mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 4.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2003, 20:54 
Cytuj  
Witam. Od jakiegoś czasu gram w EQ, korzystam z łącza kablowej tv., od tygodnia jednak znacznie pogorszyło się połączenie ( szczególnie % - to chyba procent straconych pakietów ? - w tej chwili dochodzi do 20%)
Jeśli ktoś z was do EQ również korzysta z usług AsterCity prosiłbym o opinie, czy u was też coś się rypie ???

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 08:35 
Cytuj  
Czesc :smile:

Ja gram przez Chello. Mówiąc szczerze 20% lagu można przeżyć. Ja przez ostatni miesiąc miałem pingi (te cyferki z lewej) pomiędzy 3000 a 0 (0 to maxymalny ping). Cóż od tygodnia mam przyzwoicie. Moja jedyna rada to sprawdzić połączenie naprzykład na http://www.numion.com i reklamować, ja tak robiłem.

Powiedz może na jakim grasz serwerze i dlaczego nie na naszym ?? :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 10:24 
Cytuj  
No w astercity mogliby zaczac wreszcie inwestowac w lacza, a nie tylko zwiekszac ilosc klientow, a poza tym dzonic, straszyc, meczyc itp :smile:

Kordi: ta strona jest do d* nic na tym nie zmierzysz :smile:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 10:40 
Cytuj  
nie wiem z kąd taki wniosek że jest do dupy ale u mnie naprzyklad kolesie z obsługi klienta chello kierowali ludzi właśnie tam żeby podali jakie mają wyniki.


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2003, 10:42 
Cytuj  
Ja od listopada ubieglego roku mialem straszliwe problemy ze swoim SDI. W koncu zrobilem tak jak radzil mi Calis.

Zainstalowalem Fire Walla. W logach wylowilem kilka adresow IP ( do Tarew Marr, login server itp. ) i sprawdzialem traceroute do kazdego z nich. Okazalo sie ze moj problem rodzil sie w centrali :smile: Wyslalem pisemko do TPSA i po tygodniu poprawilo sie.

Zmienil sie router w centrali i jest ok. A z kablowkami niestety jest tak ze zwieksza sie ilosc abonentow a lacza sa ciagle takie same :sad:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 10:26 
Cytuj  
To tak informacyjnie (IPartnersi obsluguja lacze wychodzace w swiat astercity...)

Z przykroscia dla Pana musimy stwierdzic, iz link pomiedzy siecia firmy
Aster City Cable a Internet Partners jest nadmiernie obciazony - stad duze
czasy i straty pakietow.

Nie bedziemy w stanie zlikwidowac takiego stanu rzeczy, dopoki Aster City
nie wykupi od nas wiekszego dedykowanego pasma wyjsciowego "w swiat".

W sprawie ewentualnych decyzji w tej sprawie prosimy o kontakt z Aster City
Cable.

Z powazaniem,

Michal Zapalski
Network Operating Center
GTS Internet Partners SA
http://www.gts.pl

Pozdrowienia,
krzyk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.