MMORPG.pl
http://mmorpg.pl/

Time-locked Servers
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?f=16&t=44671
Strona 1 z 1

Autor:  Arturnik [ 23 lip 2015, 20:40 ]
Tytuł:  Time-locked Servers

Zaopatrzylem sie w Daybreak All Access zeby pobawic sie na nowych Time-locked serwerach EQ2, co do tych wrzuce tekst z babagra.pl bo lepiej sie tam zna (razem z Meta) ode mnie
Cytuj:
W dniu dzisiejszym ruszyły beta testy serwerów progresywnych dla EverQuest 2, które zatrzymane zostały w roku 2004 – no może prawie zatrzymane w tamtym czasie.

Niestety, ale mechanika gry z 2004 roku nie została przywrócona, gracze nie zobaczą trudniejszych przeciwników, postaci z mała ilością życia, ani słynnej Isle of Refuge jako zony początkowej. Tak naprawdę, serwery progresywne EQ2 to nic inne jak dzisiejsza gra z brakiem dostępu do stref, które wprowadziły kolejne dodatki. Usunięto także latające, skaczące i szybujące mounty. Jeśli chcieliście sobie przypomnieć jak to było w 2004 roku, to przykro mi, ale to będą tylko połowiczne wspomnienia…

http://babagra.pl/2015/07/ruszyly-beta- ... wnych-eq2/

znudzony wowem postanowilem sobie pobiegac tam, exp jest masakrycznie spowolniony, po kilku godzinach mam lvl 8 i poza slabym jak na jakosc grafiki performance, bawie sie calkiem niezle - ludzi biega sporo

PS. generalnie devsi maja podobne podejscie jak w Oldschool Runescape - w formie ankiet i glosowan decyduja co do gry wrzucic, a czego nie wrzucac.

Autor:  TobiAlex [ 23 lip 2015, 21:29 ]
Tytuł:  Re: Time-locked Servers

I pomyśleć, że możesz mieć kompa z NASA a i tak performance tej gry będzie na beznadziejnym poziomie...

Autor:  Arturnik [ 29 lip 2015, 18:14 ]
Tytuł:  Re: Time-locked Servers

Troche bumpne, bo moze znajde zainteresowanych.

Wyspa startowa powraca do EQ2


Cytuj:
To już tydzień odkąd DayBreak Games uruchomił dwa serwery progresywne dla EverQuest 2 dostepna dla osób posiadających konto ALL Access: PvP Deathtoll oraz PvE Stromhlod.


W czasie trwających na początku lipca beta-testów tych serwerów, developerzy nie dali graczom pełnego dostępu do gry, zachowując największą niespodziankę na dzień premiery.

Do gry powróciła najstarsza zona startowa – Isle of Refuge, której to kod ponoć został zniszczony. Okazuje się, że jeden z developerów EQ2 – Carlos Mora, dał radę go przywrócić, przez co gracze mogą przeżyć po raz kolejny przygody na tej malutkiej wysepce.
PS.Po upływie 30 dni gracze będą podejmować decyzję, czy chcą wprowadzenia na serwery kolejnego dodatku, którym będzie Desert of Flames. Aby tak się stało zagłosować na TAK musi ponad 2/3 graczy. Jeśli głosowanie nie przejdzie, zostanie ono powtórzone jeszcze dwukrotnie z 30-dniowaymi przerwami pomiędzy nimi. Po tym czasie głosowania odbywać się będą co 90 dni.

http://babagra.pl/2015/07/wyspa-startow ... ca-do-eq2/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team