mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2010, 12:57 
Cytuj  
Czy ktos moze mi powiedziec ile wazy po zainstalowaniu EQ2 Sentinels Fate? Patcher pobiera juz mi 3 dzien paczki i konca nie widac. W tej chwili mam ~7Gb pobrane.


Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 15:14 
Cytuj  
Koniec jest już bliski :). U mnie cały aktualny EQ2 (Sentinels Fate i wszystkie dodatki) zajmuje na dysku ponad 12Gb.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 16:42 
Cytuj  
Sie sciagnal w niedziele, calosc ok. 12 GB.
Teraz pytanie: da sie na hamerykanskim kliencie grac na servach europejskich?


Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 17:02 
Cytuj  
Szczerze mówiąc nie wiem czym się różni hamerykański klient od nie hamerykańskiego :). Ale mam przeczucie graniczące z pewnością że się da. Wystarczy ze w launchpadzie zmienisz region na EU (prawy górny róg o ile pamiętam).

Co do polskich społeczności - o ile jesteś zainteresowany - polecam baaardzo sympatyczną, ciekawą i żyjącą stronkę:

http://babagra.pl

Tam znajdziesz namiary na gildie Pospolitego Ruszenia na Runnyeye (PvE) oraz Royal Legion na Nagafenie po stronie Freeport (PvP ale US)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 17:52 
Cytuj  
Juz sie znalazlem babe i wyiore raczej Runneye (PvE player here). Musze tylko pokonczyc sprawy w FE i zobacze z czym sie je ten EQ2.

Z pierwszych wrazen - UI do wymiany. I co dzis czytam na Massively? Sony zabiera sie za wymiane UI :D


Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 19:17 
Cytuj  
W takim razie powodzenia w społeczności PvE. Ja osobiście wolę walczyć z niezliczonymi zastępami SonyeQ (czytane wspak). PvP player here :)

A co do tego z czym to się je to zacytuję grających dłużej niż ja (gram ponad 3 lata): EQ2 jest jak ślub - jak się zakochasz to jeden na całe życie.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 19:50 
Cytuj  
Tak się zastanawiałem nad jakimś mmo ostatnio...a od dawna miałem ochotę spróbować EQ2, jakieś trial jest ? jeśli tak to jakie ma ograniczenia.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe


Posty: 4
Dołączył(a): 20.07.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 20:33 
Cytuj  
Oczywiście że jest:

http://everquest2.com/get_the_game/free_trial

Główne ograniczenie to 14 dni grania plus ileś tam ograczniczeń dodatkowych.


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 12:08 
Cytuj  
Jest tez teraz specjalna promocja na D2D na zakup Everquest 2: Sentinel's Fate. Dla zupełnie nowych konto to 30 dni gry + wszystkie dodatki. Promocja trwa do 26.07 i cena za gre to 15$.

http://www.direct2drive.co.uk/9627/product/Buy-EverQuest-II-Power-Level-Bonus-Pack-Download

No i oczywiście zapraszamy wszystkich chetnych do nas :)


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 12:20 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Juz sie znalazlem babe i wyiore raczej Runneye (PvE player here). Musze tylko pokonczyc sprawy w FE i zobacze z czym sie je ten EQ2.

Z pierwszych wrazen - UI do wymiany. I co dzis czytam na Massively? Sony zabiera sie za wymiane UI :D


Z UI to mały problem (tak mi się wydaje). Ja, jak i większośc graczy, używam Profit Reborn, ale mój facet używa Thorn i znam parę osób które mają Fetish.
http://www.eq2interface.com/


_________________
**Mój blog: BabaGra.pl **

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 15:47 
Cytuj  
Kinya napisał(a):
Z UI to mały problem (tak mi się wydaje). Ja, jak i większośc graczy, używam Profit Reborn, ale mój facet używa Thorn i znam parę osób które mają Fetish.
http://www.eq2interface.com/


Dzieki za linki. Faktycznie te modowane UI wygladaja o wiele lepiej.
Sytuacja przypomina mi troche ta z AO, gdzie standardowe UI bylo fatalne, ale juz z takim Dark Notum wygladalo bardzo ok.
W sumie w nowszych grach mi jakos UI bardziej podchodzi i nie trzeba modowac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2010, 17:14 
Cytuj  
Probuje kupic EQII na D2D i niestety lipa. Wczesniej tam nie kupowalem i dlatego przy pierwszej transakcji rzadaja jakiegos potwierdzenia telefonicznego. Podaje numer telefonu i tutaj pojawia sie blad:

Cytuj:
We could not validate your transaction. Please contact Customer Service to complete your purchase.
We are unable to process your call. Please contact Customer Service for further assistance


Po wyslaniu ticketa do supportu D2D zbyli mnie tekstem no.5:

Cytuj:
Thank you for contacting Direct2Drive. We apologize for any inconvenience this may cause. We are a no-card-present merchant and in order to protect your credit card must handle this responsibly.

We cannot assist you if you are not geographically located in an authorized country for purchase. Please note those restrictions are in accordance with the law.

NO ORDER WAS PLACED - Your transaction needs review


Mial ktos kiedys takie problemy z tym sklepem i sobie poradzil?
Dodam tylko jeszcze, ze transakcje probowalem zalatwic przez Paypala i bezposrednio przez CC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.