mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2002, 19:33 
Cytuj  
Mapa HHK

http://www.eqatlas.com/highkeep.html

Guide jest przeznaczony dla postaci powyzej 44 lvl. Straznicy w HHK sa bardzo dobrym zrodlem kasy - jezeli ktos ma torby z weight red moze wykrecic ponad 500 pp na godzine.

Loot:

Captain Boshinko rzuca 0-7 pp, miecz warty 1 pp i od czasu do czasu gem ( 40-60 pp )
Zwykli guardzi 0-6 pp i fs short - swords.

Faction:

Dostaje sie faction hity z guardami we FP, Qeynos, High Pass i merchantami w tym ostatnim.

Safe spot i neutralny vendor sa oznaczeni numerem 13 na mapie w atlasie.

Cele na parterze:

guard Dister ( kolo safe roomu )
guard Lorton ( wanderer )
guard Bicker ( wanderer )
guard Lancel ( w pierwszym pomieszczeniu po wejsciu do twierdzy )
guard Blayle ( to samo co Lancel )
guardzi przy zone line.

Numer 12 na mapie to Captain Boshinko + 1 guard. Kapitan jest dark blue na 49 i 50 lvl.

Po drodze na 1 pietro spotykamy guarda Boltona.

Cele na I pietrze:

guard Golgon ( kolo schodow )
guard Heltch ( kolo schodow )
guard Bach ( pierwszy pokoj na prawo od schodow z 2 bardami - dark blue dub faction dla dark elf nec )
guard Chopin ( srodkowy pokoj )
guard Xantar ( wanderer )
guard Wextr ( na koncu korytarza za klatka schodowa na 2 pietro, broni drzwi do bedroom gdzie spawnuje sie 2 guardow. Jeden jest ph jakies named casterki dark elfki, dark blue ale nie bilem )
guard Yeltin ( kolo schodow na 2 pietro )
guard Diff + zwykly guard rowniez kolo schodow.

2 pietro

guard Queztin ( kolo schodow )
guard Queztin ( tak tak brat blizniak, wanderer )
guard Clyzen i Bonner ( kolo schodow na wyzsze pietro )

3 pietro

guard Gechop ( wanderer )
guard Antille i Jaxon ( pierwsze pomieszczenie na lewo od schodow )
guard Mytin ( to samo pomieszczenie co powyzsza dwojka tylko troche dalej )

I to tyle. Sa jeszcze inni guardzi ale w tym momencie nosilem jakies 140/65 wiec musialem isc do vendora :smile:

Spawn time to 20 min. Wyjatkiem sa Blayle na parterze, Chopin w na 1 pietrze i jeden guard w bedroomie na tym samym poziomie ( 3 min spawn )
Kapitan na parterze to 6 min spawn.

Taka rundka to okolo 160 pp. Jezeli Boshinko wyrzuci jakis gem to moze byc ponad 200. Czasami trzeba zabic ktoregos z basement guards ale staralem sie tego unikac...
Bankier scowls at me ale zaatakowal mnie tylko dwa razy ( mezz, dalem mu kase i FD zeby zgubic aggro )

No to tyle, nie wiem czy sie to komus przyda ( hi Zulu ) ale cos mnie naszlo na pisanie.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2002, 06:09 
Cytuj  
Alternatywa dla tych ktorzy dbaja o frakcje...

-2och corrupted qeynos guardow w wiezy w WK miedzy zona do q hills a barb camp'em, czasem rzucaja bracery ktore oddaje sie za calkiem niezly xp i monete w NK, w wiezy polaczonej z mostem do SK (nie probojcie oddawac bracerow nie skorumpowanych guardow...) a drawback ? jest jeden, kos dla Corrupted Guards of Qeynos, normalnie slabeusze ale jest jeden kapral ktory sie szweda kolo crow inn w qeynos, mnie zdjal jednym czy dwoma quadami, thx :razz: )

-nieopodal pow. wiezy w obozie barbarianow sa dwaj delikwenci do wyjecia, Ulrich McMannus i Einhorst McMannus. Drawback: kos in halas... niby nie jest to cywilizowany obszar (ale mnie skrzycza zaraz :razz:) ale jak jestes wiziem NIE trac tej frakcji choc by nie wiem co! dlaczego ? bo tam sa 2-3 wizyty jak sie robi epic quest a frakcja z halas jest *niemal* nieodzyskiwalna =/

PS. W sumie nie pamietam lvli pow. lokacji ale sa troche nizsze niz 50... calkiem przyjemne :cool:

-dorfy w BB (nie chce mi sie pisac jak juz bede to zainteresowani /tell) ci doprowadzaja do mniej wiecej 48 lvlu :cool:

PS2. Ehhh no ja tam lvlowalem... ale to bylo dawno temu, jak jeszcze nie bylo kunarku ani innych dodatkow a wszystko inne bylo scampowane, innymi slowy overcrowd na calego LOL tam sie zajmowalo kolejke i szlo spac hehehe!!!

PS3. Tez nie wiem po co to pisze LoL chyba ze dla ciebie Nukh ale ty jestes zly i frakcja ci nie potrzebna :razz: Nic, przynajmniej sie wypisalem :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2002, 12:20 
Cytuj  
Dzieki Nukh
Dzieki Tux

Be safe and play EQ forever :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.