mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 12:17 
Cytuj  
To celebrate the recent launch of our three new European based servers (Venril Sathir for England, Sebilis for France, and Kael Drakkal for Germany) and to build stronger communities for these servers, Sony Online Entertainment and Ubi Soft have joined forces to offer free character transfers, with all items intact. For a limited time only, we will make free character transfers with items and coin for the first 1000 players who request moves to each of the Kael Drakkal, Venril Sathir and Sebilis servers.

Registration is open now and will remain open until January 21, 2003. To take advantage of this one time offer, visit the European Transfer Service pages in English, French or German translations.

Please note the following rules that apply to these transfers:

Free character transfers to each of the following Europe-based servers: Kael Drakkal, Venril Sathir and Sebilis.
All of your characters from the server you select will be moved to Kael Drakkal, Venril Sathir or Sebilis (your choice).
Characters moved will keep their items and coins.
Character transfers from the Legends server (Stormhammer) will not be permitted.
This service is only available to paying subscribers; accounts within the initial "free trial" period are not eligible for this free service.
All transfers are subject to the rules posted in English, French, and German translations.
Transfer will be free for the first 1000 players to register for each of the above servers; after that, transfers may be available at the standard price.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 13:00 
Cytuj  
Nie dla mnie :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 15:11 
Cytuj  
Promocja sie skonczy, tepsa sie zesra i bedzie kanal...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 17:09 
Cytuj  
hmm a jak sie zesra na US serverze to co, bedzie dobrze?

nie rozumiem tego argumentu.

nie wiem ja znowu dlugo nie widzialem eq i zwolna sie zastanawiam czy nie pozbyc sie konta poki nie mam nowej gfx karty...

(ale jak obleje semstr to bede mial kupe czasu na eq +) dlatego poczkeam jeszcze troche.

zamierzam zrobic tego soft moda co robi z radka 9500 128megs non pro radka 9700 pro hehe

zainteresowanym moge dac link.

ino ze musze postawic wina XP no i miec nadzieje ze nie bede mial wadliwej karty (niektroe po soft modzie wyswietlaja jakies artefakty , a mnie krew zalewa jak widze jakies "bonusy" na ekranie)

no nic idem sobie


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 18:40 
Cytuj  
Na tarew mam gildie z ktora jestem juz dosyc mocno zintegrowany :smile:
Wole grac na servie us bo usa spi jak gram i nie ma tloku.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2003, 20:18 
Cytuj  
jak w koncu kiedys wroce to pewnie bede sie staral dolaczyc do BL...

szukalem innej gildii ale w zasadzie tylko euro gildia mnie urzadza a tu nie ma specjalnego wyboru hehe

nawet juz sie zapisalem na wasze forum, ale w public BL to nic w ogole nie ma...
tematy zupelnie nie zwiazne z eq.
napewno walne posta , ale to dopiero jak bede mogl wejsc na eq.

mam nadzieje ze sie wtedy odezwiecie ehhe (w public BL)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 15:47 
Cytuj  
Ja sie odezwe :smile:
Szkoda ze nie mogles grac przez ostatni tydzien - troche sie dzialo - 2xtrak, 2xvindi, telk, sontalak i regularne killowanie gigantow ( w tym namedow ) w PoS. Czesc ludzi jest juz zflagowana do BoT ( hej Uli :razz: ) - w sumie to jedyne osiagalne dla BL miejsce w ktorym mozna zdobyc spectral parchmenty i rune`y.
W przyszla sobote kolo poludnia ( ale sie opozni pewnie ) ma sie odbyc masowe "flagowanie" ludzi do PoV / PoS wiec Telu trzymaj banishment w pogotowiu - moze sie przyda...

_________________
Nukh Elthar
Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2003-01-15 15:49 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2003, 15:59 
Cytuj  
ja sie nie pcham jeszcze do oflagowania szkoda miejsca zajmować :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 1
Dołączył(a): 28.03.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2003, 20:37 
Cytuj  
Czy po za kartą kredytową i innymi bankowymi formalnościami można inaczej płacic abonament ?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2003, 21:26 
Cytuj  
Nie jest potrzebna kart kredytowa tylko karta platnicza Visa, Mastercard itp (chociaz czesto sa kredytowymi). Wiele bankow jak Mulyibank, mbank, intelligo oferuje karte internetowa, ktora dziala jak visa. Jest jesteszcze gamecard (taka kart zdrapka) no ale to tez trzeba jakos zamowic. Polecam zalozenie konta w banku, bez comiesiecznych wplywow, a jak pojdziesz bezposrednio do odzialu podpisac umowe to wszystkie formalnosci wraz karta nie powinny potrwac dluzej niz tydzien czy poltora.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.