mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 12:15 
Cytuj  
Cytuj:
...Soloers: The first thing most people will do when they first enter the Planes of Power is to go kill a mob and ding. I want to warn those who enjoy the solo life, that they may not want to become level 61. Once you gain that first level, the entire top floor of Sebilis turns all green! The fifteen levels of blue mobs has been greatly reduced to approximately seven or eight. So a lot of your favorite spots to solo blue mobs will now be gone. This will greatly reduce the number of zones that you can choose to gain experience from.


http://pub117.ezboard.com/fthesafehouse ... 2155.topic


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 12:27 
Cytuj  
Nie chce mi sie czytac linka ktorego zamiesciles ponizej wiec zakladam ze to nie zaden zart.

Ja powiem tak - poki co nie zamawiam PoP, jak sie sytuacja rozwinie to moze to zrobie. Sam pomysl jest wedlug mnie niesmacznym zartem - jezeli VI robi gre i proboje na sile zmusic ludzi do grupowania sie to cos jest nie tak. Chlopaki mogliby czasami wejsc na server i zobaczyc jak wyglada ta gra. Zreszta to juz zostalo powiedziane: nie kazdy gra w eq w ten sposob ze sie loguje i siedzi 10h. Moja "sesja" to max 4h. Mam poswiecac 2-3h ( albo wiecej ) na siedzenie i LFG ?

/rude VI


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 12:33 
Cytuj  
Pytanie ile osob sie na to skusi?

I nie zmienia to faktu o jakim mowilem, znikna 60 a wiec prawdopodobnie opustszeja takie zony jak seb,me,velks natomiast nie znikna ludzie pozniej 60...

A w PoP raczej nie bede mieli szans na solo, a przynajmniej z tego co do tej pory znalazlem.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 12:43 
Cytuj  
Prawde mowiac nie lubie dyskutowac na temat rzeczy ktore jeszcze nie zostaly wprowadzone w zycie. Przy jakiejkolwiek grze ( w ktora gralem ) wprowadzenie "rewolucji" powodowalo fale krytyki itp. a pozniej ludzie i tak sie umieli przystosowac.
Lepiej poczekac na dodatek, wtedy zobaczymy jak sie ten caly everquest rozwinie.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 13:00 
Cytuj  
heh ale dodatek juz jest, ludzie juz maja swoje kopie kupione w Wallmartcie hehe

I nie jest to rewolucja, nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej w seb bede siedziec ludzie ze spellami z 63 (!)

Musza jakos to ograniczyc, inaczej bedzie cos gorszego niz stare mana burn!

To normalna kolej rzeczy, wyzszy lvl wyzsze zony.Ludzie juz placza ze na 65 bede musieli bic moby na 58, no kurcze a co oni sobie wyobrazaja ze bede bili moby z 52 na 65 majac spelle ktore beda je za 3 hitami bic?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 13:05 
Cytuj  
No dodatek jest ale nie na servach :smile: Z jednej strony masz racje. Z drugiej jednak nie wydaje mi sie zeby kolo 65 siedzial w seb czy velks i robil expa...


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 13:15 
Cytuj  
Sluchajcie... ME napewno nie opustoszeje moge was zapewnic :cool: A apropos 65... hmmm na 60 dark blue to 45+ czyli 15lvli wiec zobaczymy jak ustawia cap jezeli wogole go beda zmieniac...

Ja osobiscie dziekuje VI za to ze *nareszcie* bedzie mozna isc do akhevy, dn czy ct i po ludzku krzyknac *lfg*... Bo to ze ludzie masowo siedza w takim seb ktory od zielonosci dzieli 1 lvl to heh... przeciez za to nie ma xp prawie =/ nie wspominajac ze jest NUUUUDA! dla kogos kto (jak ja) spedzil tyle w seb ze moze go z zamknietymi oczami opisac :cool:

New chalanges await us!!! Thank you VI...

PS. Nukus, Telum macie mase miejsc z odpowiednim lvlem mobow do solo... starczy poszukac... troche wlasnej inicjatywy i allakhazama :cool:

PS2. Boze :sad: nie wiecie jak ME teraz bedzie zcampowane... a przynajmniej moj toiler hill... :sad:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 13:25 
Cytuj  
Nukh servery leza na 5h jak myslisz co robia?

Uplaoduja PoP hehe

aha i naprawde ZACHECAM do przeczytania tego posta z linku!
PoP zapowiada sie super zabawa!I bardzo zaluej ze nie bede mogl za te kilka godzin jako jeden z pierwszych zobaczyc nowa zone!
Mam tylko nadzieje ze moj sklep dostnie pudelka w miare szybko!
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Preserver of the 58th season.
I'm Guarding the Stars!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-10-21 14:31 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 15:23 
Cytuj  
juz czuje ten lag

http://eq.crgaming.com/screenshots2/ope ... mageId=439

Cytuj:
Monday October 21, 2002
PLANES OF POWER LAUNCHES

The official press release is out - Planes of Power has shipped to stores.
Sony has released some more details about the expansion (including four new screenshots) with it's official announcement.

Click here for details.

Submitted by Baelish, 8:29 AM EST


PATCH MESSAGE - POP LIVE

Planes of Power has officially gone live as part of today's patch. We'll be posting up the official announcement shortly.
Antoher point of interest are that the Raid Grouping system is now live also.

Click here for details.

Submitted by Baelish, 8:22 AM



_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 16:59 
Cytuj  
Tux to nie jest takie proste znalezc dobry spot do solo :smile: Alkhazam to troche za malo. Jezeli juz znajdzie sie odpowiedniego moba to trzeba jeszcze sprawdzic hp, fear path spawn time itd :smile: Nie mam czasu na macanie kazdego moba z 45 lvl :grin:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 18:41 
Cytuj  
Z tego co wyczytalem, od 61 levelu, roznica poziomow miedzy graczem z mobem, by byl blue con zmaleje z 15 do 8 - stad sie bierze caly problem.

Ale nie traccie nadzieji :wink:
juz kraza sluchy o klerykach, ktorzy grali solo w Plane of Disease (czy jak mu tam) - zreszta poczekamy zobaczymy.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 18:46 
Cytuj  
No no poczekajmy na rozwoj sytuacji. A zreszta ja mam tylko 56 wiec co mnie to obchodzi :wink:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 19:53 
Cytuj  
Uhm Nukus no to musisz polatac po zonach, moze zrobic /who all necro 60 "scuse me got a min?".

Sorry, moze moje posty sa zbyt ostre... ale ja jestem chory =/ mam chroniczna alergie na ludzi ktorzy narzekaja i siedza na miejscu nic nowego nie probojac =/ ehhh wiem ze ty taki nie jestes :cool: /put a "warka strong" betwen your ribs...

Lame: Dont worry to taki chwyt reklamowy potem zdejma i powiedza "we r making the world even better every day" tak czy inaczej handicap rosnie... a mnie to cieszy :cool: Poza tym moze to przystosowanie do PoP'a :cool: Heavens know...

_________________
Master Tuxie Crystalblaze
Inspect Tuxie
Master of most trades...(i can make vodka!)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-10-21 20:58 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 20:11 
Cytuj  
wsio lezy... nawet i dobrze ze dostne pop pozniej przynajmniej mniej nerwow strace.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2002, 07:22 
Cytuj  
Tux ---> ja ro mam właśnie :/ masz swędziawkę jak mnie czytasz ?? :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2002, 13:14 
Cytuj  
Tux ja robie / all nec 55 60 kilka razy podczas gry :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2002, 18:44 
Cytuj  
A robisz /tell "X" man, got a min ? i a bit of help...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 08:35 
Cytuj  
Raczej rzadko wystarczy mi to co mam na forum :smile: Szkoda ze prawie wszystkie spoty ( ktore na innych servach sa wolne ) sa zajete na tarew :sad:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.