mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2002, 22:55 
Cytuj  
Napiszcie jak odbieracie PoP, jakies ulubione miejsca, rady itp.

Ja podziele sie tym co ja wiem:

PoN

-Werewolves (wzdloz sciany, na lewo od GY), szybki respawn rate, potrafia rzucac gemy (i zwykle do PP jak i np. do nowych recept jewelry).
Mozna robic bez enchantera, ale wtedy trzeba byc przygotwoanym na hardcore'owe akcje i trza miec 2-3 tanki. FD pull malo pomaga, bo jak wiele stworkow w PoP'ie one sa linked. Ogolnie oceniam to tak srednio (dobre dla postaci ponizej 60, bo stosunkowo latwo utryzmac)

-Hobgoblins:
-bardzo twarde, znakomity exp, moga rzucac gemy w stylu BD. Potrzebna nieslychanie silna grupa zeby to dobrze utrzymac i glebiej wejsc w jaskinie. Ale oplaca sie.

PoD:

-Spider CAves - po pierwszych pajakas wpadlismy na grupke bubonic costam, zalagowalo enchantera, kolesie zabili z HT encha, potem kleryka, a reszta juz padla oczywiscie z braku supportu. Przy ostrozniejesze grze potenjalny dobry exp

-Pajaki w okoliy jaskin.

Pierwsze, z przewaga typu kleryk (Terrcostam ;p)

dalej wzdloz sciany Defiler (typ SK, maja HT okolo 870 + DoT i Snare)

Fantastyczny exp dla dobrej grupy. (z 60 cle, 2 x 60 war, 60 sham, 61 rog, 60 ench robilismy sieczke z obu spotow - czyscilismy oba rowniotenko :smile: )

Szczury/moskity/zielone cosie (wzdloz sciany przy zone in) - exp sredni ( w porownaniu z pajakami) ale moskity daja juz wiecej, tyle ze dosc ryzykowne (maja jakis proc za 600, + life tap + cala masa paskudztw)

PoI
-jezeli jest malo osob fantastyczna strefa. szybki repop stworow, nie ma roamerow, po prosu idziewsz wzdloz kanionu wte i we wte i kosisz po kolei :smile: mnostwo czesci tam spada do tinkerowania... po prostu MNOSTWO ;D

Exp gorszy niz na pajakach, ale o wiele zabawniej (chyba, ze jest tlok :smile: )


No ogolnie PoP uwazam za bardzo udany dodatek, walki sa naprawde ekscytujace, za kazdym razem jest taka niepewnosc,c zy kleryk wyrobi sie z CHealem hyhy

Wreszcie ludzie musza sie nauczyc dobrze grac, bo w PoPie za bledy placi sie zazwyczaj ciezko. Zly aggro control? Malo kto wytrzymuje pare hitow za 300, potem sie od razu ucza, by nie przesadzac i zostawic tankowanie tym, co powinni hyhy.

Dobra, dopisze cos wiecej jak mi sie zechce :razz:


_________________
Tyanar Venomblade
63 Warlady of Innoruuk
Karana Server

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 08:04 
Cytuj  
Moich wrazen chwilowo brak... z powodu postepujacej deinspiracji :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 16:21 
Cytuj  
Ja narazie bylem tylko w PoD i postanowilem troche pozwiedzac.
Poszedlem wzdluz lewego zone walla i dotarlem do pajakow :smile: Widzialy przez invisa wiec wrocilem...tzn prawie wrocilem :razz: bo spotkalem ( jak szedlem poprzednio to go nie bylo ) malego pajaczka. Nawet nie probowalem zconowac tylko postawilem na taktyczny odwrot :eek:
Nie udalo sie - Ebolt ( 1,2k dmg / 42 sec ) + nuke za 600 = 1 yellow do tylu :smile:
Dzisiaj ide jeszcze troche "pozwiedzac" to zobaczymy co w trawie piszczy.
Btw Lema jak bys mial jakies 30k na sprzet dla mnie to moge /servertrasner zrobic bo tarew umiera.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 16:53 
Cytuj  
Z kasa to moze cos wysciubie (chociaz ostatnio pustki w "portfelu", PoP daje malo mozliwosci zarabiania ;D ), albo sproboje troche zorganizowac :smile: A jakby co, to pogadajmy in-game, ja zazwyczaj jestem od 20.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 16:58 
Cytuj  
Mozna chatowac do ludzi na innym servie czy musze sie wbic na karane?
Btw tez gram przewaznie po 20 :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 17:23 
Cytuj  
A wic tak PoK to ladna zona sa w niej male domki i duze domki jaki i bardzo duze domki.
W ktorych siedza rozni dobrzy ludzie.

PoT to tez bardzo ladna zona gdzie sa male smoczki ladne drzewka i gora ze szczytem ktorego nie idzie zdobyc (proponuje polska ekipa zodbycie od strony zachodniej zima).
Jest tez woda i sa tez rybacy.
Kazdy ma wedke i lowi ryby ktorych nie ma.

Poza tym sa tam tez kamienie i rura wielka z gow&%@ co pachnac brzykdo spadaja do innej rury wielkiej odwroconej.

Byl zobaczyl i powachal
Szanowny T3lum3k.

A dalej nie wchodzilem bo szkoda mi kasy na rezy.
Ostatnio mam taka faze jak Tux i generalnie jakos nie spieszno mi zwiedzac reszte zone.
Za tydzien jakies raidy maja byc moze polize...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 19:57 
Cytuj  
Sluchaj, mam propozycje Carni (sorry ogolnie za offtopic ;p )

-Moge pogadac z ludzmi z mojej gildii, jezeli bys sie do nas dolaczyl, to pewnei moglibysmi zlozyc Ci jakis podstawowy sprzet. Jak chcesz, to moge spytac sie ich, czy by na cos takiego poszli. Pytanie, czy Ty bys chcial grac z nami?

Chyba mozna rozmawiac przez serwery, ale ja nei wiem jak, wbij sie na karane najlepiej :smile:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 20:30 
Cytuj  
No pewnie ze bym z wami gral :smile: Na tarew mam problem z gildia.
Tylko jedna jest euro i podobno maja spory kryzys w tej chwili wiec lepiej sie do nich nie pakowac. Mam kilka US na oku ale przewaznie koncze gre kolo 22 /23 ( w tyg ) wiec nie bede znam polowy ludzi itd.
Pogadamy :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2002, 22:54 
Cytuj  
dla karany to chyba tak bedzie:

/tell.karana


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2002, 23:02 
Cytuj  
small update co do PoN:

Dzis w 2 grupy weszlismy w jaskinie hobgoblinow i mephitow.

Stworki ktore tluklismy:
horror/scourge/reaper/harrowing hobgoblin
misery/zwykly mephit
torment/jakistamjeszcze bat

Wszystko wlasciwie kaszka z mleczkiem :smile: nigdy nie ma sie wiecej niz 3 stworki (zazwyczaj po 2 przylaza), repop okolo 10 minut, bardzo przyjemnie sie to zwiedza. W raidexp przy 100% w AA robilem okolo 1 yellow na 40 minut :smile: (11 osob w raidzie bylo wliczonych).

loot: BD, diamonds, raw diamonds i rozne skladniki do jewelry (bardzo czesto, w ciagu 4h mniej wiecej znalezlismy okolo 10 diamentow, z 5 przynajmniej BD)

przez 4h znalezlismy 4 ethereal parchments (z roznych stworkow)

Co do samych mobow: wszystkie ponizej 60, za wyjatkiem hobgoblin reaper (64lvl) ale naprawde prosty koles.

Zdazylismy zwiedzic 2 wieksze jaskinie. W jednej byl jakis named hobgoblin (reaper jest jego PH), chyba fearsome hobgoblin sie zwal i dal nam maske o statskach mnie wiecej 6ac 4sta str int wis 40mana caster/priest classes jakos.

W innej jaskini byl tylko PH (nie wiemy jaki named).

Ogolnie miejsce jest bardzo ciekawe z dobra druzyna fantastyczny exp. Oczywicie caly czas sie trza przemieszczac, ze wzgledu na szybko repop time.

Jesli kogos interesuje: wszystkie stworki sa oczywiscie slowable, mezzable (Enchanter co prawda narzekal na resisty - nawet na mez z 63 levelu) hobgobliny maja max dmg chyba z 500 (zalezy od rodzaju) i double ( z tego co mowil nasz MT).

Bardzo dobra zabawa i nie ma sie poczucia zmarnowanego czasu, ale wszyscy musza uwazac, no slacking ;P

My tam spokojknie bawilismy sie z 2 clerami, shamm, 2 sk, 2 war, rang, monk, ench, rogue wszyscy 60+. Z 1 clerem moze byc momentami ciezko (jezeli jest pull 3+), ale tez sie pewnie da.

Na koniec powiem, ze my wybralismy lewa czesc jaskin (patrzac od wejscia glownego znaczy sie, poszlismy lewo przy pierwszym "skrzyzowaniu") wyszlismy tunelem co ma ujscie przy wejsciu do maze i 3 koniami co to mialy level 61-62 (yellow con do mnie) i daly dobry exp. :razz:

Dobra, tyle na dzis ;D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.