mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 09:54 
Cytuj  
Z racji tego, że forum dotyczące EQ2 zostało ewidentnie zarchiwizowane (spóźniłam się z ratunkiem!), najmocniej przepraszam graczy w EQ1, ale napisze tutaj parę słów...

Jeśli to wbrew przepisom i uregulowaniom, a także może wywołać jakąś wojnę i inne katasrofy, to prosze o usunięcie tego posta :)

Sentinel's Fate to szósty juz dodatek do EQ2 i do tego wyczekiwany z utęsknieniem przez graczy. Po 14 miesiącach od The Shadowy Oddysey, przydałoby się coś nowego do roboty. I w tym momencie sama siebie muszę op... bo po 5 latach gry w EQ2 ja nadal nie byłam w Splitpaw!!! Najnormalniej w świecie brakuje mi czasu... Również World Event związany ze zniknięciem Lucana D'Lere zakończy się w przyszłym tygodniu, a ja nawet nie zaczęłam questów... Tia... taki ze mnie "uzależniony" gracz w EQ2...

Wracając do tematu. Sentinel's Fate prezentuje sie całkiem nieźle. Czy będzie się podobał graczom to okaże się "w praniu". Sporo nowości zobaczymy no i stracimy nasze mythicale :(
(Dygresja: jeszcze do tej pory pamiętam jak w czasie bicia smoka na mój finalny update wyłaczyli mi prąd... Nie chcielibyście słyszec tej wiązanki jaka wtedy poleciała.)

Nowością są cross-server Battlegroundy PvP w których to ja nie mam absolutnie zamiru uczestniczyc, jako że jestem przeciwna wszelkim rozlewom krwi, nawet tej wirtualnej.

Dostaniemy całe 50 punktów AA więcej oraz rozpocznie się wyścig zatutułowany "kto szybciej zdobędzie 90 lvl"...

O tym że nowe zony, nowe instancje, nowe rajdy i nowe moby to nawet nie będę pisać, bo i po co. Dodatek = nowe.

No i film jeszcze wam pokażę. Nie oficjalny, ale zrobiony przez gracza. Mi się podobał a Wy oceńcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=rQvULPbDG0k

P.S. Czy jakiś szanowny pan moderator/ administrator mógłby udac sie do Archiwum i wytargać, odkurzyć i odświeżyć forum Everquest 2?


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 11:57 
Cytuj  
Muszę przyznać, że nie za bardzo rozumiem czemu usunięto dział EQ2. Od czasu do czasu, ktoś nowy pojawiał się w grze, właśnie dzięki jego istnieniu. Owszem w większości gra kiludziesięciu starych weteranów, którzy po prostu nie mają potrzeby pisania na tym forum, ale co jakiś czas można było tu poinformować o jakiś darmowych okresach gry dla powracających i zawsze kilka osób zaglądało na stare śmiecie. Mmorpg.pl było chyba jedynym dużym forum w polskim internecie, które jeszcze zauważało istnienie tej produkcji, szkoda.

Edit: Tym bardziej szkoda, że gra jest naprawdę konkurencyjna ciągle się rozwija, unowocześnia. Wychodzi właśnie zapowiadający się najfajniej w jej historii dodatek. Jedynym jej problemem jest mała popularność w Europie, bo amerykańskich graczy w tej chwili na pewno nie brakuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 12:10 
Cytuj  
Podejrzewam, ze chodzi o to samo, co z dzialem Star Wars. Czyli jeden dzial dla wszystkich gier z serii/tytulu. Tyle tylko, ze watki z dzialu EQ2 powinny byc przeniesione tutaj, a nie do archiwum.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 13:54 
Cytuj  
Kinya napisał(a):
Nowością są cross-server Battlegroundy PvP w których to ja nie mam absolutnie zamiru uczestniczyc, jako że jestem przeciwna wszelkim rozlewom krwi, nawet tej wirtualnej.


Dopiero co wygłosiłam tą opinie a już zostałam zmuszona do zmiany zdania... Ech.. No co ja poradzę, że jestem łasa na szmatki, a zbroja z Battleground'ów jest piękna..
P.S. Nie wiem jak zmniejszyć te obrazki... :(

Obrazek

Obrazek


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:14 
Cytuj  
Moze dzieki takim posta uda ci sie reanimowac dzial eq:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 8
Dołączył(a): 22.12.2009
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:25 
Cytuj  
Tylko dla wygladu warto na BG chodzic. Swiecidelka z BG beda z tego co pamietam przydatne podczas pvp, a sprzet pve tylko na pve :P Wiec nareszcie koniec tego co sie dzieje na serwerach pvp- kazdy po zeby w bizuterii pvp a nawet polowy zon nie zrobil :)
I koniec wannabe tankow ktorzy mysla ze kazda instancje moga tankowac zabierajac mi chleb :P

Nowe AA fajna sprawa, kwestia jak "zbalansuja" moje postacie (sk i coercer, tak wiem jestem leniem majac same OP klasy ;p ) i jak naprawia ewidentne udupienie inq'a (temp dostaje wszystko co najlepsze). Wszyscy licza na naprawe Guardow, jednak ich czas juz przeminal ;)

Raidowanie podobno ma byc ostro ulatwione, na serwerach pvp 99% gildii nie wyczyscilo contentu z instancji TSO. Smiech bierze ze niektore gildie euro na pvp maja problem z epic mobami jeszcze z RoK :P

Co do samych questow to z tego co znajoma grajaca na becie i robiaca notatki dla calej gildii jest ich okolo 200 w nowej zonie wiec bedzie co robic :) Wszystkie questy w moorsach zrobilem w 2 dni (nie liczac tych wymagajacych instancji) wiec licze ze teraz bedzie lepiej.


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:44 
Cytuj  
Lexion napisał(a):
Nowe AA fajna sprawa, kwestia jak "zbalansuja" moje postacie (sk i coercer, tak wiem jestem leniem majac same OP klasy ;p ) i jak naprawia ewidentne udupienie inq'a (temp dostaje wszystko co najlepsze). Wszyscy licza na naprawe Guardow, jednak ich czas juz przeminal ;)


No tak, trzeba przyznać rację, że Sk to naprawdę zarabisty tank teraz. Na naszym mini forum everquestowym podpietym pod blog, jest porownanie tankow na dzien dzisiejszy ze zmianami z bety. Nie zapowiada się zeby guardian stal sie nagle porządana klasą. Wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze SK bedzie jeszcze mocniejszy.
Owszem, z tego co wiem bruzerzy sa w koncu zadowoleni, ale to ciagle moze sie zmienic :P

Jesli chodzi o templarów kontra inkwizytorów to tu się nie zgodze. Wydaje mi się ze na dzien dzisiejszy Inkwizytor jest o klase lepszy od templara. Zdradzilam mojego malego templarka na inkwizytora i bardzo sie ciesze z tego powodu. Ogólnie jestem maniaczką grania lekarzami, wiec jako takie pojecie mam :)
A coercerow jest teraz na peczki. Sama mam jednego i naprawde sa zdecydowanie przegiete.

Lexion napisał(a):
Co do samych questow to z tego co znajoma grajaca na becie i robiaca notatki dla calej gildii jest ich okolo 200 w nowej zonie wiec bedzie co robic :) Wszystkie questy w moorsach zrobilem w 2 dni (nie liczac tych wymagajacych instancji) wiec licze ze teraz bedzie lepiej.


Wszystkie questy, zarowno te na spell z mythicali jak i crafterskie sa juz dostepne na naszym mini forum. Powiem szczerze, w Moorsach zrobilam moze 1/3 questow i to na mojej glownej postaci czyli mistyczce. W momencie jak dobilam 200AA przestalam je robic. Teraz zostalo mi do zdobycia jeszcze po kilka AA na furiatce i coercerze.
I przyznaje sie bez bicia, mimo hardcorowego rajdowania do tej pory nie udalo mi sie odwiedzic kilku zon jak chociazby Kurn's Tower x 2. Nie mam po prostu na to czasu... Musialabym chyba grac po 10 godzin dziennie by ze wszystkim zdarzyc. A gdzie jeszcze craft i dekorowanie Guild Halla oraz domow? Przeciez zadna inna gra nie ma takich mozliwosci. Raj dla kobiet, chociaz mezczyzni tez lubia zaszalec z trumanmi, czaszkami i innymi "strasznymi" meblami...

Obecne kursowanie pomiedzy betą a live serwerami i opisywanie na forum wszelkich nowosci lacznie ze zmianami w adormentach, prawie wcale nie pozwala mi na gre. Cale szczescie dzisiaj rajd wiec sobie odpoczne...


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 16:05 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Moze dzieki takim posta uda ci sie reanimowac dzial eq:)


Reanimujmy! :)

Ps. Moze cos uslyszymy o eq3 :)

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 22:46 
Cytuj  
Dla mnie dział EQ2 zawsze był przydatny. dzięki informacja o darmowych okresach wracałem do gry i teraz znowu wróciłem i gram nadal.


_________________
Guild Wars
EverQuest 2 -> Tomahs - Blackburrow - Royal Legion
Warhammer Online -> Tomals - K8P - Royal Legion


Posty: 8
Dołączył(a): 22.12.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 07:31 
Cytuj  
Kinya grajac juz dlugo sk musze przyznac ze do tankowania zdecydowanie bardziej podoba mi sie pally. Holy ground bije grave sacrament, amends bije ogolnie wszystko co ma sk :P. SK ma bloodlettera ktory nieraz uratowal mi dupsko. Jesli chodzi o dps to sk z gearem majacym i double attack i spell crita miazdzy :P Juz nawet nie bidowalem na itemki typowo fighterskie, tylko poszedlem na maxa w spell crita i spell bonus albo da.
Guardiani sa potrzebni, jednak nie az tak jak kiedys gdyz na niektorych mobach sie nie sprawdzaja- jak obecnie Gynok albo Zarrakon.

A coercer... na serwerach pvp jedyne co potrzebuje cc to stary chest pvp ktory ma dodatkowe 3 ladunki hostage... i jak zaskocze goscia to nie ma prawa przezyc :P

A co do kurns... nieoplaca sie go robic, moby zdecydowanie ciezsze niz w woe a loot generalnie taki sam :P

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 10:09 
Cytuj  
No - jedna z gier ktora mnie najbardizej wciagnela - na trialu - i ktore sobie nie kupilem :/
najpierw z powodu kiepskiego sprzetu, potem bo byly nowsze gry (LOTRO).

... chyba sobie sciagne triala jeszcze raz ;)


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 10:21 
Cytuj  
Lexion napisał(a):
Kinya grajac juz dlugo sk musze przyznac ze do tankowania zdecydowanie bardziej podoba mi sie pally. Holy ground bije grave sacrament, amends bije ogolnie wszystko co ma sk :P. SK ma bloodlettera ktory nieraz uratowal mi dupsko. Jesli chodzi o dps to sk z gearem majacym i double attack i spell crita miazdzy :P Juz nawet nie bidowalem na itemki typowo fighterskie, tylko poszedlem na maxa w spell crita i spell bonus albo da.
Guardiani sa potrzebni, jednak nie az tak jak kiedys gdyz na niektorych mobach sie nie sprawdzaja- jak obecnie Gynok albo Zarrakon.


Jakos nie mialam okazji nigdy pograc fighterem. Owszem, moja zerka doczekala sie levelu 40go... po czym ulegla anihilacji. Nie moge sie wypowaidac na temat tankowania SK czy Pally, ale wiem, że obie te klasy po prostu wymiataja.
Guardian nie jest zly, o ile ktos kto nim gra wie co robic. No coz, z pewnoscia nie sa to czasy RoK, kiedy guardiani rzadzili. I naprawde guardian moze tankowac i zabic Gynoka, chociaz umiera czesciej niz crusadrzy od Death Touch...


Lexion napisał(a):
A coercer... na serwerach pvp jedyne co potrzebuje cc to stary chest pvp ktory ma dodatkowe 3 ladunki hostage... i jak zaskocze goscia to nie ma prawa przezyc :P


Uwielbiam swoja coercerke, ale na serwerze PvE. Chociaz coercerow teraz cale mnostwo lata... Tak jak kiedys furii bylo zatrzesienie.

Lexion napisał(a):
A co do kurns... nieoplaca sie go robic, moby zdecydowanie ciezsze niz w woe a loot generalnie taki sam :P


Nie chodzi mi o loot, raczej o AA z namedow. No i nie pojde tam teraz, ale z pewnoscia wybiore sie po dodatku. Tym bardziej, ze o ile zdobywanie leveli bedzie ulatwione, to zdobywanie AA zostalo zdecydowanie utrudnione.


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:06 
Cytuj  
Cwiara napisał(a):
No - jedna z gier ktora mnie najbardizej wciagnela - na trialu - i ktore sobie nie kupilem :/
najpierw z powodu kiepskiego sprzetu, potem bo byly nowsze gry (LOTRO).

... chyba sobie sciagne triala jeszcze raz ;)


W Pospolitym Ruszeniu na serwerze Runnyeye jest teraz kilku graczy z LOTRO. :D

Jesli chodzi o sam trial to jest teraz w wersji streaming, czyli doladowywanie zon przy kazdym zonowaniu. Owszem, dzieki temu mozna zaczac grac 15 min od momentu sciagniecia triala, ale graczy ktorzy zdecydowali sie na zakup gry troszke to denerwuje.
Mozna zawsze sciagnac starego klienta, ktory wpierw sciagal cala gre (kilka godzin), no ale nie ma tego kilkuminutowego zonowania na poczatku.
Polecam dwa serwery jesli chodzi o kontakt z polakami: Nagafen PvP oraz Runnyeye PvE.
Postac najlepiej zalozyc w ktoryms z nowszych miast np kelethin (dobre), Gorowyn i Neriak (zle). Od maja dostepne tez bedzie 6te miasto startowe New Halas.
Jesli ma sie znajomego w eq2 to warto skorzystac z promocji
Recruit a friend. Po przedluzeniu konta zarowno osoba rekrutujaca jak i rekrutowany otrzymuja pare fajnych przedmiotow typu kon, plaszcz do biegania, zwiekszony xp, itd. Oczywiscie pozniej nalezy dokupic ostatni dodatek, no ale to mozna zaczac sie martwic po osiagnieciu levela 70-go.

Teraz wszyscy zyja Battlegroundami PvP, wiec zachecam do obejrzenia najnowszego filmu SoE promujacego te scenariusze:
http://www.youtube.com/watch?v=C3z-mjPnXOc

A jesli ktos by chcial zobaczyc jak bardzo gra zmienila sie w stosunku do tego co bylo 5 lat temu a co jest teraz to zachecam do przeczytania TEGO DLUGIEGO POSTA. Oczywiscie co niektorzy moga marudzic, ze gra zostala ulatwiona, no ale mi sie gra teraz lepiej :)


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 12:57 
Cytuj  
Cz3 calis grywasz w cos?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:21 
Cytuj  
Hejka, ostatnio to tylko w aiona, ale grind i brak contentu znudzilo mnie skutecznie. Wczoraj udalo mi sie dorwac klucz za pol ceny do STO wiec pozerkam troche :)


Posty: 8
Dołączył(a): 22.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 19:14 
Cytuj  
lvl90 w 2 dni (fajnie znalezc cos podobnego do EA grinda) i musze przyznac ze nowe instancje wygladaja przepieknie. Nawet najlatwiejsze instancje nadrabiaja wygladem.

Mechanika- ewidentnie spieprzony dps magow, szczegolnie w PVP :/


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 08:27 
Cytuj  
Wiesz, jest pare dni po dodatku a ja na swojej głównej postaci mam 84 lvl.

Naprawde nie wiem za co sie chwycic. Mam 5 crafterów i moze to ich trzeba wpierw wylevelowac? Najchetniej bym sie rozczworzyła :)

Ale znam takich co kilka godzin po dodatku mieli 90ty lvl bo chodziło tylko o rajdy. I przyznaję, ja do niedawna tez byłam w hard-corowo rajdującej gildii, ale teraz chyba bym nie wyrobiła jakbym miała siedziec w The Hole 12 godzin non-stop i tłuc moby.

Fakt jest jeden. Ten dodatek zapiera dech w piersi pod względem wizualnym. Świetna robota.

Obrazek

Obrazek[/img]


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 10:29 
Cytuj  
Meta napisał(a):
Muszę przyznać, że nie za bardzo rozumiem czemu usunięto dział EQ2.


Napisze krotko: polecialy dzialy, ktore nie mialy zadnych postow od ponad miesiaca (lub dluzej). Dlatego jesli chcecie "utrzymywac" dzial przy zyciu jest no to proste rozwiazanie: postowac! :)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.