mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 21:28 
Cytuj  
ja wracam jak tylko bede pieniadze na koncie wiec niedlugo wlasnie mi dzisiaj ne podlaczyli w pozaniu wiec bede non stop :eek:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2002, 23:43 
Cytuj  
Pewnie pijaki jeszcze siedza i piwsko chleja :smile: Mimo, ze bardzo zaluje iz tak krotko moglem byc do uwazam spotkanie za bardzo udane :smile: :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 01:36 
Cytuj  
zdjecia?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 01:45 
Cytuj  
a tak btw ak ktos ma ochote to zapraszam do pozn stawiam tyle pifka albo oraz tez ( wlasciwa odp podkreslic ) ile moze w siebie wlac :smile:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 01:56 
Cytuj  
no bylo fajnie :grin: (AT juz 190 hie hie hie)
szkoda ze aparatu nikt nie mial, (z mojego by nieststy zdjecia nie wyszly w tym pubie bo nie ma lampy :sad: )
ale proponuje nastepne spotkanie zrobic w nieco cieplejszych klimatach (np. wiosna,lato etc.. :grin: )

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 08:10 
Cytuj  
Taaak wiosna lato dobra myśl, strasznie mi zmarzła dupa jak wracałem :grin:

Spotkanie rozpoczęło się koło 18nastej (w zasadzie trudno powiedzieć dokładnie bo najpierw przez godzinę robiliśmy podchody żeby się jakoś spotkać nie wiedząc kto jest kto :razz:) Ale wreszcie udało się :grin:
Tux tradycyjnie się spuźnił ale tylko jakieś 2 godziny :razz:
Piwa wypilimy, pogadalimy i pośmialimy sie :grin:
Spotkanie uważam za bardzo udane :grin: szkoda tylko że nie ma nas tak dużo zeby całą tą knajpę wynając :grin:
Jeśli chodzi o następne spotkania, to urodził nam się pomysł spotkania nad możem, latem :razz:Pod namiotami albo coś :grin:

_________________
Kordian Taciturn
the Greatest Enchanter of 51 lvl
master of jewelcraft
on the Tarew Marr
Mój Profil

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kordian dnia 2002-12-07 08:11 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 09:39 
Cytuj  
hehhe to spotkanie uwazam za niewazne , nie bylo fotek nie ma dowodow hehehe :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 12:27 
Cytuj  
My z telem tez sie spotkalismy wypilsimy are piwek :smile:
i niech ktos nam sprobuje udowodnic ze tak nie bylo lol

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 13:57 
Cytuj  
No wiec stykniecie bylo dosc mile :smile: oczywiscie wizardzi gora... :razz:

Nno, tak wogole topic spelnil swoje zadanie i jest odwieszany... jak by ktos chcial zaprotestowac to prosze krzyczec :cool:

Apropos next time... to uhhh nie mam namiotu =/ poza tym musieli bysmy zrzucic obawiazek organizacyji zrzucic na lisa... to, to w lato...

Do lata, do lata, jeszcze daleko... uh moze jeszcze pomysleli bysmy o jakims kwietniu or somethin jak juz sie zaczna temp. pow. 15C

Nic, c u in-game... i wogole :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 14:08 
Cytuj  
moze zrobimy co miesieczne styczen luty it.. :smile:
coraz to innym miescie :smile:
zacznijmy od poz potem wrocek i tak dalej :smile:
a w ym tym tygodniu propnuje FP jak tylko pieniazki dojda.
a tak btw jak dlugo postac jest zapisana jak nie gralem juz 1,5 miesiaca?

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 16:34 
Cytuj  
No, dotarlem do domu. Bylo ok ( te serwetki E-Q na stolach + instrukcja :razz: ). Spacerek po wawie o 24 tez byl przyjemny ( 0 dresow ! - pewnie maja za cienkie paski na taki mroz ).

Co do next time to mi tam ryba kiedy chociarz teraz beda swieta -> sylwek -> sesja wiec spotkamy sie jakos luty / marzec najwczesniej.

P.S Lema ma zajebistego psa :smile:
P.S 2 Lema ma dzwiekoszczelne sciany w domu ( jak gral o 1 w nocy na basie to po zamknieciu dzwi nic nie bylo slychac :razz: )


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2002, 16:54 
Cytuj  
no co miesiac to jak dla mnie za czesto troche :grin:

co do postaci to po 6 miesiacach przerwy mialem postacie w stanie nienaruszonym takze sadze ze dopoki konto istnieje to postacie sa trzymane przez VI. tzn ja odwiesilem abonament, nie wiem czy mozna permamentnie skasowac konto (hehe i wole nie experymentowac ;P )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.