mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 11:18 
Cytuj  
Mam SDI na servach US pingi od 200 do 350. Gra sie bez problemu.

Jak bede w domu to podam ci ip login servera EQ. Zpinguj go to zobaczysz czy bedziesz mogl grac :wink:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 11:26 
Cytuj  
Uo ma zryty kod sieciowy + zbyt duze wymagania jak na taka gre, w eq lagi sa dosyc rzadkie i mniej odczowalne


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 15:03 
Cytuj  
To sie nazywa szybka reakcja. Wielkie dzieki. Za IP serwera do tracerta wdzieczny bede. Mam nadzieje, ze niedlugo uda mi sie dolaczyc do tak zacnego towarzystwa.


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2003, 19:09 
Cytuj  
zacne towarzystwo? heh nie wiesz w co sie pakujesz =p

jestemy banda uzaleznionych od EQ noliferow (z wyjatkiem outsiderowca Tuxa)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 08:16 
Cytuj  
Ze mna bedzie kapke inaczej :smile: A w tedu juz tylko obiadek i do rana :smile::):)


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2003, 08:27 
Cytuj  
Nuki: Zrobilbys pojedynczy post z ip tarewka i ladna dedykacja don... to bym podwiesil i zlockowal :wink:

Fargo: Coz, milo cie przywitac w naszych skromnych progach :grin:

Aha, no i poznales juz Telumka, naszego lokalnego czarnowidza :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 09:28 
Cytuj  
Panie i Panowie!!! Wczoraj idebralem paczke z EQ The Lux Edition (z LEM'a). Pieczolowicie odpakowalem (mam tylko 2 plyty, czy to OK?), zainstalowalem, oplacilem, zarejestrowalem, odpalilem i ... sie zalamalem :smile:
A mieliscie podac numerki IP serwera do sprawdzenia pingu....


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 11:40 
Cytuj  
Po pierwsze u gory z lewej strony masz taki zielony pasek z cyferkami, ktory wskazuje czasy i % utraty pakietow wiec masz juz to w grze no chyba, ze ktos sobie przypomni adres... No, a jak juz wejdziesz do gry to wpisz /join polacy:polacy a potem /1 czesc :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 11:45 
Cytuj  
cyfra po lewej to ping, cyfry z % w srodku to utraty pakietow - cyfra po prawiej to predkosc danych przedstawiona w bajtach.

250----0%--0%---300
ping PL transfer


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 11:46 
Cytuj  
Oj Ani wyprzedzileś mnie :smile:
Fargo witamy w EQ :smile:
Nie zapomnij że Gramy na Tarew Marr :smile:
I nie przejmuj się ja juz 3 miesiace gram no moze 4 i tak nawet 20% gry nie poznalem a bylem moze tylko w 10 zonach dluzej niz 10 min :smile:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 14:00 
Cytuj  
Przepraszam cie Fargo, zapomnialem o tym IP. Nie uzywam juz fire walla i skasowalem wszystkie logi :sad:

Tak jak powiedzial Telumeh, najwazniejsze sa dwie pierwsze liczby na lagometrze czyli ping i PL. Do dobrej gry wystarczy 500 / 10 % ( na twoim lvl to nie robi roznicy, ja mialem okres pingu 1200 i 15 % PL non stop i gralem. Na slabych mobach to nie przeszkadza ).

Nie wiem czy lagometr jest teraz dostepny od poczatku. Jezeli nie to skrot do niego to F11 o ile mnie pamiec nie myli.

Rada na poczatek: nie odbiegaj za daleko od miasta bo cie zjedza :smile:

Mam nadzieje ze grasz na Tarew Marr. Jezeli to tak wbij sie na nasz kanal. Pogadamy :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 14:21 
Cytuj  
No! I wszyscy napisali bardzo duzo, a ja nawet nie wiem, czyscie mnie nie obrazili :wink: Oczywiscie zartuje, ale czuje, ze daleka droga jeszcze przede mna. I dobrze!!! Pewnie w piatek lub sobote znowu przyatakuje (koncze prace studyjna i troszke mnie prowadzacy molestuje :wink:).
Kolejny maly pyton: mam podstawke + 2 dodatki. Czy gdzies w naszym pieknym kraju mozna kupic inne dodatki do EQ, czy wszyscy kupujecie przez Internet?


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 15:10 
Cytuj  
Carnal! Na to F11 wlasnie czekalem :smile: Dzieki, sprawdze jak tylko do domu dotre!!!
I na pewno za rady Wasze bede wdzieczny.. Nowemu zawsze wiatr w oczy :sad:


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 15:11 
Cytuj  
nie kupisz w polsce nic ponad to co juz masz...

tylko via inet.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 10
Dołączył(a): 29.05.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 15:45 
Cytuj  
Tak myslalem :sad: A z Waszego doswiadczenia: kupowac dalej, czy dac sobie spokoj? A jesli kupowac, to co najbardziej warto? Niechcialbym, zebym byl jedynym, ktory nie moze zajrzec w co ciekawsze zakamarki swiata...


_________________
-= GRAJ I DAJ GRAC INNYM =-

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 15:52 
Cytuj  
ja nie gram juz od kilku miesiecy ale chyba najbardziej warto shadows over velious, masz tam sporo dobrych zon na poczataek, dostep do baazaru, rozszerzenie maxymalnego levelu do 60, mozliwosc jazdy na koniu, nowe modele postaci ktore wygladaja o niebo lepiej, takze nowe textury itp. Ale jak mowilem dawno nie gralem. Obsluga klienta mi na starcie tez sprawiala duze problemy, ale po 2ch 3ch dniach mozna ja opanowac dosyc doskonale :smile: mech ich na kanale :smile:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 15:57 
Cytuj  
Przez pierwsze kilkanascie leveli (a jak sie uprzesz to i wiecej) nie musisz kupowac zadnych dodatkow. Pierwszym dodatkiem, ktory w blizszej/dalszej przyszlsoci powinienes zakupic to jest Luclin (jesli masz szybkiego kompa to sie oplaci bo zmienia on wszystkie tekstury na nowe, ladniejsze, nowe krainy, spelle i bazar). W miedzyczasie jak nie masz co robic z gotowka to mozesz kupic Legacy of Ykesha ale w sumie jedyna pozyteczna rzecza, ktora wnosi to system kartograficzny (ale ladnie to nazwalem :smile:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 18:28 
Cytuj  
Ashton, jak nie wiesz o czym piszesz to morda w kubel :smile:

Cytuj:
2003-06-04 16:52, Ashton napisał:
ja nie gram juz od kilku miesiecy ale chyba najbardziej warto shadows over velious, masz tam sporo dobrych zon na poczataek, dostep do baazaru, rozszerzenie maxymalnego levelu do 60, mozliwosc jazdy na koniu, nowe modele postaci ktore wygladaja o niebo lepiej, takze nowe textury itp. Ale jak mowilem dawno nie gralem. Obsluga klienta mi na starcie tez sprawiala duze problemy, ale po 2ch 3ch dniach mozna ja opanowac dosyc doskonale :smile: mech ich na kanale :smile:



Nie Shadows over Velious ( lol ) tylko Shadows of Luclin. Level 60 mozna bylo zrobic juz w Ruins of Kunark a nie w Shadows of Luclin. Ten ostatni dodaje jedynie mozliwosc alternatywnego rozwoju postaci.

Ten dodatek dodaje ponadto nowe tekstury, modele postaci i sporo zone ( bazaar przede wszystkim, tam handlujesz z innym graczami ). Dla ciebie ten exp-set bylby idealny rowniez z innego wzgledu: Paludal Cavers.

PC to takie podziemia w ktorych mozesz levelnac z okolo 10 do 24 BARDZO szybko. Generalnie, na tych lvl`ach nikt nie gra w innych strefach bo to strata czasu.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2003, 19:09 
Cytuj  
Sorry Carnal, nie moja wina ze soe wypuszcza co miesiac nowy dodatek i mi sie mieszaja nazwy

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2003, 11:11 
Cytuj  
No tak, w koncu jak ty grales to byly cale 3 dodatki :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.