mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 22:33 
Cytuj  
W ogole brales udzial przy dru epickich dzialaniach?

Mozesz cos opowiedziec?

Szczegolnie o Fayu, poradnik ktory przeczytalem (a raczej zbior info o tym jak taki wzory raid na niego powinien wygladc troche mna wstrzasnal ;D) [http://www.crimsontalon.com/raidfay.htm

I jak myslisz kiedy moge zaczac dzialac?
wstep do questu jest dosc prosty (obwawiam sie troche tej czesci w kith bo mam uraz do tego miejsca...)

Po wstepie sa juz w zasadzie tylko walki...

Jak przczytalem tych kilknascie poradnikow (ktore parktycznie niczym sie nie roznia)
troche sie przerazilem =/

W ogole to sobie tej walki z Fayem nie wyobrazam...

Jakies komentarze, propozycje???


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:19 
Cytuj  
Jak byś mnie pytał to poczekaj do 52 może 54 lvlu z zaczęciem Epicka :grin:

Możesz mi powidzieć gdzie znalazłeś ten fajny schemat epica który kiedyś dawałeś ?? chętnie bym mój obejrzał :wink:

a pozatym dlaczego War ma 3 Epicki a ja mam tylko 1 ?? :wink:

_________________
Kordian Taciturn
the Greatest Enchanter of 44 lvl again :grin:
on the Tarew Marr

Korer
the Roug of 11 lvl
on the Tarew Marr

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kordian dnia 2002-05-14 10:28 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:33 
Cytuj  
heh watpie czy tam go znajdziesz...

ja swoj znalazlem na eqdruids.com :razz:

nie no na 54 to czekac nie bede, zamierzam zaczac na 50.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:57 
Cytuj  
mój epic ma tylko 4 części :smile: łatwo pujdzie :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:06 
Cytuj  
A nie 16 ? :razz: Kazdy test ma chyba kilka skladnikow... nie ?

Poza tym "I shall return!!" bedzie ci sie snic po nocach jezeli ci na epicu bedzie zalezec :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:10 
Cytuj  
Verina lvl 60 - 2 day spawn DE cleric
Prince Selrach Di'zok 61 Warrior
Cazic Thule lvl 65
Gorilla Warrior (nie moba o takiej nazwie,ale moby pt. Gorilla nie sa wyzsze niz 58 lvl)
Arch Ghoul Magi lvl 45
Thrackin Griffen lvl 55 monk
Vessel Drozlin lvl 60
Cazel 50 SG w oasis ma ponoc ultra-regen...

(kolejnosc przypadkowa)

Info z Illia's eq bestiary.

Jestem pewnien ze Tux nam opwie ciut wiecej o tych mobach...

I tak quest sklada sie na 4 czesci, ale zeby kazda czesc sklada sie kilku mniejszysz ehhe

Nie wiem czyj epic trudniejszy, jak patrze na moj to mam wrazenie ze nie musze zabic takiej ilosci mobow.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 13:12 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-14 13:13 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:51 
Cytuj  
Zwazywszy że Enchanter sam to może najwyżej zabić wyżuty sumienia w butelce Kalisza :wink: kto to powymyślał ??? :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 21:12 
Cytuj  
Z tego co zauwazylem, najwieksza trudnosc w epicach nie sa same stwory (sa wyjatki oczywiscie) ale dlugi respawn owych kreaturek i/lub niektore rzadkie dropy z rzadkich stworkow...

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 07:21 
Cytuj  
też tak myślę mimo ze jeszcze nie brałem udziełu w żadnym epicku. Choelrny respown co dwa dni a do tego ultra rzadki drop :wink: płakać mi się chce jak sobie myślę że będę przez miesiąc czekał na jednego moba :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 08:07 
Cytuj  
Zumique... nie obraz sie ale jak czytales strone o tym quescie to dlugo myslales nad napisaniem tego co tam widze ? Bo Epic'e to ty sam napisales... haha a raczej dramat :razz:

Jezeli zabicie Cazic'a Thule-boga strachu (vel. kupa blota :razz: ) tylko po to zeby za 3 dni zespawnowal sie Wrath of Siishar-prosta harpia, to ja ci zycze szczescia... Nie martw sie Kordzik, nie, nie musisz CT bic heh heh starczy ze bedziesz wiedzial kiedy zginal...

Nno a co to ogolnie jest epic to zaraz stworze topic :cool:

PS. Zem, sorry ze mnie to irytuje :razz: ale nie dosc ze Korda straszysz /comfort Kordian, to... eh no powiedzmy ze sie wyglupiles... tylko nie kasuj znowu 10k postow tak z nudow i sie nie obrazaj... (ciekawe co nowego wymyslisz :razz: )


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 08:09 
Cytuj  
Aha, i bralem udzial... Fey ehhh to taka overrated jaszczurka z duzym AE fire based (dlatego casterow chowasz w tunelu)... ale jest eh lipa no na smoka nawet nie wyglada :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 09:59 
Cytuj  
lol
no popatrz a wiec nie tylko ja sie wyglupilem ale i autor tego poradnika...
[edit]wiem ze dlaes link do niego w sowim topicu[edit]

Napisz do autora tego poradnika ze sie wyglupil i ze stworzyl nowy epic quest...

To co napisles mozna bylo powiedzec bez tych inwektyw w moja strone.
Napislem pod tym skad pochadza informacje.

Nie bede tu wiecej postowal, szkoda moich nerwow.

Ani razu nie brzucilem cie blotem, ale brak kultury to juz nie twoja wina...

Milo mi ze sie wyglupilem.

I tak obrazilem sie, bo to co tu odstawiasz jest po prostu zalosne.

Nie rozumiem dlaczego sie wyglupilem, napislem prawde.
Sposob o jakim mowisz moze i jest skuteczny ale przy nim trzeba miec wiecej szczescia niz rozumu.
Kordian nie jest 1 chanterem ktory bedzie robil epic quest i jest przekonany ze po ta glowe tam pojawia sie wiecje niz 1 chanter...

A teraz proponuje zebys przeczytal ten poradnik.Nastepnie wez pod uwage to ze nie znalem go wczesniej, i to ile gram w eq.

Widac jeszcze nikt nigdy nie wysluchal cie jak sie wypowiadales w grzeczny sposobm, wiec teraz musisz rozmowce obrazic zeby zwrocic na siebie uwage.

Proponuje zebys znalazl sobie inne miejsce na dowartosciowanie sie.

Zobacz jak wygladaja dyskuje na innych forach, polskich i zahcodznich.

Nie wiem czy wiesz o istneinu takich zwrotow jak:

To mozna zrobic lepiej...
Jest prostszy sposob...
Nie zgadzam sie z tym co powiedzieles/as

Wez sobei to gdzies zanotuj i zacznij z tego korzystac...

Nie mam zamiaru kasowac tych postow i glupi bylem ze kiedys kasowalem (raptem 3).
Ani razu nie klamalem!
Zawsze powadlem zrodla z ktorych czerpie informacje!

Skoro jest cos nie tak to po prostu to sprostuj!



_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of the 48th season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-15 11:02 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-15 17:22 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:14 
Cytuj  
Przegiales Zem, ladnie cie prosze zebys wstawil link zamiast calego opisu albo tylko elementy ktore sa bezposrednio zamieszane w post...

Nie zupelnie sie wyglupil... najzwyczajniej w swiecie poradnik jest stary... aktualny respawn Wrath'a znajdziesz tu czarno na bialym: http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=5152
Zmiana ta zostala wprowadzona dosc dawno temu, poza tym ja tego poradnika tez nie znalem, znam to z praktyki heh...

Szczerze nie uwazam ze to co napisalem to jest inwektywa... heh... no coz widze ze rozne rzeczy za to uwazamy...

Jezeli chodzi o inne fora to przejrzyj stare watki w allakhazam przed tym jak wprowadzili cenzure... jedni newbiesi pisali jedno, drudzy wyzywali tych pierwszych i pisali swoje itd. az w koncu ktos high lvl sie zlitowal i napisal wszystko od poczatku do konca tak wygladal koniec watku...

Obrazac zeby mnie ktos wysluchal ? nie wiem czy zauwazyles ze jestes JEDYNA osoba na swiecie z ktora tak dre koty... wiem, jestem bardzo zly i to absolutnie moja wina, przyznaje sie, mea maxima...

Grzecznosci ??? heh... ja powiem jedno, Litosci! Wiesz co ? piszesz takie rzeczy jak bys normalnie napisal na ogrodniczym forum "slyszalem ze mozna wychodowac pomaranczowo-fioletowa marchew w ciemnoniebieskie prazki i jasnoczerwone centki"... a potem mial pretensje ze ludzie ci mowia ze chyba nowa botanike wymyslasz heh... do tego zachowywal sie jak dziecko ktoremu ktos popsul babke z piasku a ono idzie do domu obrazone zabierajac zabawki... heh... Porownaj sobie jakby podeszlo do ciebie dziecko z 2 klasy liceum i zaczelo ci mowic jakies dziwne rzeczy powiedzmy o tym co teraz studiujesz... na poczatku bys zaczal tlumaczyc pewnie ale w koncu by cie trafilo... prawda ? Zacznij o mnie myslec jak o czlowieku a nie jak o inkarnacji wroga to moze mnie *nareszcie* zrozumiesz...

Normalnie takie watki trafiaja na flames... i powinienem byl to dawno temu to zaczac przenosic tam, ale uwazalem ze to wszystko mozemy szybko rozwiazac u siebie a nie wynosic te problemy poza nasz board, a konczy sie na tym ze robi sie tu kompletny smietnik... =/

Mowilem ci juz ze to taki sam board moj jak twoj czy innych... ja twoje posty prostuje najdelikatniej jak mi nerwy i dbalosc o forum pozwala... jezeli chcesz sie klocic powiedzialem ci wyslij mi priv message, na tamtym moge sie z toba klocic do oporu, ale BLAGAM CIE! na kolanach oszczedz ten board! Jakby nie bylo, jestem za niego odpowiedzialny i prowadze go tak zeby nie ingerowac w wiadomosci, wiec naprawde PROSZE CIE !!! awantury i flammesy na priv i nie przepisuj calych poradnikow do watkow...

Jezeli chcesz odpisac zrob to na PRIV !!! BARDZO cie prosze...
_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic Sorcerer, aiming towards Baron
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about some people in ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-05-15 15:16 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 14:31 
Cytuj  
Tux, nie masz racji.
Nie "uważam że nie masz racji", tylko "nie masz racji". Po prostu.

Uwierz mi: Twój post nie był miły.

Miałem zamiar dorzucić odpowiedni post już wcześniej, ale byliście obaj szybsi. A szkoda, bo może by Zematisowi trochę ulżyło i zareagowałby spokojniej.
Ale mu się nie dziwię. Simply: Twój post nie był miły.

Cytuj:
Nie wiem czy wiesz o istneinu takich zwrotow jak:
To mozna zrobic lepiej...
Jest prostszy sposob...
Nie zgadzam sie z tym co powiedzieles/as


Nic dodać nic ująć. I nie ma to nic wspólnego z tym kto w co gra i ile ma leveli i czy go lubisz czy nie.


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 16:21 
Cytuj  
A teraz przczytaj sobie to:
Cytuj:
Nie zupelnie sie wyglupil... najzwyczajniej w swiecie poradnik jest stary...


Szkoda tylko ze wpadles na pomsyl zeby tak napisac dopiero po tym jak napisles ze jestm glupi!

co do quota, dobrze usune to.
Postnalem to dlatego ze czesc osob ma zwyczaj nie klikania na linke zawarte w postach...

Cytuj:
Administratorzy i moderatorzy mają prawo usunąć lub zamknąć każdą wiadomość, która nie ma związku z danym tematem. Wielu członków korzysta z modemów o różnych prędkościach i nie mają oni czasu na przeglądanie bezużytecznych postów.

Każdy, kto pisze tylko w celu poprawienia swoich statystyk na Forum, albo z czystej nudy ryzykuje zamknięciem tematu lub usunięciem z listy członków.

Staraj się aby tematyka twoich postów odpowiadała tematowi wątku. Tematu typu "Zajrzyj Tutaj!" i "~~Musisz to zobaczyć!//~~" przyciągają czytelników do tematów, których mogą nie chcieć czytać.


Moje posty jak najbardziej na temat!
To ze czegos nie wiem nie moze od razu kwafilikowac posta do usuniecia!
Nie postuje bzdur, a informacja jakie posiadam skoro sa beldne to je skoryguj!

Skoro nie masz cierpliowsci, to z calym szacunkiem po jaka cholere pchales sie na moderatora!

Posty ktore na to forum wysalem sa w 100% zwiazne z tematem czyli gra Everquest.
Nigdzie nie jest napisane ze musze dysponowac najowszymi wiadomosciami.
Jesli cos postuje, zadaje pytanie to widac z jakiegos powodu.
To jest forum o eq, sa tu ludzie ktorzy graja w ta gre i mam prawo zapytac ich o zdanie!

Przegialem? to ty przegiales wyzwajac mnie od glupkow.Moze dla ciebie nie jest to obrazliwe a dla mnie jest.
Jestes moderatorem i to ty powiniennes dbac o dobre zachowanie na tym forum!

W ani jednym , powtorze ANI jednym poscie nie wyzywalem cie i oczekuje tego samego od ciebie.Jesli cie na to nie stac to tym bardziej jestes nieodpowiednia osoba na moderatora.

Jestemy wszsycy dorosli wiec chociaz zachowujmy sie tak jak na doroslych przystalo!

Ja nie musze wiedziec wszystkiego o tej grze!
Wydawalo mi sie ze po to jest takie forum zeby wzajmnie sobie pomagac.

Co bym na tym forum nie powiedzial to i tak ty zawsze musisz miec ostatnie slowo.
Owszem czasem myle sie cos piszac, ale mozna w grzeczny sposob powiedzec ze to troche nie tak.

Widziales jak Lemahasta odpowiedzial na pytanie o buty??
A przypominasz sobie swoja odpowiedz?
Oczywiscie mozna bylo napisac ze "zgadzam sie z Lema" ale nie, musiales znowu zrobic ze mnie idiote.

Jesli uwazasz ze moje posty sa nie na temat prosze zeby przeczytal je Fergerod.
I niech to on zadecyduje czy rzeczywiscie sa nie na miescju, nie na temat i wymagaj usuniecia.

Nie rozumiem twojej argumentacji ze forum jest tez innych?
No i co z tego? czy ja tu klamie? !

Zwroc uwage ze wszystko co zrobilem to podalem liste mobow!
Czy cos wiecej napisalem?! Nie, napislem komentarz dla Kordiana ze nie wiem czyj epic jest trudniejszy!
Nie pislem ze ma zabic chocby jednego!!!
Wylistowalem moby jakie sa zamieszane w jego quest a sa warte uwagi!

To ty sie swoim postem rozpoczales ta batalie.




_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wood Elf Druid of the 48th season.
Member of Guardians of the Stars




<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-05-15 17:32 ]</font>

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 18:44 
Cytuj  
Pax! Pax!
Czy jakkolwiek sie to cholera tfu! mowi :grin:
Jak bedziecie koty drzec to poprosze o moderatora (yeah i will have POWER :lol:) i zaczne wycinac co bardziej krwawe kawalki bez wczesniejszego informowania... przestrzegam!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 08:29 
Cytuj  
Odpowiem ci tylko jedno... to jest flames, flames nie jest na temat na boardzie EQ... wypisywanie litanii na temat jaki ja jestem zly i niegrzeczny a ty biedny i pokrzywdzony nie nalezy zdecydowanie do EQ ogolne...

To co ja uwazam za lekki zabawny sarkazm na ktory mozna odpowiedziec normalnie jak czlowiek ty wypisujesz "litanie"... NFC(no further comment)

Tyle ze jest to w duzej czesci moja wina... bo zamiast przeniesc topic na flammes albo odpowiadac ci w privie pisalem tutaj... Przepraszam wszystkich!!! Moj blad, w ten sposob tylko dolewalem oliwy... wiecej sie nie powtorzy...

EOT (End of Topic)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 16:07 
Cytuj  
Zostalem poproszony o komentarz :/

Posiadanie moda nie moze, a przynajmniej nie powinno miec wplywu na odpowiedzi Tuxa w tym topicu. Nie widze tutaj flamesow, a co najwyzej dopuszczalny offtopic :wink: . Topic nie jest zamkniety - nie ma "klodki". EOT oznacza End Of Transmission. Tuxedo - wieksza wyrozumialosc. Zematis - walcz o swoje. Rozluznijcie posladki itd.


Pozdrawiam,


_________________
I wish to place a trash barrel~

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 18:45 
Cytuj  
Dzieki.

Co tu duzo mowic trafila kosa na kamien hehe

;p (ja chce byc kosa)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.