mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 21:18 
Cytuj  
Zebys telu nie myslal ze masz tak zle
___________________________________________
czytacie na swoja odpowiedzalnosc bo jest dlugie i nie ma zbytniego sensu
za bledy i literowki odpowiadam ja

_________________________________________

Zaczelo sie wczoraj kolo 21 moze 22 . Loognalem sie na chwilke aby napisac majla sprawdzic cos na www nevermind , i znow mi zamarlo lacze (dla nie zorientowanych zamieranie lacze jest czesta przyczyna zniszczenia komputera przez uzytkownikow win2k i sdi) powiedzalem glosno "qrva mac tak byc nie moze :smile: " zszedlem na dol (mam w chacie 2 kompy ) powiedzalem sprawdze wina 98 podlaczylem laptopa zainstalowalem hisa i czekam ogladam www i takie pierdoly.
godzina 24 nadal dobrze postanowilem zobaczyc jak to bedzie przy sciaganiu znalazlem jakis duzy plik 300MB i poszedlem spac.
Rano godzina 9 polaczenie nadal dziala wiec mowie "pierdole instaluje win 98" format wina 2k instalacja 98 postawienie sieci zajelo mi to z 2 godzinki .
i co sie okazalo ze w jebanym win 98 nie ma
udostepniania lacza w tym momencie zaczalem klac na wlasna glupote (tak btw udostepnianie lacza ma win 98se ktorego nie posiadalem) wiec zabieram sie za wingate
po jakis 2 godzinach meczrni z tym gownem udalo mi sie uzyskac jakes polaczenie ale dzialalo tak gownianie ze szlak mnie trafial.
Wkoncu postanowilem zmienic to 98 na me ( do me ma uraz od jakiegos czasu ale nie mialem wyjscia) wiec zainstalowalem me konfiguracja sieci i inne duperele udostepnienie tego lacza 3h (z przerwami ktore robilem na klniecie microshitu zeszlo mi do 16 gdzies)
w koncu dziala uruchamiam eq i bylo by zbyt pieknie zeby wszystko dzialalo. Eq wlaczalo sie 6 razy dluzej niz zwykle ale jakos to przebolalem. Jak tylko udalo mi sie zalogowac wpadl qmpel poszedlem na 10 afk zeby go odprowadzic i qrva zginalem. Dzeki jednak Uliemu I Telowi dostalem rez (thx doods) loognalem sie aby zobaczyc czemu to eq mi sie tak dlugo wlacza pomyslalem ze reinstalka pomoze.
Odinstalowalem zainstalowalem i co walczam i atam cant connect (sprawdz swoje polaczenie i takie tam bzdury) pomyslalem restar pomoze
a tu nic jak bylo tak bylo. wiec odlaczam kompa znosze na dol i i proboje zainstalowac na swojim sdi. Zapomnialem ze mam zjebana stacje dyskow (stery do modemu sa na dyskietce) biore ten dysk i jade do qmpla wypalam sobie stery 2kbna plytke i wracam instaluje modem patchuje eq (dziala)
wnosze kompa do gory spowrotem zabieram sie do pisania tego posta

wszystkie opisane sytuacje sa autentyczne
ale jebnalem posta
te 24h to ROTFL na maksa
teraz sprawdze czy eq dziala heheh lepiej zeby dzialalo bo kogos cos skrzywdze
i niech mi kots powie ze rzeczy martwe nie moga byc zlosliwe a juz szczegolnie kompy

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 23:06 
Cytuj  
a ja zawsze twierdzilem ze dobry windows to 95 i 98se :razz:PPPPPP aha w winxp mialem zwisy kompa od sdi zainstalowalem patcha ale lacze zwalnialo strasznie pomagalo na to odtwarzanie mp3 i filmikow moze to dziwne ale jak winamp byl wlaczony i puszczal muze to szybkosc sciagania gwaltowanie rosla o_O to samo jak ogladalem anime...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2002, 23:35 
Cytuj  
eqwindow.com

heh i ja mam lepsze walki ;p

_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Preserver of the 55th season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-09-19 00:39 ]</font>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 01:25 
Cytuj  
ten link telu nie prowadzi do tego programu
ash win 98 to syf zanim to zrobilem wyjebal sie z 6 razy a mam orginal :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 01:29 
Cytuj  
znalazlem heh

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 03:50 
Cytuj  
ja pierdole ta moja gildia to naprawde katastrofa...

pomijajac fakt ze zrabalem epica...

poszlismy na phinnego, wpadlimsy w zatarg z jakmisi durnymi palami co to mysla ze maja same 60 w gilid to gdzie nie wejda to ich.
No ale pol biedy schodzimy bnie ma maga z coh komus spadl invis no i po sprawie.
Ja tam sie slowem nie odewazlem bo juz mi to wisi death, rez ,death rez...

Ale inni.

Ech!

Mialem nadzieje ze bedzie fajnie, ale sie zawiodlem ktorys raz z rzedu.
Nikt tam nikogo nie slucha kazdy wie lepiej...

naprawde juz mam dosc i GoS i eq i calego tego zamieszania.
musze znalesc inna gre.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 11:56 
Cytuj  
Aenima: mowilem win98se zwykly win98 to sie zawiesil w trakcie premiery wiec niema o czym mowic ;] to tak jakbys alphe porownywal do finala ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 14:27 
Cytuj  
adres do eq window
http://eqw.eqhackers.com/

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 21:00 
Cytuj  
Ja to mialem boje z moim 486 dawno temu gdy bylem piekny i mlody :razz:

Dzis sam jestem adminem wiec coz moglbym polecic moim kochanym userom jezeli nie win me original... oni tez moga sie poczuc kims wyjatkowym :razz:

A moral z tego taki: mam 2 compy z winme i dzialaja bez zrzutu... jak mialbym sie do czegos czepic to wykonywanie niedozwolonej operacji od razu PO wylaczeniu programu np. winamp'a co nie specjalnie przeszkadza no i uhm przed uruchomieniem EQ trzeba go restartowac bo gdzies gubi zasoby przy dluzszym wlaczeniu ale oprocz tych 2 mankamentow jest cud malina :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2002, 00:05 
Cytuj  
admin na windowsie ;] dobra nie bede sie smial. .. obiecalem sobie.. ... naprawde niesmieje sie.. ... [send] [send] [SEND!]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2002, 00:09 
Cytuj  
Im'a gonn'a ban'a ur acount'a you... user... :razz:

/sigh a co mialem napisac ? dzis sam jestem masterem ? czy wertersem ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2002, 11:58 
Cytuj  
wystarczylo dziadkiem

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2002, 12:13 
Cytuj  
Nie pasowalo by do reszty...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2002, 13:07 
Cytuj  
wyciac userom :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2002-09-20 14:08 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.