mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2002, 13:15 
Cytuj  
Pewnie i tak nie bedzie zadnego odzewu ale co tam...Ponizej zamieszczam wypowiedzi na w/w topic jakie udalo mi sie znalezc na forum necro ( jest tego tyle ze dobrze by bylo troche to uporzadkowac ).

Najlepsza strefa do zdobywania parchmentow jest Plane of Justice


Punishers/Enforcers in PoJ
Past the High Guardians in PoJ are punishers (look like fungusbeasts from FG) and enforcers (look like rockfiends). There are four spawns in a short hallway and roughly 12 more spawns in the long "jail" room after that. The four spawns in the hallway can be soloed by root/dotting or with a DC pet. Do NOT go near the high guardians outside while killing them. The jail room can be held with a single group (55+ with a GOOD chanter), and the named Guardian at the end of the room will not assist. Do NOT click on the doors in the jail room, they will port you into rooms with aggro NPCs who do not drop parchments. The punishers/enforcers are KoS, enforcers rampage and punishers flurry. They are relatively low resist, snarable, slowable, and mezzable with GoK. Spectral parchments drop here on average 1 per 20 kills. This is by far the best spot for drops I have found, but is already permacamped on most servers.

Plane of Disease

-There's a mob in PoD called "a putrid pile of flesh" that drops an ethereal parchment every time. It's a random spawn but is usually up once every 10 minutes.
-The putrid pile of flesh can spawn anywhere the goos spawn.
Myabe it isn't 100% but 7 kills got me 7 parchments.

-I've found that the courtyard to the castle in PoD (inside the bone wall) is a great place to get exp and parchments.
Camp spot: If you're facing towards the castle from the break in the bone wall..follow the inside of the wall to the right. You will come to a corner. You can either set up camp there on a small hill or proceed further along the wall and camp there. It seems to be a relatively safe area. Nothing sees invis afaik.

Note: I duo with a 61 druid. Harmony pulling is very effective here, plus it helps to have another person to handle backup rooting duties and the extra DoT damage/regen is nice. Exp at 61 with 100% AA is 1-2% AA per kill while grouped with the druid. It was fairly easy to keep the area clear with just the two of us.

Mobs: Unsure on levels, blue to 61. Some will enrage. Max hits were 350'ish I believe. Unsure if they double or quad. Mob names are: Diseased Underbulks, Underbulk Defilers, Underbulk Crawlers, Lightcrawler Defilers, Lightcrawler Pests, Diseased Lightcrawlers.

Underbulk/Lightcrawler Defilers are SK's. They have a very small HT radius (think melee range but slightly smaller). HT is 900'ish. They cast very rarely..when they do it's boil blood/darkness/invoke fear. The only thing that landed reliably on me was boil blood (HP gear with avg 130'ish resists). All others are warrior mobs.

None of them seem particularly resistant other than a naturally higher resistance due to them being higher level. I did notice a few times where i had epic resisted 3x or 4x in a row. Standard root/cook. My DoT lineup was: epic, splurt, dark plague, pyrocruor, with vexing thrown in to heal up. Then a healthy dose of ignite bones bracer'ing (3x - 4x) until dead.

Important Note: Some of them will randomly regain 20-30% health when almost dead. I am unsure if this is a bug or intended. It seemed to happen most often when it broke root and started to run..then would aggro me and heal.

Keeping the general area clear netted us 5 parchments in 3 hours. We returned later and netted 3 more in a couple of hours. They can drop off any mob in the area, although it seemed like the 'a diseased xxxx' mobs had a better chance of dropping them, but I don't have any facts to back that up.

Sa to jedyne spoty ( w naszym zasiegu, nie mowie tu o PoV itd. ) warte uwagi. Niektorzy pisza cos o PoN i PoI ale drop rate w tych zone`ach jest slabiutki.
Apropo drop rate - z relacji ludzi wynika ze w PoJ parchenty spadaja regularnie a w PoD jest z tym baardzo roznie. Jedni dostaja 3 papier w ciagu 6h inni nic przez 12h...Nie wiem czy to kwestia serwera czy jak...No nic w kazdym razie to tyl. Bede ten topic updatowal jezeli uda mi sie znalezc cos ciekawego.

P.S Zematis uzna mnie za szalenca ale postanowilem olac EoT i leciec prosto do 65 :razz:

_________________
Nukh Elthar
60 Warlock

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2002-11-13 13:19 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2002, 14:32 
Cytuj  
Bo to jest szalenstwo.

Teraz mozesz wejsc do PoD , PoI i PoN reszta wymaga triali ktore sa krotko mowiac trudne eheh

GoS moze powtarzam moze jest w stanie zrobic trial do PoV o ile Kengo nam pomoze.

No i 65 bez spelli... tier jeden to spelle 61-63 ale zeby zodbyc spelle 63-65 trzeba bic w tier 2 i 3.
W dodtaku questy sa random czyli tak smao cudowne jak moje questy co dawalem jeden spell (tu parchy) i dostawalem jakis losowy spell... efekt taki ze masz po 3 kopie tego samego.

No i 65 zamyka za toba furtke do grania poza pop.

Wszystko bedzie tu zielone...

Na tym etapie jakim ja jestem i moja gildia nie widze dla siebie takich mozliwosci.

Exp 61+ jest ciezki jak 150 co widac po lvl ludzie na 65 to ED i inne uber gildie nie widzialem jeszcze 65 ktora bylaby guildless albo z malej gildii.

Wiem ze jako dru moge zrobic 65 na charm killngu w PoN.
Ale mowie nie bede mogl tym samym grac i bawic sie z moimi przyjaciolmi...

To tyle co mam do powiedzenia na ten temat, no i oczywista kazdy robi co uwaza za sluszne =)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2002, 22:21 
Cytuj  
wczoraj mialem zajebista grupe w PoD, czyscilismy 2 spoty z pajakami (wzdloz lewej sciany od zone in). Przez chyba 4 godziny mielismy jeden parchment z Defilerow.

Z dobra grupa to jest luz niesamowity tam a exp mialem 1 yellow AA na 40 minut gry (100% do AA).

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2002, 23:06 
Cytuj  
dzis na hobgoblinach w ciagu 4 godzin spadly 4 ethereal parchments (to jest w PoN)

co do triali: sam jeszcze nei podchodzilem (czekam na 61 level), ale ludzie z mojej gildii, ktorzy juz je przeszli mowia 2 rzeczy:

na trial bierz max DPS i w PoV exp jest boski (kleryk wspomnial o 2 AA w ciagu 6 godzin)
Przy max DPS chodzi o klasy: wiz, rogue; jako druid masz blogoslawienstwo czaru banishment :smile: tylko pewnie te star rubies kosztuja troszke ehehe ;D

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2002, 08:10 
Cytuj  
Kurde jeszcze ani razu nie bylem w PoN heh. Jestem za bardzo przywiazany do PoD ( solo rox :razz: )
Tak btw. raidy do Kael to przegiecie. Nie moge dorwac grupy w arenie - zawsze jak wchodze to w srodek jakiegos raidu i kupa.

P.S Pet z 61 jest uber :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2002, 08:13 
Cytuj  
A co do PoV to exp podobno jest rzeczywiscie boski :smile: Za golemy jest 8 % aa per kill ( 20k hp triple za 700 375 dd proc :razz: )


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2002, 21:53 
Cytuj  
Nie baw sie w Arene w Kael, lepiej wejdz do jakiejs gildii co robi chociaz regularnei HoT w ToV ;p

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 09:34 
Cytuj  
Wczoraj wieczorem bilem arene z enchem i klerykiem :smile: Nawet fajnie bylo.
A co do HoT to powodzenia w szukaniu takiej gildii :>


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 15:42 
Cytuj  
zeby dzialac w HoT wystarczy:
1 shaman na 60 z malo
2 klerykow (1 na 60, drugi moze byc mniejszy w levelu)

1 tank (najlepiej war, wystarczy z 3k hp unbuffed)

1 FD puller 60

1 ench 60

im wiecej damage dealerow, tym lepiej. moja gildia robila HoT w 8 osob najmniej, srednio w 15 osob. Kazda dodatkowa po prostu przyspiesza zabijanie, ale drop rate jest bardzo dobry

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2002, 19:31 
Cytuj  
Chodzi mi o to ze jest problem z wbiciem sie do jakiejkolwiek gildii 55 +. Zawsze ta sama gadka - no musisz z nami pograc najpierw. Ja na to bardzo chetnie. Pytanie brzmi :
Kurwa jak mam z wami grac jak nie bierzecie do grupy nikogo z poza gildii ??
Od dzisiaj mam nowa strategie - ide i wale prosto w ryja:
Chce sie do was wbic i macie mnie wziasc do grupy, lamuchy jedne :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 11:18 
Cytuj  
Wiedzialem ze tak k. bedzie =/ ide sie zapisac do gildii..... :razz:

http://pub140.ezboard.com/fgraffeswizar ... =103.topic


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 13:20 
Cytuj  
Po nerfach wyglada to tak:

- ethereal parchments najlepiej leca w PoJ basement. Jezeli ktos jest cierpliwy to predzej czy pozniej zdobedzie spelle z 61 /62

Problem zaczyna sie pozniej. VI wszystko nerfuje. Kiedys spectrale lecialy masowo w HoH - najlepsi necro na tarew maieli all spells z wyjatkiem 65 po 4 dniach. Syrox z ED spedzil z PoJ 4 dni i ma wszystkie czarki 61/ 62. Nastepnie poszedl do HoH - 3 dni i ma prawie wszystkie czary 63 / 64, 3 paski girdle of mithandiel i 3 albo 4 sztyki Windblade. Teraz w hoh parchmenty nie leca prawie wogule /rude VI

Ja jestem w tym BL, ostatnio bylo grupa w PoJ basement to jeden parchment srednio co 80-90 min spadal.

_________________
Nukh Elthar
Master of the Undead, Farmer

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2002-12-10 13:23 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2002, 21:26 
Cytuj  
Ok, to ja wracam po nastepnym dodatku... thx... (jk) :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.