mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2003, 15:29 
Cytuj  
po zalogowaniu się na server wciskasz enter i wpisujesz:
/join polacy:pokacy
jesteś już na kanale chatowym teraz piszesz:
/1 czesc :smile:
i wszyscy cię widzą :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 09:35 
Cytuj  
no taaak.
na razie zmagam sie z samym interface. staram sie okielznac te wszystkie funkcje, zdecydowac sie jakie skille sa wazne i w ogole poznaje sama gre.
gram nekromantka z paineel - medousa lvl2 lol.
mam maly problem, bo NPCe nagle przestali odpowiadac na keywordy... ciekawc co zle robie.
pozdrawiam
d.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 08:30 
Cytuj  
Jak masz jakiś problem to pytaj, chętnie pomożemy :smile:

a z tymi NPCami to nie wiem :/ wiem tylko że trzeba się dobrze wstrzelić z odpowiedziami bo nie zawsze chcą gadać :/


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 10:35 
Cytuj  
Heh, dzieki pomocy wskazowkom #polakow jakos sobie poradzilem. W weekend nie mialem za duzo czasu na granie i zrobilem 7lvli. I musze powiedziec, ze duzym niezadowoleniem musialm dzis rano wstac i isc do pracy %).
EQ na razie mnie zauroczyl. Biegam w okolicach Paineel swoja mloda i ambitna nekromantka, zabijam pajaki weze i koboldy, i skladam sobie zestaw szat Abattoir Initiate. Niestety do tego potrzebne sa chore ilosci spiderling silk. Poza wezami i koboldami w lesie ciezko trafic na pajaka [Giant/large Widow Spider zrzuca Widow Spider Silk potrzebny do tych szat; Widow Hatchling i Spiderling i czasem Large Wood Spider zrzuca spiderling silk]. Naprawde juz latwiej o Fading Spectre niz o nie. Na szczescie mam juz 2 czesci szaty i czekam na wiecej.
Zastanawiam sie, czy wszystkie questowe monstra sa tak slabo spawnujace. Na przyklad w ogole nie widzialem Noclin Peta...
Dzis wieczorkiem wpadne pewnie zeby zrobic 8 lvl i zaopatrzyc sie w nowa garsc spelli.
Prawde mowiac gdyby nie jakas dobra dusza, to mial bym 100 razy wiecej klopotow %).
[...]
Ja: ...yep, it's my first character in EQ.
Dobradusza: WOW!!! Amazing!
*Dobradusza gives Ja 50pp*
Dobradusza: Good luck!
[...]
Hekeke.
No i zakup czarow na pierwszych poziomach przestal byc problemem.
Jak juz zrobie sobie ta szate w calosci to rusze poexplorowac troche swiata. Pod nosem mam teleport na Luclin, do PoK... no i zawsze mozna sie przeplynac na glowny kontynent.
Jakies miejsca warte zobaczenia? Jakies questy warte wykonania na poczatek?
Acha, jeszcze jedna rzecz. Jak sie Dyejuje? Bo moje 'przesliczna' brudno-blotnista szata senior apprentice mnie juz znudzila %). Z tego co wiem to da sie je barwic na wlasne kolory... tylko jeszcze nie rozgryzlem jak.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
dIABEU
aka Medousa 7lvl Erudite Necromancer
aka Profesor 1lvl Troll Shadowknight %)
ps: a gdzie teraz Wy glownie siedzicie i co robicie?

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 10:41 
Cytuj  
kolorowanie szat robi się za pomocą dyes :razz: musisz pierw dostać to cholerstwo. O ile dobrze pamiętam to robiąto shamani nie mam pojęcia z jakich składników :razz:

My siedzimy wszędzie gdzie nas zaniesie :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 10:54 
Cytuj  
Kto robi ten robi mnie sie juz znudzil hehe

Jako necro to swiata nie pozwiedzasz bo cie utluka w wiekszosci ladnych miejscowek =p

Ale jest troche nuetralnych miejsc.

Questy w EQ to rzadkosc, malo kto je robi istny timesink.

Ja zrobilem 2 questy przez 2 lata jeden zajal mi pol roku a drugi z 1,5 roku.
Kupa latania za durnymi rarespawnami.

Anyways...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 11:04 
Cytuj  
...hmm, domyslam sie, ze Troll jest rownie mile widziany jak nekromanta. A co z Dark Elfami? Mam jeszcze rouga-bezboznika. Zdaje sie, ze przy odrobinie pracy nad factions nie wszyscy beda go KoSowali.
Czy Dye to skill, ktory trzeba miec? Jak to jest z nim dokladnie?
d.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 11:10 
Cytuj  
ps: i jak nie questy, to co? nie liczac wycinania mobow.
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 11:18 
Cytuj  
EQ=wycinanie mobow. Highend game to juz tylko i wylacznie moby.
Questy w highend sa bardzo dlugie i wymagaja itemow z mobow ktorych samemu nie da rady ubic...

Wszystkie zle rasy sa KoS w miejsach gdzie mieszkaja dobrzy...
Ale jak mowie sporo fajnych miejscowek jest neutral.

A frakcje, jak Ci sie chce robic to mozesz ale kupa roboty.

(ja mowie o zwiedzaniu) bo z uzytecznych lokacji to w SH i PoK kupisz wszystko a jestes tam nonkos.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 11:29 
Cytuj  
Sweeet. Lubie wycinanie potworow. Tylko sie zastanawialem, czy moze cos jeszcze daje xp. Jakies researche, robienie przedmiotow. Czy to juz tylko na uzytek wlasny.
Ok, jeszcze 2 pytanka i juz nie mecze:
1. czy da sie jakos uzbroic peta? dac bron, tarcze, zbroje [ma jakas klase?]
2. Co to jest SH %)
d.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 11:34 
Cytuj  
Exp daje wycinanie mobów i questy. Skille są do robienia itemów tylko i wyłącznie :smile:

peta się zbroi dając mu item z tego co wiem :smile:

SH to jest Shadow Haven, zona na księżycu sąsiadujca z Nexusem :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2003, 14:25 
Cytuj  
Pety od levelu 1 do 53 sa wojownikami. Pozniej dostaniesz kolejno, rogue, monk, war, war, rogue i war. Mozna je uzbroic w specjalne focus itemy dla petow ktore przyzywa Mag. Od 24 albo 29 levelu twoj pet bedzie mogl uzywac dwoch broni ( dual wield ).


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 11:20 
Cytuj  
Heh, konczy mi sie tydzien zapieprzania w pracy... na weekend zostaje slomianym wdowcem i chocbym skonal to do niedzieli zlapie 20 lvl %). Dzis zaczynam %).
Wish me luck!
Lvl 8 zlapalem wczoraj, kupilem spelle [tylko Lesser Shielding nie moglem znalezc w Paineel].
A jak o 1 w nocy wrocilem z pracy musialem sie 10 minut zmagac ze skrzynka pocztowa bo listonosz jakims cudem wepchnal tam LDoNa w pudelkowej wersji w paczce. [!!!!!!]
Wiec dzis odpale sobie tez ten dodatek. Co prawda pewnie nie polaze po podziemiach na obecnym poziomie ale za to moze /claimne nagrode.
Co to w ogole jest? Jedna postac tylko moze ja dostac i zastanawiam sie czy nie zostawic sobie tej opcji na jakis pozniejszy lvl? Czy nagroda nie zalezy od obecnego poziomu bo i tak jest slaba/super i kazdy level nie_bedzie/bedzie chcial jej uzywac? %))
btw: czy jak dalej mam dzialajace wormy [nijak nie moge ich wywalic!!!] to ktos moze mi sie dobrac zdalnie do kompa i na przyklad wejsc w posiadanie moich hasel na poczte/mmorpgi/etc?
Bo jesli tak, to chyba przed graniem czeka mnie reinstalation party, a nie znosze tego cholernie.
Tym bardziej, ze musze 2 systemy postawic.
Zdrowia.
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 12:14 
Cytuj  
Nagroda to backpack z 50% WR jak zrobisz jakis tam quest to sie z tego zrobi 75% WR.
Taki tam bajer...
Lvl na to nie wplywa kazdy kto ma boxowa wersje ma taka sama.
Bag jest zdaje sie nodrop.WR plecaki nie sa specjalna rzadkoscia , ale 100% WR sa dosc drogie od 5k w gore.
75% bag mozesz miec z questu za darmo, 20% chyba po 50pp chodza.

No to tyle...

Ah co do wormow, zalezy jakie to sa wormy.
Sa takie ktore odpalaj taki syf ktory zbiera wszystkie klikniecia w klawiature i wysyla mejelem do haxora.
Te ktore daja zdalny dostep tez moga wyprowadzic Twoje hasla.

Podaj ich nazwy...
_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-09-25 13:18 ]</font>

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2003, 13:46 
Cytuj  
Gibe.C oraz Eploit iFrame.
Na razie po prostu stosy fejkowych e-mili z 'microsoftu' mi przychodzi.
A i ostatnio wykasowaly mi sie downloady z emula i 90% serverow z jego listy serverow.
No coz, moze mam jeszcze jakies o ktorych nie wiem, ale antyvira mam na bierzaco updatowanego i przynjamniej wykrywa zwierzaki, mimo, ze nie moze ich skasowac.
Dzieki za odpowiadz.
d.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 10:36 
Cytuj  
polecam Spy Sweeper bardzo dobry program wywali ci wszystkie


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 12:21 
Cytuj  
http://securityresponse.symantec.com/av ... [email protected]

http://securityresponse.symantec.com/av ... ploit.html

Dziwie sie ze nie mozesz ich usunac, wcale nie sa jakies tam straszne.
Ale ten drugi udostepnia zdalny dostep!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 14:42 
Cytuj  
Dzieki za info.
Tez sie dziwilem, ze w ogole nie moglem wywalic tego smiecia.
Dopiero dzis udalo mi sie go pozbyc.
Ale sprawdze tego SpySweepera tak czy inaczej.
Poza tym zaistalowalem sobie jakiegos firewalla no i zobaczymy jak sobie poradzi z potencjalnymi invazjami hakerow %).
btw: Jak sie uzywa harmtoucha Shadowknightem?
Dzis atakuje Luclin %). Zrobie tylko jakies 2 questy przynies/zanies/pozamiataj. Wreszcie udalo mi sie zrobic pelny zestwa abbatoir initiate. Moja Meduza wyglada teraz mrocznie i wreszcie ma jakies bonusy do many. Miotam tez spellami z 8 lvla i czuje sie niezwyciezony z moim nowym petem.
Poogladalem sobie ilosc rzeczy, ktore mozna zroboic wlasnymi rekami w EQ i mi szczeka opadla. Jest tego sporo prawie do kazdego tradeskilla. Moja upadla Erudytka zainwestuje w Tailoring, wydaje sie atrakcyjny.
Poza tym nie bardzo wiem na co wydawac skillpointy. Umiejetnosci mi same skacza w trakcie ich uzywania i chomikuje zawsze 2-3 z levela na przyszlosc.
Do zobaczenia wieczorem.
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 14:50 
Cytuj  
Punkty i tak staja sie bezuzyteczne z czasem, bo bedziesz ich mial wiecej niz bedziesz mogl wydac...

Na tradeskille mozesz wydac max 21 pkt. i czasem lepiej je zachowac na highskill zeby sie przebic prz np. 200 do 221 czy cos w tym stylu.

Tailoring to jeden z 2 najgorszych skilli, timesink i trzeba miec anielska cierpliwosc i farmc setki tysciesy skor, spider silkow i innego smiecia.
Ale na 250 skillu kasa sie szybko zwraca...

Smithing jest jeszcze gorszy, ale smithing wymaga sporej kasy.

Taki jeden co to go znam majacy konto bankowe bez dna zrobil wszystkie tradeskille do 220+ w chyba 2-3 miesiace (plus 65 lvli i z 60 aa) wiec nie jest to az tak tragicznie ciezkie. =p

NIestety fajne rzeczy to sie zaczynaja na skillu 250 a do tego itemy na precombine sa czesto rare.Wiec nie roznie to bywa.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2003, 15:07 
Cytuj  
No to niezle!
Mozna sie w tym EQ realizowac jako Uber Szewc Dratewka. %)
Jest o czym myslec.
A jak to jest z researchem u magow i poison making u zlodziei? Przydatne?
d.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.