mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 14.06.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 17:23 
Cytuj  
Witam.
Mam zamiar zaczac granie w EQ , w przeszlosci gralem troche w UO . I na starcie chcialem sie dowiedziec pare rzeczy.
Jak wyglada polska scena EQ (ilosc graczy itp.)
Gdzie wiekszosc polakow gra (serwer).
Gdzie sa najlepsze pingi z Tepsy , a gdzie z Dialogu.
Gdzie moglbym znalesc jakas liste kontaktowa (graczy EQ).
Jakis adress z pomoca dla Newbie - prosty , przejrzysty , dla ludzi :wink: (ang./pol. nvm)
I czy to jest jedyne forum polskiej sceny EQ.
Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdro Chris

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 18:16 
Cytuj  
hejka!

Tak, to jest jednyne (znane) nam forum o eq.
Cala scena eq to, my tutaj obecni :wink: (czesc z osob grajacych rzadko postuje ale oni tam sa).Jest tez kanal irca #everquest, tam tez jest z 3 graczy ktorzy rzadko tu wpadaja, czasem mozna spotkac tam rowniez i mnie.
Ilu nas jest trudno sprecyzowac.
Na wszystkich servach bedzie z 14 osob heh moc co?

Najwiecj jest nas na Tarew Marr.

Jak nas znalesc?

Wpisz /who all ksywka

liste charow dam na koncu.

Ja sie wupowiem odnosnie Dialogu.A wiec poezja na wszystkich servach...
Nigdy nie mam lagu, nie ma czkawki itp.

Reszta siedzi na SDI i niech oni sie wypowiedza.(ale z tego co wiem to tez jest ok)

Co do pomocy to pytaj nas, to najlepszy sposob, ale te linki beda Ci bardzo pomocne:
http://eqdruids.com/misc/links.htm
tu masz zbior najlepszych stron o eq, zarowno dotyczacych wszystkich klas jaki news site-ow oraz roznych baz wiedzy itp.
Najlepiej jak sobie zobaczysz, kazdy tutaj ma swoja ulubiona...

Lista garczy:
Tuxedo --- glowna postac Tuxedox ultimate lvl 60 wizzy
alty:
Tuxedeus
Tuxellos
Tuxik
Xxelos

Kordian --- main Kordian lvl 45 chanter
alty:
Korer


Ulisses --- main Ulisses lvl 56 cler
alty:
Lental
Geralt
Elian

Koramur --- main Brutallus lvl 21 war (aktualnie zrobil sobie przerwe, niech sie sam tlumaczy :wink:


Landriell --- lvl 3x?? bard? o ile mnie pamiec nie myli to nasz gosc z sullona , czasem wpada na 5min hehe ma u nas alta o tym samym imieniu (chyba ze sie myle to niech ktos poprawi)

Zematis --- ja mam tylko Telumeh lvl 51 druid

Reszta albo czasowo nie gra, albo sluch o nich zaginal badz tez musieli opusuc nasze szeregi
no coz RL>eq.

No i witamy!!!
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 51st season.
Member of Guardians of the Stars



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-16 04:50 ]</font>

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 13:04 
Cytuj  
Witam. Jest 2 polakow na servie Karana:

Tyanar 60 war - w tej chwili nieobecny ( pojechal do niemiec )
Nukh 20 shm :grin: - gram.


Posty: 2
Dołączył(a): 14.06.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 20:26 
Cytuj  
Wielkie dzieki , za all informacje , to wiecej niz moglem sie spodziewac ;) . W weekend kupuje EQ , najpozniej w poniedzialek , razem z kolesiem , gdy juz bedziemy mieli EQ i zalatwiona sprawe z Cart'a to sie do waz odezwe :o)


Pozdro Chris

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 03:53 
Cytuj  
kewl!!

ahh 5am , campowalismy poczatek cleric epica dla kumpla ale po 4h godinach same PH byly...

na zabawie w arnie wygralem 1kpp hehe i wygralem 1 konkurencje plus 2 miejsce w wadze ciezkiej (50+)
przgeralem z bardem przez zke guziki jak zwykle,,, nastepnym razm mu dokopie!

jutro robie sowjego epica dlalej.

Mabarb sie pojawil, tlumaczyl mi dlugo i skutecznie o swietnym lochu w GD ale jakos nie moglismy dosjc jak sie nazywa.

ktos wie???


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 06:59 
Cytuj  
Hm...no tak skleroza he he...(jak sie pare miechow nie gralo oczywiscie)
Juz wiem to jest,"Velketor's Labyrinth." (Pamietam ,ze kak ja gralem to tam bylo wiecej luda niz w sebilis... i do tej pory nie ma map tego labiryntu)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 16:19 
Cytuj  
tez sobie przypomnialem hehe

velks lab jest teraz tak zapchany ze skzoda gadac =/
to jeszcze gorsze wydanie kc.

no ale kopne sie tam... moze a noz widelec.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 18:12 
Cytuj  
[quote]This dungeon consists of one section where you must move vertically over narrow ledges. The dangerous part is that these ledges are often covered in very slippery ice, so you must move carefully or risk falling off. Also, these ledges and overpasses are filled with many pit traps, which you can fall through to the lower levels as well. No forms of levitation work here at all.

Crystalline spiders here turn invisible to attack, and many monsters can also see invisible as well. Most spiders are rogue-types and can backstab.

The dungeon consists of three separate areas, the first being the maze (described above), the second being the Kobold areas, and the third the keep area, which is where Velketor lives. The keep itself is surrounded by hordes of high-level monsters, many of which can see invis, gate, summon, and many other evil things.

All monsters in this zone are blue to a level 60 player.

Velketor is the magician who rules this Labyrinth, and he is very powerful.
[quote]

ja podziekuje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 19:48 
Cytuj  
Hm...no zapomnialem powiedziec,wczoraj,ze: sow'a lepiej nie miec;(slisko kak cholera);trza miec see invisa (bardzo pomaga...bo.. chociaz widzisz z dala moby);sa miejsca z ktorych chary bez gate nie wyjda ( przeklenstwo jak "gatujacy char mowi "gotta go,GL all..." i cyk i go nie ma-niestety pare razy mialem taki przypadek he he)Najlepiej sie zalapac na grupe do icepawk'ow,i nie jest zle...named icepawek dropuje stuff od 5 do 20k (za moich czasow).Aha najlepszy puller w icepaw room to madry monk :smile:optymalny sklad grupy :cleric;chanter;bard;2 tankow i ostatni to obojetne:) Fun jest chyba wiekszy niz w sebilis ,he he...jak se idziesz prosto i chcesz isc prosto a jedziesz w prawo i wiesz ze tam pulapka z ktorej nie wyjdziesz he he...no poza gate charami ...widzialem jak wylazili ....nie dziekuj sprawdz :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 21:37 
Cytuj  
Tux ma racje ,wpadlem w moj tzw lvl kryzys...
z ta roznica ze ten moj 51 jest koszmarem.

poszedlem poszukac info gdzie moge quadowac.

poczytalem,pojchalem i co ? wsio scampowane.
w kc jestm kilka razy, NIGDY tam nie lapie grupy.
sb to nawet nie wiem gdzie jest, velks obawiam sie ze tam z moim lvl wiele nie zdzialam egress mam na 52...

szczerze mowiac nie wiem juz co mam robic.
w mojej gildii jest dziwna ekipa 50+ niby wszyscy sa mili i w ogole ale jak cos sie dzieje to nigdy nikt mi nic nie mowi ani nie proponuje.Jak zapytam to i owszem powiedza chodz.efekt jest taki ze nikt sie nie odzywa caly czas...

z tego co wiedze na forach to 51 dla dru rzeczywisce jest takim kryzysowym lvl.
54 jest juz lepsze chodz to x3 hell ale tam jest mozliwosc grupniecia.ja teraz nie mam co liczyc na grupe.za to kazdy dru 52 potrfi mnie wyrolowac.

takie to wszystko ni jakie.

mam raptem 3 blue... w kc w gripe exp nawet szybko idzie (w grupie byl kolo 55 a i tak bub raz dwa byl)

popatrze na zony na lucinie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 22:14 
Cytuj  
Dobrze Telumku, juz nie placz, slysze i juz mam pomysl :cool: nawet fajny :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-16 20:48, Lapiduch napisał:
optymalny sklad grupy :cleric;chanter;bard;2 tankow i ostatni to obojetne:)

Mabster: Obrazam sie :razz:

A tak wogole jak sie zbierzemy i bedziemy gdzies isc to jak sie skontaktowac ? zostawic list pod 3cim kamieniem od servera Bedevere i zapukac w rynne ? :cool: Aha no i z jakim wyprzedzeniem ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:45 
Cytuj  
Hm...milo jest miec "evade" za plecami:)Ale dla tanka to malo wazne (przynajmniej mi kakos nie wypadalo zwiewac he he)jakby cos organizowal...to tylko z soboty na niedziele nocka ...(eh ten realm)Daj znac na boardzie wczesniej z tydzien? trzy dni? bo najpierw musialbym przypomniec sobie "klikanie" tankiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.