mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 11:12 
Cytuj  
Jezeli necro to polecam Iksara. Wysoki INT Erudyty przyda ci sie tylko na poczatku. W end game statsy sie wyrownuja i bardziej licza sie specjalne zdolnosci. Regen Iksarow jest bardzo pomocny dla necro.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 12:40 
Cytuj  
No tak, czyli w zasadzie ani statsy, ani rasa tak naprawde nie ma znaczenia, bo zanim sie doczlapie do 65 lvl to i tak potrzebne wspolczynniki osiagna ten poziom co trzeba %).
Jesli chodzi o kombinacje rasa/klasa to jest to moj wlasny wybor wynikajacy nie z checi posiadania "najlepszej postaci" i "najlepszej klasy" ale z czysto subiektywnego i estetycznego punktu widzenia.
Po prostu te zestawienia do mnie przemawija, zarowno rolplejowo jak i koncepcyjnie.
Moze to naiwne z mojej strony, ale nie jestem wielkim zwolennikiem powergamingu. %)
Do zobaczenia.
d.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 12:44 
Cytuj  
ps: Jako, ze cierpie na chroniczny brak czasu i w sumie na granie w tygodniu nie bede mogl poswiecic wiecej niz godzinke czy dwie, chcialem sobie wybrac klasy, ktorymi sie niezle gra solo. Slyszalem, ze rougiem wbrew pozorom tez da sie solowac na poczatku.
No nic. Mam nadzieje, ze wkrotce zobacze. Moja cierpliwosc jest na wyczerpaniu %).

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:13 
Cytuj  
rougiem się da też ale SK jest sporo szybciej :smile:

Jesli chodzi o rasę to nie lubię erudyty bo w nocy jest ślepy jak kóra i w zasadzie nie ma rzadnej umiejętności która to rekompensuje :razz: dwie pozostałe klasy "nie widzące w nocy" to Barbarzyńca i człowiek, człowiek może w zasadzie być każdą profesją a barbarzyńca zajebiście wygląda :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:18 
Cytuj  
Hmm, wezme to pod uwage. Jak cos dobrze wyglada, to jest to dobry poczatek %).
A tak w ogole to zrobie sobie kilka postaci i bede je prowadzil w miare rownlolegle.
Nic nie zastapi doswiadczenia.
d.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:29 
Cytuj  
chyba nie radzę prowadzić równolegle, na początku wszytkie postaci są fajne potem się okazuje że trzeba się sporo napracować żeby coś osiągnąć :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:45 
Cytuj  
w sumie racja.
No coz, zobacze, ktora z tych 3 mnie najbardziej wciagnie.
btw: czy w LDoN swierzynki tez znajda cos dla siebie, czy jest to dodatek dla high lvls? Co prawda jeszcze nie widzialem ani kawalka swiata EQ i zastanawiam sie czy te wszystkie dodatki na raz mnie nie przytlocza za mocno %).
Bo LDoN wyglada naprawde powalajaco i gdzies znika graficzna przewaga innych mmorpgow. No, moze nie znika, ale nie jest juz taka wielka. %) [nic nie przebije dark elfow w Lineage2. If you know what I mean %)]. Wyglada to po prostu urzekajaco.
d.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 13:53 
Cytuj  
Ldon teoretycznie jest dla lvli 30-65. w zasadzie nie ma problemu ze zciągnieciem puźniej więc radzę dokupić za jakis czas :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 14:22 
Cytuj  
Formalnie w LDoN mozna sie bawic od 20 do 65 lvl ale jest przeznaczone bardziej dla postaci 55+. Poprostu sredni lvl na serwerze blizszy jest 60 niz 50 na chwile obecna.

Co do solowania to nekromanta jest najlepszym solerem w EQ. Sam gram dark elfem bo mi sie ta rasa najbardziej podoba. Jak juz mowilem w end game rasa nie ma prawie zadnego znaczenia wiec wybierz taka ktora bedzie ci sie fajnie gralo.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 15:03 
Cytuj  
Ok, dzieki za opinie i pomoc. Teraz tylko musze sie doczekac komputrona z servisu.
A LDoN juz zamowilem %), tak na przyszlosc. To znaczy zeby oczki cieszyc juz niedlugo, ale nie biec z motyka na licza. Bo mozna go sobie zainstalowac i nie wpasc w macki mobow lvl666 na samym poczatku, prawda? Z tego co sie zdazylem zorientowac dodatki po prostu odkrywaja kolejne polacie ladu Norrath, dodaja grafike, zmieniaja interface. Ale chyba nie dzieje, sie tak, ze jesli zainstaluje sobie LDoN to w mojej startowej lokacji beda biegaly same monstra dla graczy z wysokimi levlami. %)
No dobra, dosc tych lamerskich pytan. Wracam do roboty.
Jeszcze raz dzieki za pomoc i cierpliwosc %).
d.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 18:30 
Cytuj  
Nie pekaj. Newbie zone pozostaja newbie zonami niezaleznie od dodatkow. Zeby zagrac w LDoN musisz miec min. czteroosobowa grupe i 20 lvl.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2003, 12:21 
Cytuj  
Hmm, 20 lvl...
To juz chyba wiem co bede robil w weekend %).
d.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 10:04 
Cytuj  
No taaaaak.
Komputron odebralem z servisu wczoraj wieczorem.
Od razu zainstalowalem sobie EQ:E. W zwiazku z tym mam kilka pytan:
1. W trakcie rejestracji i zakladania konta trzeba czekac na autoryzacje, ktora maja przyslac e-milem. Dopiero po niej mozna kontynuowac rejestracje i gre. Czekam na tego e-mila od 23:30 dnia wczorajszego, czekam i czekam...
i ile to zajmuje?!
2. W trakcie apdejtowania, w opcjach advanced do downloadowania mam nie zaznaczone dwie pozycje Everquest Legends i LDoN. Interesuje mnie ta pierwsza opcja - do czego sluzy i czy warto ja zaznaczyc?

No i jeszcze pytanie offtopikowe - jak sie pozbyc wormow z komputera.
Odebralem go z servisu z nowymi wnetrznosciami [plyta+procek+pamieci] ale prosilem o nie reinstalowanie windowsa [troche waznych rzeczy chcialem jeszcze zbackupowac].
Na poczatku pozbylem sie wormblasta i sobiga.Zapaczowalem windowsa [XP], ale potem zaczalem wykrywac jakies hordy wormow, ktoryh nie moge sie w ogole pozbyc. Antyvir [Panda] je niby usuwa, ja je wedlug wskazowek symanteca usuwam recznie, grzebie w rejestrze i nic.
They keep comming back! - gibe.c.worm i exploit.iframe
Czy jest jakas mozliwosc wywalenia tego cholerstwa bez potrzeby reinstalacji systemu?
Zainstalowanie windowsa to jeszcze pikus, ale jak pomysle o tym calym sofcie, grach, pierdolkach, updateach to mi sie wlos jerzy na glowie.
Hilfe!
dIABEU

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 10:28 
Cytuj  
nie przypominam sobie żeby autoryzacje przesyłali Emailem ! u mnie z tego co pamiętam była odrazu.

Legends to specjalny server dla ludzi z większą kasą, abonament kosztuje chyba z 30 $ na miesiąc ale dostajesz więcej przedmiotów, GM eventy itp. anyways jak nie grasz na legends to chyba nie masz po co ściągać tego dziadostwa :razz:

z kompem ci nei pomogę bo się nie znam :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 11:17 
Cytuj  
Ja rowniez nie przypominam sobie rejestracji konta przez email...EQ Legends jak juz Kord napisal to taki specjalny server EQ z abonamentem 30 lub 50$ / miesiac wiec tej opcji nie zaznaczaj.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 11:18 
Cytuj  
Oookej, nie bede sciagal Everquesta dla burzui %).
Jesli chodzi o autoryzacje to:
[...]
7. Type in the Sony Station login name and password.
-If you don't have a current Sony Station account create one by entering a login name and password.
8. Click Finish. Your registration will be send to the server and processed.
9. Once you receive your confirmation e-mail, repeat steps 1 and 2.

No to czekam...
Hmm, wlasnie mi przyszlo do glowy, ze konto zalozylem zanim mi przyszla gra...
Wiec moze po prostu musze uzupelnic billing.
A nie czekac na e-mila, ktory mi przyszedl pare tygodni temu %).
Hekek. No coz, powinienem chyba pojsc na urlop bo mi mozg przestaje pracowac po calym dniu roboty.
Zdrowia.
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 12:02 
Cytuj  
http://skaner.mks.com.pl/skaner.html
na wormy...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 12:04 
Cytuj  
Dzieki, sprawdze go jak tylko wroce do domu.
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 12:09 
Cytuj  
A swoja droga to ja bym niezla burde zrobil gdyby mi sprzet z serwisu wrocil z viruchami...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 15:17 
Cytuj  
racja. Tylko, ze nie mam teraz sily zanosic kompa do servisu jeszcze raz. Potrzebuje go na weekend do pracy... i nie tylko %).
Poza tym szybciej jednak bedzie jak sam sobie je wywale albo sformatuje patrycje systemowa i jeszcze raz wszystko poinstaluje. Jak wszystko dobrze pojdzie to dzis po pracy i treningu uderze na TarewMarr.
Jak szukac Polakow?
d.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.