mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 09:55 
Cytuj  
Do niedzieli bede 48, robie lvl/dzien...

Musze sie sprezyc!

Ale kurcze brakuje w polskiej ekipie ludzi z okolic 44-49. :sad:

Byloby fajnie jakbysmy mieli choc jedna taka grupe.

Ja zaczynam pracowac na kael faction...

(po kiego grzyba zabilem tylu giantow!!!)

Jak dobrze pojdzie to w przyszlym tygodniu, (raczej weekend) powinienem stuknac 50

Wtedy zacznie sie mordega z epiciem (chcialbym go "odebrac" na 51)
W zwiazku z tym mam pytanie do ciebie Tux i Uli (jak wrocisz z grecji) czy moge liczyc na pomoc...
Bede mial ludzi z klanu, ale kurcze drugiego takiego wiza i clera to ze swieczka szukac.

Pierwsza zabawa bedzie w EK (Dark Elf Corruptor i 2 Darkelf Reavers ) 48-50.

Potem Venril Sathir (KC) tu bedzie goraco 55 nec ponoc jest ciezko.

Potem Corrupted Seahorse (KK) 52 tu bede musial miec 1-2 full grupy, Corrupted Cyclops tu 3-4 osoby stykna tez lvl 52 potem
Corrupted Brownie (OOT) tu bedzie goraco sa zieloni dla 56/57

Nastepny jest Ulump 55 war (swamp of no hope)

Reszta to banaly...

Oczywista rozumiem ze jestescie bardzo zajeci,i pewnie nie bedzie was online jak byscie sie przydali ale zapytac zawsze mozna :razz:

Bede sie staral zdobyc najlepszych jakich znam...

[edit] jak mi sie uda to bede mogl pomoc przy epicu Korda i moze Uliego, o ile sie nadam[edit]

_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of the 44th season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-02 10:57 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 11:56 
Cytuj  
no ja dopiero w połowie czerwca zaatakuje 50 lvl :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 13:05 
Cytuj  
Ja też jeszcze 50-tki nie atakuje.


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 16:27 
Cytuj  
tak tak Kordianku ucz sie ucz!

Wiedza to podstawa :razz:

hehe no nie wiem czy ta sztuka sie uda, rano campowalem mammoth hide cloak, teraz chcialbym poejchac po crystalline belt do CC.

Ide moze grupe znjade!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 04:24 
Cytuj  
jest 5:30 rano gralem cala noc plus wczoraj od rana...

ding 45.

dzis bedzie 46...

pierdzielie wsyztko ide spac

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 06:29 
Cytuj  
Eh... wow ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 12:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ja zaczynam pracowac na kael faction...

Nie ma sensu, lepiej jest "z'leech'owac" z czyjegos raidu...

Cytuj:
Wtedy zacznie sie mordega z epiciem (chcialbym go "odebrac" na 51)

Marzenia... te duze i te malenkie... uloza... :razz: hehe

Cytuj:
Bede mial ludzi z klanu, ale kurcze drugiego takiego wiza i clera to ze swieczka szukac.

Hehe bez komentarza, lol. Wogole to Mabtera pros bo bez tanka to z Ulim mozemy nadmuchac a nie bic cos 51+ :cool:

Cytuj:
Pierwsza zabawa bedzie w EK (Dark Elf Corruptor i 2 Darkelf Reavers ) 48-50.

Brzmi jak dlugie szukanie... i rare spawn :sad:

Cytuj:
Potem Venril Sathir (KC) tu bedzie goraco 55 nec ponoc jest ciezko.

Ciezko to mialem ja... 2 gildie mi niechacy pomagaly (LoL!) ty to musisz pokonac Venril Sathir Remains co jest banalne... obejrzyj sobie... http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=7054
O, patrz ktos napisal ze on ma lifetap heh dawno go nie robilem, sam juz nie wiem... ale z lifetapem tez jest banalny, na 2 grupy jak sie wie jak go bic :cool:

Cytuj:
Potem Corrupted Seahorse (KK) 52 tu bede musial miec 1-2 full grupy

1 grupa za to musisz w niej miec 60 encha i to dobrego nno i dobrego war'a najlepiej 60... o Mabsterze w tym miejscu zapomnij bo on jak to barbarzynca ma wodowstret :razz:

Cytuj:
Corrupted Cyclops tu 3-4 osoby stykna tez lvl 52 potem
Corrupted Brownie (OOT) tu bedzie goraco sa zieloni dla 56/57
Nastepny jest Ulump 55 war (swamp of no hope)

Znowu campowanie i rare spawny... ja nie jestem z campujacych... wiec tu na mnie nie licz :razz: chyba ze bedziesz mial go juz i bede mial tylko przyjsc i zalatwic sprawe :cool:

Cytuj:
Reszta to banaly...

Nie no sluchaj ja wiem ze ty jestes "da man" druid (hihi) i wogole smoki to wysylasz na tamten swiat splunieciem ale jak dla ciebie Feydedar to banal to... hehehe... nie mowie ze jest trudny, jak na smoka jest bardzo overrated a wyglada jak jaszczurka... co nie zmienia faktu ze to NAJtrudniejsza czesc twojego epica... ale kto by sie przejmowal tam takim banalem :razz: :razz: :razz: masz tu krotki opis:
http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=4470

Nno mam nadzieje ze udzielilem wyczerpujacego info :razz:
-beznadziejny optymista :razz:
_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic Sorcerer, aiming towards Baron
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-05-03 13:51 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 15:31 
Cytuj  
o kurna rzeczywisce zapomnialem o Feydedarze!!

To przez to slyszlem o nim same zle rzeczy...

I co sie smiejesz w moim klanie sa ludzie ktorzy u nas maja alty (lowbie) ale maja mainy na 60!

Mam wiza,encha,wara na 60, mysle ze pomoga.
No i jeszcze poprosze o wsparcie Mythral Knights...

Zobaczymy jak to bedzie...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 18:05 
Cytuj  
Chyba Mystic Knights... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 20:45 
Cytuj  
nie, Mythral Knights...

i zmiana planow, nie wiem czy dzis 46 bedzie jestem bardzo zmeczony, a musialbym grac gdzies do 6 rano (zakladajac ze mialbym fast pullersow).

Zwolnie troche, ale zobacze jak mnie wciagnie to bedzie ok jak nie tez bedzie ok.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 10:40 
Cytuj  
Teoretycznie na Feydedara starcza 2 grupy 60 ale to by musieli byc ludzie spelniajacy dwa warunki... 1.FR i MR ok. 160-200 unbuffed 2.Ludzie ktorzy wiedza co robia :cool: Jakbym mial strzelac to najmniej bys potrzebowal SA... Chociarz jak zbierzesz z 4 grupy... :cool: tylko skoluj sobie dobrego stratega... bo to podstawa :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 10:49 
Cytuj  
bardkowie by sie nadali, do pompowania MR co?

No tu bedzie ciezko, najwiekszy bol jest to ze mam dru 54 czy 5 bez epica on teraz zaczal cos dzialac, ale jakos mu nie idzie.

Ja taki nie jestem , jak sie zacznie to stane na uszach zeby to zrobic.Jak trzeba bedzie to zmienie gildie na ten czas...

Teraz szukam nowych znajomosci, moze do RoH sie wkrece.Wiem nie sa najlepsi ale maja duza baze ludzi 55+.

Tylko ze musze dinganc 50 zebym mogl zaczac z nimi rozmawiac.

GoS jest fajny jako grupa ludzi do pogadania ale to wszystko.

Stad mythral knights, maja o wiele wiecej 55+, szkopul: leader to dru 52+ bez epica hehe

Wiec musze znalesc ludzi do pomocy.

Napewno sproboje przez eqraids, choc to moze byc random grupa a to fatalny pomysl.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 11:32 
Cytuj  
Cytuj:
bardkowie by sie nadali, do pompowania MR co?

Nie wyobrazam sobie inaczej... tyle ze wiesz co to znaczy unbuffed ? :razz: suma sumarum kazdy powinien miec 250+ a przede wszystkim pierwsza fala i przede wszystkim FR...

Cytuj:
Ja taki nie jestem , jak sie zacznie to stane na uszach zeby to zrobic.Jak trzeba bedzie to zmienie gildie na ten czas...

Chcesz opinii "loot whore" i "guild whore" ? :razz: poza tym zeby ci pomogli ze epiciem musisz zasluzyc :razz:

Cytuj:
Teraz szukam nowych znajomosci, moze do RoH sie wkrece.Wiem nie sa najlepsi ale maja duza baze ludzi 55+.

RoH nie jest az tak mocarny... poza tym oni wyjatkowo uwazaja ze musisz na cos zasluzyc...

Cytuj:
Stad mythral knights, maja o wiele wiecej 55+, szkopul: leader to dru 52+ bez epica hehe

Nie znam ludzi ale strzelam ze to jedna z tych nowych gildii... teraz jest sezon hehe rosna jak grzyby po deszczu lol, wiec nie bede sie wypowiadal...

Cytuj:
Napewno sproboje przez eqraids, choc to moze byc random grupa a to fatalny pomysl.

Raidy maja ta glupia wlasnosc ze ktos je musi prowadzic... kto ci ten poprowadzi ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 15:44 
Cytuj  
Hmmmm

Pomysl z eqraids opdada , zmiana glidii to nie taki wielki porblem, Kash byle przez u innych wlasnie po to zeby zrobic czesc epica...

Co do porwadzenia raidu to nie mam pojecia, prowadzisz raidy??

Ja zostalem poproszony o pomoc przy walce epickiej przez roga (bedzie 17 maja o 8pm est) chcesz pomoc?
Tak z ciekawosci pojde, nigdy nie bylem a to zawsze jakies doswiadzczenie przeca teraz czesciej bede chodzil na raidy (mam przynajmniej taka nadzieje , I nawet nie mow ze jako dru to sie nie nadaje i nikt mnie nie zaprosi ,chce zyc w nieswiadomosci)

Loot whore?! nie no stary nigdy sie nie domagalem o loot i nie jeden raz stracilem na tym spora kase. (nawet Uli interwniowal)
Ja wychodze z zalozenia ze robie to co do mnie nalzey, NIGDY nie lootuje cial.
Jesli juz to to co zbiore oddaje klerykowi (gemy itp) jak go nie ma to zostawiam, ale bardzo rzadko sie zdarza ze lootuje.
Milo mi jak ktos mi cos da (a zdarza sie ze lootuja i mi daja za to ze dobrze gram)...

Te moje epickie moby pewnie dropuja inny fajny stuff, i jasnym dla mnie jest ze reszta dziela sa ludzie ktorzy mi pomagali.
(roll,chyba ze prowadzacy bedzie mial jakas loot policy)

Jak ty nie prowadzisz radiow , to nie wiem gdzie ja znajde kogos takiego.

Kolo chcial mi sprzedac ES gaunts za 1k, to duzo? (nie kupilem bo musze ebooty dostac)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 05:09 
Cytuj  
ech 6am , ledwo widze , zabraklo 4 blue do 46 ale nie ma sily...

jechalem cala noc na c3 hehe jakos sie tak tafilo...

nmoze dzis 47 lykne, ale jutro zajecia wiec watpie...

Dzien dobry! ja ide spac!

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:25 
Cytuj  
Co to właściwie jest ten epic ?


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:24 
Cytuj  
W duzym skrocie:

Kazda clasa ma swoj.
Trzeba sie napracowac.
Zeby skocznczyc trzeba byc 51+

Ty dostajesz te malenstwa:

Obrazek
(mozesz wedle uznania je laczyc i masz 2hs albo noscic 2 jako 1hs)
Tux opowie ci wiecej, on lubi duzo gadac...
:razz:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-05 23:26 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-05 23:29 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:28 
Cytuj  
to jest sketch mojego epica...

Obrazek

hehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.