mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 14:37 
Cytuj  
Czołem,
Ruszył nowy serwer. No-transfer przez rok. Zero twinkowania (narazie). Razem z kumplami zapraszam do niskolwewlowej zabawy wszystkich chetnych (takze zmeczonych zyciem weteranow - nie ma to jak 200 osob w GF goniacych za kilkoma batami). Zaczynamy od pierwszego lewelu :smile:
Mamy na razie w grupie druida, monka i paladyna (Polacy). Wszystkich chetnych zapraszam na serwer Stromm i /join xil
Start dzis wieczorem!

Xilvar

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 15:11 
Cytuj  
Tia ale wszyscy (wiekszosc) polakow gra na tarewie i nie sadze zeby komus chcialo sie robic kolejnego alta, kiedy nieskonczone sa jeszcze mainy. Zapraszamy do nas :smile:

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 15:14 
Cytuj  
Ja niestety nie jestem ani noobem ani zmeczonym weteranem. Ale moze wejde zobaczyc co i jak.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 15:20 
Cytuj  
Moj main jest na Firiona Vie (Necro). I tak pozostanie. Ale zabawa na nowym serwerze jest przednia (wszyscy latają z rusted sword, mino axe to super-hiper bron w Paludal jest wiecej PC niz NPC itd.). Dlatego z dwoma kumplami postanowilismy sie tam pobawic. Do 50 lvl pewnie nie dojdziemy, bo nie o to chodzi :smile: Oni graja na codzien na innym serwerze (Tribunal), ja na innym, a uzytkownicy tego forum w wiekszosci na jeszcze innym. I pewnie nigdy sie tam nie spotkamy - a tutaj mozna poswiecic godzinke czy dwie na wspolne newbiesowanie :smile:

Xilvar

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 15:26 
Cytuj  
Umm od znajomych wiem ze stromm jest teraz strasznie overcrowded...

Po 170+ osob w noob zonach to makabra.Gdzies widzialem screen z Gfay jak bylo tam prawie 200 osob :wink: zywego moba tam nie uswiadczysz.

On sie zrobi fajny za jakies 2 tygodnie jak czesci z grajacych tam przejdzie na to ochota.

Ja czekam na info kto zrobi na strommie jako pierwszy 65 :wink:
Wyscig sie juz zaczal.

btw jest mozliwosc zalozenia serverwide.polacy jak chcecie to zaloze :wink: (na razie jest tarewmarr.polacy:polacy)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2003, 15:33 
Cytuj  
Te 200 osób w newbiezonach to cała radocha :smile: Ale jak sie chce coś zabić to wystarczy poszukać takiej mniej zaludnionej - freeport na ten przyklad.
BTW wczoraj w GF bylo 258 :smile: Ale w BB juz tylko 85 i sporo snejków do zabicia :wink:


Posty: 2
Dołączył(a): 11.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 15:41 
Cytuj  
Witam wszystkich !,

po pierwsze chcialem sie przywitac, mam na imie radek i od 3 tygodni mecze EQ :smile:. Ale dopiero Stromm dal mi prawdziwa radosc z tej gry. Zaczalem zabawe od "starego" serwera, ale to byl jakis koszmar. We wszystkich krainkach dla newbisow pustki i nuda jak cholera, jako jedyny chodzilem w newbie armorze - wszyscy inni na moim poziomie biegali w sprzecie za pare tysiecy platek - pelna frustracja :smile:. O trade skillach juz nie mowie bo to co wyprodukowalem to moglem co najwyzej vendorowi pchnac, a znalezione rzeczy to juz tylko wywalic. A Stromm ? ten serwer nie jest "zatloczony" on poprostu tetni zyciem. Moze jestem dziwny ale nie sprawialo mi radosci kiedy jako jedyny biegalem po lesie Nektulos. Teraz jest dopiero zabawa: sens maja tradeskille, praktycznie kazda znaleziona czy wyprodukowana rzecz mozna sprzedac innemu graczowi. I przede wszystkim mozna miec frajde ze sie doszlo do czegos od "zera".

Jesli ktos chce dopiero zaczac swoja przygode z EQ to tylko na Strommie.

Pozdrawiam cala polska spolecznosc EQ.

--
rad3k
Mendayrie@stromm (def nec 20)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 16:48 
Cytuj  
Jak by ci to powiedziec stromm za 3 miechy bedzie taki sam jak inne servery :/ sorry to burst yer bubble :/

Szkoda ze nie grasz na Tarew z nami wszystkimi... nawiasem mowiac gdzie grales? :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 17:38 
Cytuj  
Ano to jest smutna prawda. Za 3 - 4 miesiace ten server bedzie dosyc podobny do innych ( addictci i multi-boxerzy zrobia swoje ).

Ja tam sie ciesze z tego co mam na TM. Zaczalem od zera a teraz jestem klasa srednia :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 2
Dołączył(a): 11.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 17:51 
Cytuj  
Zanim przeszedlem na Stromm'a zrobilem na Tarew Marr Mendayrie def nec 26 i Rhamol ogr shm 13. Ja dopiero zaczynam i chyba mam troche inne podejscie niz starzy wyjadacze. Jak juz napisalem, na Tarew odpadly mi trade skille, w moim przypadku 50% radochy z gry. Power lvling i trzaskanie w kolko jednego moba juz przerabialem w d2 i dlatego przesiadlem sie na EQ. Prawda jest taka ze na Tarrew nikomu bym nie sprzedal studded collar'a samorobnego albo innego banded armora. Nie wiem co bedzie za 3 miesiace na Strommie, ale nrazie sprzedaje i sprzedaje i mam z tego frajde :smile:. Kolejna sprawa to to ze zebrac grupe na niskim poziomie to tez niezle wyzwanie bylo - co tu duzo mowic tam bylo pusto w strefach dla newbisow.

Jak juz sie naciesze tym klimatem Stromma, ochlone troche, poznam swiat gry, to chetnie pociagne postacie na Tarew.

pozdrawiam
--
rad3k
Mendayrie@stromm (def nec 20)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 21:25 
Cytuj  
To mile :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2003, 21:30 
Cytuj  
Have fun, to najwazniejsze ale jak sie zalogujesz to wpisz /j tarewmarr.polacy:polacy. Bedziesz mial z kim pogadac z polsku :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 09:49 
Cytuj  
Po pierwsze nie "jak my wszyscy". Nas trzech gra na Strommie :smile: Poza tym ja na FV, kumpel na Tribunalu.
Po drugie Rad3k, podaj jak sie nazywa twoja postac :smile: Co prawda my pakerzy mamy lewele 6-7, ale moze jeszcze da sie cos zrobic, zeby pograc razem :smile:
Znajdziesz nas na /join xil
Do zobaczenia!

Xilvar

p.s. Mnie tez gra na Strommie sprawia prawdziwa radoche! Nigdy wczesniej nie robilem newbie armour - to jest naprawde fajne. W tradeskille jeszcze nie inwestowalem, chomikuje treningi. I wbrew wczesniejszemu krakaniu brak mozliwosci transferów robi swoje. Jak serwer zaczynał swoją zadziałalność to słyszałem głosy - tydzień i będziemy mieli pierwszy 65 lewel. Minęły 2 tygodnie i najwyższym lewelem jest 46 (stan na wczoraj, nie liczac guide'ów). Powyżej 40 lewelu jest dosłownie kilka postaci (jednocześnie w grze) i to praktycznie z jednej gildii. Czyli ogólnie nie jest źle. O team nietrudno, newbie zony nie schodzą poniżej 50 graczy.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 11:20 
Cytuj  
3ch tylko ?
na tarew gra o wiele wiecej


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 11:23 
Cytuj  
A czy ja mówię, że to dużo? :smile:
Ja się tylko ustosunkowałem do stwierdzenia:
"Szkoda ze nie grasz na Tarew z nami wszystkimi..."

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 12:56 
Cytuj  
Serv jest nowy, pogadamy za 3 miesiace :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 13:01 
Cytuj  
Co bedzie za 3 miesiace to zobaczymy :smile:
Wazne ze teraz jest fun.
A moj main i tak jest na Firiona Vie, ktory to serwer jest zdecydowanie de best!
Xilvar

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 14:13 
Cytuj  
heh mi styknie ze zrobilem 65,epic i 30+ aa nie mam ochoty od nowa zaczynac ta droge przez meke :wink:

a stromm jak kazdy inny server, poczekaj az sie pojawia manicy tradeskillow i opanuja rynek, takie zycie w eq.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 16:46 
Cytuj  
Nno tam juz jest gildia lifeless... 45lvl w tydzien uh no comment... Aha, wspominalem ze po 3 dniach byl gosc ze 134 smithing? (...) Nie wygrasz konkurencji z US nastolatkami heh :razz: Troche tam pogralem tez przyznaje sie :razz:

Ummm tak przy okazji moglbys rzucic mi nazwami gildii 2giej ligi na f vie?? bylbym wdzieczny :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 15
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 17:04 
Cytuj  
Co to sa gildie 2giej ligi?

Z nastolatkami nie wygram, ale to przeciez nie wyscigi :smile: Liczy sie dobra zabawa. Niech ci co chca robia smithing w 3 dni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.