakas odmiana szowinizmu ?,bo mam 57 lvl tanka he he..
No i jeszcze jedno...sledze board...wpadam od czasu na Tarew (srednio raz dziennie na pare minut)i nie widze nikogo heh




_________________
Brutallus on Tarew Marr
The Sword Apprentice of level 18th

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2002-04-23 13:04 ]</font>


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 15:22 
Cytuj  
Hej, prepraszam, że pytam o takie coś, ale zagrałbym chetnie w EQ ale nie wiem czy mozna ją gdzies kupic w Polsce lub zamówić z jakiejs strony w netcie.

Jeszcze raz sory ze wyleciałem z takim pytaniem, aha i czy mając stałe łącze tez moge normalnie grac?

_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Rastlin dnia 2002-04-23 16:25 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:24 
Cytuj  
Rastlin: jeszcze niedawno EQ było w EMPiK-u i myślę że w niektórych powinno ciągle być
choć przyznam że często bywam i ostatnio jakoś nie widziałem
zakupy w Internecie możesz zrobić np. na http://www.softwarefirst.com, mają tam Dark Age of Camelot, więc pewnie i Everquest mają, choć nie sprawdzałem

Lapiduch: jeżeli mówisz że War jest OK, to mnie bardzo cieszy bo nim gram :smile:
tylko że War to nie jedyny Tank, a z tego co poczytałem to SK lub Paladyn nie są wcale gorsi HP/AC (może jakieś promile - nic znaczącego) a mają inne cenne "bajery" :sad:

uważam że skoro War ma być pure melee bez żadnych "furtek awaryjnych", to przynajmniej te podstawowe militarne staty HP/AC/STR powininen miec ZNACZNIE wyzsze niż inne klasy

mówisz że do solo na wyższych levelach to wszystkie klasy są złe, ale czytałem narzekania Wara lvl 40, że musiał nawiewać przed mobem, którego spokojnie mógł spacyfikować Paladyn lvl35

spotkałem się z opinią że jedyne co dobre u Wara to jeden z tych skill-i po 50-tce: ten który obniża damage mobów o 50% (jeżeli dobrze pamiętam)

jeżeli się mylę to skomentuj - podniesiesz mnie na duchu :wink:


_________________
vel Brutallus

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:28 
Cytuj  
Ja to skomentuje...
SK ---> DUPA , Paladyn mniejsza niz Sk ale nadal DUPA.
Bez warra na lvl 50+ grupa dlugo nie pogra, a jak sie zawezma to pograja ale z bolami. Warrior to podstawa melee, tank, meatshield nazywaj jak chcesz. :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:40 
Cytuj  
Ja nikogo nie strasze.

Fakt wybor klasy ma zasadnicze znaczenie dla dalszej gry.
I roznie jest z ta przydatnoscia w druzynie.

Ja to widze tak:

Do SoL wszystkie klasy sa zbalansowane, i jak ktos zna swoja klase i POTRAFI nia grac to zawsze sie nada.

Niestety w grze panuja pewne sterotypy...

Czesc ludzi (wsrod nich i Tux) jest zdania ze dru sie nie nadaje do grupy czy to na raid czy do grupy.
Nie zgadzam sie z tym!

To jest wina ludzi ktorzy zalozyli dru tylko po to zeby zarobic na swojego main, wszyscy wiemy ze glownym zrodlem dochodu dru jest taxi...
W 85% nie znaja swoich czarow , nie potrafia sie znalesc w grupie ani tym bardziej w swojej roli.

Multum razy bylem w grupie MH, bo po prostu nie bylo clera, i owszem jest to BARDZO ciezka sytuacja dla dru bo moj max heal to raptem 290-300pt plus regen (6 na tic) na tanka ktory ma 1000+ hp bez buffow.
Tak gineli mi ludzie, ale byly to takie sytuacje w ktorych nawet kleryk by nic nie zrobil...
Trzeba wiedziec jak grac!
Zawsze staram sie zeby mi MP MA nie schodzil poznizej 4 bubow HP! prz czym zawsze mam w zapasie 1 awaryjny heal.
Jestem wtedy nonstop Oom (zostaje ten awaryjny bub many, o ktorym nie informuje grupy! jak jest blisko dolka zrzadam mana break)
I zawsze mowie MP ze nie jestem cler i zeby o tym pamietal.Zawze tez prosze o ile jest wolny spot zeby sciagneli clera jesli jest to mozliwe.

Jak jest cler to oczywista taktyka jest inna.

I jasnym tez jest ze na raid-zie moje rola jest inna.

Jak gram siebie to zajmuje sie snare/DS/sow/dot/ (jesli nie ma necro).

Nie zdarza mi sie zeby ktos mnie prosil o DS regen czy sow (w grupie) ZAWSZE castuej tak zeby nie musieli sie o to martwic!
I setki razy jak sie zorientowali ze wiem jak grac to grupa potrafila tak rabac ze az milo!

Ale nie dziwie sie ludziom ktorzy trafiali na takich co siedza z tylu i czekaja az ktos wrzasnie SOW,DS albo nie maja wyczucia kiedy rzucic gheal...

Nie wszyscy sa idealni!

Nie raz bylo tak ze ja rzucam gheal bo czuje ze bedzie goraco (pojawia sie Be healed %T) a kolo mi wybiega poza zasieg.Zdarza sie, zwroce uwage i potem zawsze gra, jak moge to lece za nim...

Nie sztuka miec x klase trzeba jeszcze umiec nia grac.

A pozniej...

Oczywsita zaraz zostne zjechany z gory na dol no ale...

Nie raz bylem w grupie z klerym ktory nie mial pojecia o tym co robi , z tankiem ktory nie wie co pulluje czy nie zna umiaru!

Ale zdarzaja sie tez ludzie ktorzy chca i wiedza jak prowadzic swoja klase, i to na podstwie ich gry powinny powstawac sterotypy...

I wiem ze to naiwne.

A teraz rzucie sie na mnie...

[edit] w grupie zawsze kogos brakuje, kwestia tego czy ci co sa potrafia tak grac by wypelnic role tej brakujacej postaci...[edit]
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
41st season

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-04-23 17:42 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:46 
Cytuj  
jak wolisz kupno via net to http://www.lem.com.pl/opis.php?produkt=52

kurierem przychodzi po 2 dniach...


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 18:44 
Cytuj  
Dziki, nie wiem jak wam dziekowac, tyle szukałem polskiej strony z zakupem EQ.
A jeśli chodzi o to drugie pytanie:
"czy moge grac mając stałe łącze, a nie mając modemu?"


_________________
Nothing can't stop the power of my life, not even dead!


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 18:53 
Cytuj  
A w koncu ile sie płaci za mieśka?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.