mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 1.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 11:25 
Cytuj  
Witam Wszystkich i thx za to ze weszliściw ten topic...
Mam pytanie czy do everquesta istnieja jakieś darmowe shardy tak ja np. w UO
Wybaczcie za to pytanie ale 50 zł miesięcznie to dla mnie naprawde dużo a naprawde bardzo chciałbym pograc w EQ
Za odpowiedzi thx z góry ...
POzdro

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 11:40 
Cytuj  
Obawiam sie, ze nie ma zadnych...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 11:55 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-01 12:25, LoNe napisał:
Mam pytanie czy do everquesta istnieja jakieś darmowe shardy tak ja np. w UO...


Na ten temat powie Ci juz wiecej Tuxedo i jego koledzy.
Jednak musisz wziasc pod uwage fakt, ze nie ma czegos takiego jak 'darmowe serwery'. Istnieja tylko emulatory gier Mmorpg z ograniczonymi mozliwosciami, funkcjonalnoscia, wsparciem ze strony autorow i oczywiscie 'nazi - Gm'! :roll:

Krotko mowiac: free shard != Mmorpg.

Ps. Witaj na Mmorpg.pl :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 12:40 
Cytuj  
Na wejsciu, wybaczam!! :razz: uhm nie boj sie :razz:

Wiec do rzeczy, imho tworzenie free shardu na EQ mijalo by sie z celem...

Gildie ktore sie licza maja po 30-70 osob, fajnym czynnikiem jest tez konkurencja miedzy gildiami... takze minimum 1k osob na server tak imho... Poza tym pad takiego servera/skasowanie postaci... niee nawet jak by byl naprawde dobry emulator to nie widze sensu ani srodkow (normalny server to kilka superkomputerow...)

Uhm, jezeli jednak chcialbys sie kiedys zdecydowac na gre na komercjalnych serverach... zapraszam na Tarew :wink:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2003-05-01 13:41 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 1.05.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 19:06 
Cytuj  
Hmm szkoda wielka szkoda ale co ja poradze śwaita nie zmienie ....

Sluchajcie a ile dokładnie kosztuje abonament EQ ??
Aha i czy jeszcze mozna zrobic cos takiego, że płacic w "kratke" ?? tzn jeden miesiac zaplacic a drugi nie spowodu np zbierania kasy ?? Rozumiem wtedy ze zawieszkone jest konto na ten miesiac.

POzdro

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 19:40 
Cytuj  
O ile sie nie myle, abonament to w tej chwili 12.95$. Mozesz wybrac czy chcesz placic co miesiac, za 3 miesiace z gory itd.

Jezeli na poczatku miesiaca na koncie nie bedzie kasy to poprostu nie bedziesz mogl sie zalogowac. Biling mozna przerwac w dowolnym momencie.

Pierwszy miesiac masz za free.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Carnal dnia 2003-05-01 20:41 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 1.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 08:21 
Cytuj  
no rozumiem ale chodzi mi o to ze jeden miesiac zapłace drugi nie potem znowu zapłace za miesiac ale nie za ten za ktory niepłaciłem ale za ten najświeższy to moge grac od razu w tym nowym a tamten niezaplacony zostaje bez niczego i gram na nowym

Wiem ze starsznie zagmatwałem ale mam nadzieje ze ktos to odszyfruje i mi odpowie
=]
POzdro

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 09:26 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-02 09:21, LoNe napisał:
Wiem ze starsznie zagmatwałem ale mam nadzieje ze ktos to odszyfruje i mi odpowie
=]
POzdro


Podejme sie wyzwania... :smile:

Wiec tak, jesli grajac przez jeden miesiac nie bedziesz dysponowal gotowka na oplacenie nastepnego, to konto zostanie po prostu zablokowane (do momentu uiszczenia nastepnej oplaty).

Nastepna wplata (nawet po kilku miesiacach) reaktywuje Ci konto i pozwala na korzystanie z niego przez miesiac.

Easy? :smile:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 09:26 
Cytuj  
Znaczy... konto zostaje skasowane po 3 miesiecznym niezasileniu... takze musialbys po prostu zapisac kiedy zaplaciles i w odpowiednim momencie zawiesic billing bo inaczej pobiora ci za nastepny okres z karty automatycznie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 11:25 
Cytuj  
EQ pobiera oplate na poczatku kazdego miesiaca czyli:

- jezeli na poczatku stycznia kasa bedzie na koncie to masz miesiac gry

- jezeli na poczatku lutego kasy na koncie nie ma lub zawiesiles biling po koniec stycznia to masz zablokowany dostep

- jezeli uruchomisz biling powiedzmy w polowie lutego to masz tylko POL miesiaca gry

EQ pobiera oplate na poczatku kazdego miesiaca kalendarzowego a nie od momentu ostatniej wplaty.

Jak cos zrozumiesz to bedzie good :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 10
Dołączył(a): 1.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 20:38 
Cytuj  
czaje ale mam pytanko jesli np zaplace 29 czerwaca to bede mial tylko jeden dzien czy jush na nastepny miesiac
??
Aha i jeszcze moze macie linki do jakis fajnych screenów z EQ jesli tak to podajcie linki albo wyslijcie na miala [email protected]
POzdro

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 09:03 
Cytuj  
co do pierwszego pytania nie wiem bo nigdy nie mialem takiej sytuacji...

Pamietej ze podstawowa wersja eq , ma grafike diametralnie rozna od tej w koljenych dodatkach. (Shadows of Luclin,Planes of Power)

tu sa screeny z przed 1,5 roku z wlaczonymi nowymi modelami.
http://zematis.webdetailing.com/eq/

stary model mojego chara (pre-SoL)
http://zematis.webdetailing.com/oldme.jpg

http://zematis.webdetailing.com/epictelu2.jpg
nowe modele, i nowy user interface (teraz jest taki , niezaleznie jakie masz dodatki)


_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-03 10:04 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 10:33 
Cytuj  
No to jeszcze moje male (pomniejszone) screeny z nowymi grafikami :smile:

Obrazek


Obrazek


Obrazek

_________________
Anorien
Dark Elven Conjurer


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Calis dnia 2003-05-03 11:36 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 14:27 
Cytuj  
ale masz nackane , grasz w 1024x768? najlepszy screen res to 1280x1024 prawie kwadratowy i duzo wiecej widac :wink: i po co ci te efekty?! to zjadacz zasobow.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 15:13 
Cytuj  
Kazdy ma to co chce.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 16:27 
Cytuj  
pfft drugi Tux...

zapytalem ino jaki screen masz , a co do efektow to kwestia gustu (np. ja ich nie lubie bo efekty czasem zaslaniaja ekran , nawet jak sie da range na max) nic wiecej.
o UI nic nie mowilem :wink: wiec co sie boczysz =p
_________________
[65 Storm Warden]Telumeh (Wood Elf) <Britannic Lore>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-05-03 18:30 ]</font>

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 18:25 
Cytuj  
Huh ja mam WSZYSTKO wylaczane a i tak mam slide show :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 10
Dołączył(a): 1.05.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2003, 20:01 
Cytuj  
No to thx chłopaki grafa nawet fajna tylko cała gra jest taka ciemna ?? :razz: bo tak jakos z tych screenow jako tako ciemność widze =] jeśli możecie to dajcei jakies screeny z jakich wiosek gdzie jest pelno ludu. Thx za wszystko
POzdro
P.S. A i bym zapomniał to jush taki mały offtopic czy ktos z was gral moze w priston tale ?? z tego co przeczytałem na stronce http://eng.pristontale.com to jest darmowy ale moze ktos jeszcze sprawdzić ??

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 11:47 
Cytuj  
No faktycznie sa ciemne bo:
a) robilem je w nocy :razz:
b) sa z miejsc gdzie niezbyt duzo ludzi mozna spotkac (i dobrze)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 13:54 
Cytuj  
http://eng.pristontale.com/ nie jest za darmo:

You must pay for a charge of a monthly $ 3 in order to use a game.
A $3 is not a Priston Tale commercialization charge, and
it is minimum operating expenses for secure service to be provided to
you during an beta test period.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.