mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 14:09 
Cytuj  
Tux: mzoe zezwalaja ale jak widze stronke, fajny design, artykul na poziomie a pod artykulem napis ze z jakiegos innego serwisu to totalnie upada mi w oczach, przeciez najwazniejsza czesc strony to tresc a jak ona jest kradziona/porzyczona to raczej autor nie ma sie czym chwalic potem..


edit: zreszta to i tak ma byc propaganda dla nowicjuszy..


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ashton dnia 2003-08-03 15:10 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 14:17 
Cytuj  
co do designu, imho przydaloby sie zroznicowanie kolorow i jakis napis everquest, wkoncu nie kazdy wie co to eq, co do forum powinno byc zlinkowane do mmorpg.pl imho, po co kombinowac jak juz jest dobre forum.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 17:54 
Cytuj  
Ash tu nie chodzi o podziwianie autora tylko o dostep do dobrej i rzetelnej informacji...

Nabijaczu postow :razz: :razz: :razz:

_________________
Master Tuxie Crystalblaze - Arcanist of Tunare
Life is but a walking shadow, a poor player that sturts and frets his hour upon the stage and than is heard no more... It is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying ...nothing.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2003-08-03 18:54 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2003, 19:25 
Cytuj  
ja nabijam ? przez pomylke zamiast edit dalem odpowiedz =_= spojrz lepiej jak niektorzy inni na a postuja dajac 1 slowo czy sam usmieszek..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 19:32 
Cytuj  
teraz juz wiem kto jest tym malym ubekiem i leci sie skarzyc.
Jak to w pewnym polskim filmie lecialo:

-jak taki zaczyna od kapowania to gdzie skanczy?
-na powazkach.
brawo ash ty maly kapusiu

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 20:08 
Cytuj  
e ? ja tylko wskazuje twoje wybitne posty ktore zadko kiedy maja wiecej niz 1-2 linijki


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 21:06 
Cytuj  
Nie chce byc brutalny ale mozecie isc sobie gdzie indziej :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 22:28 
Cytuj  
lepszy moj krotki post niz twoje wszystkie wypociny.
Ciekawe czy w rl tez tak "informujesz"
ubek.

anor sorry za offtopic ale tak wyniklo.
a tak btw to ktory lvl??

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2003, 22:32 
Cytuj  
Eee level to 65, ale nie za duzo mam aa. Nawet poexpowalbym troche, ale upal skutecznie trzyma mnie zdala od komputera.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 06:28 
Cytuj  
ekhem to jest topic o stronce EQ :razz: a nie o dupie Maryni ;p

Nie wiele da sie napisać o EQ co już nie zostało gdzieś napisane. Pozatym sa pewne zwroty i naznwy których nie unikniemy. Nasze szczęście że Allakhazam sie w życiu nie skapnie że przewalamy ich informacje jeśli tylko będziemy zmieniali szatę graficzną :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 29
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 06:57 
Cytuj  
Witam
Czytam te wszystkie wasze posty i heheehe wy caly czas sie ocos sprzeczacie :smile: co bysmy dosc szybko zakonczyli prace nad tym portalem :razz: a jesli chodzi o prztlumacznia zawartosci innych stron .. mysle ze jak sie spytamy kilku portali o wykozystanie ich materialow do budowy naszej stronki i zapewnimy o umieszczeniu na niej podziekowania i itd za skozystanie z ich materialow nie powinno byc zadnego problemu. Oczywiscie bedziemy kozystac tez z wlasnych doswiadczen na temat eq .

pozdrawiam


_________________
Drahenfels Wizard 69 lvl

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 08:39 
Cytuj  
Co to za roznica czy napiszemy swoje czy przetlumaczymy bo i tak wszystko bedzie podobne do tego co jest na alla itd.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 09:46 
Cytuj  
ello

Anorien hmm nie wszystkimi klasami gramy i nie na kazdy temat mozemy trafnie sie wypowiedziec wiec warto skozystac niekiedy z gotowych manuali .

pozdrawiam

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 09:57 
Cytuj  
Nno to zaczne od konca :razz:

Anie: Ty no thx za wiare w nas :razz: Z takim polskim podejsciem to... :razz: Have a little faith!!

Drakie: My sie klocimy?? Nevah!! :razz: my tylko czasem wymieniamy poglady :razz: jak chcesz zobaczyc klotnie to pochodz po boardzie :razz: /smack Kord /bonk Kord /duel Kord /MOAF* Kord (*-Many Other Awful Things)

Kord: Ale lepiej wpisywac skad text zapozyczony i w ogole... duzo jest etatowych czepiaczy :/

Aenim: Mowi sie konfident :razz: tylko nie fightujcie tu zbytnio pls, thx in advance :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 11:00 
Cytuj  
Tux: nie moge wysłać do Ciebie maila. Moj nr GG: 3514686.

Jeszcze porusze temat zapozyczonych txt. Będzie to portal w języku PL - zbiór informacji ze stron obcojęzycznych. A to, że będzie podziękowanie dla autora w niczym nie przeszkadza. Ashton, nie wiem jak u Ciebie z jezykiem, ale nie jedna osoba była by ucieszona faktem,że może poczytać o EQ w ojczystym języku. Ja gdy zaczynałem grać w EQ, miałem i mam nadal wielkie problemy ze zbiorem info, strategii gry, opisów skilli, spelli itd itp dla charakteru jakim gram.


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 11:05 
Cytuj  
I jeszcze jedno jeśli chodzi o designe.
Banner nir jest skończony. Tam będzie pełna nazwa EQ i moze coś jeszcze, moze jakis flash walne, nie wiem. Narazie myślmy o info.


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ


Posty: 29
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 11:12 
Cytuj  
Spokojnie ... najwazniejsze jest info o klasach, rasach, questach, guaidy dla graczy tip .. Nazwa stronki mysle ze wyjdzie w praniu :smile:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 12:54 
Cytuj  
no dobra :smile: ja mogę zrobić Chantera, na tyle na ile znam tą klasę :razz: myślę że info o klasie powinno zawierać następujące informacje:
1. krótki opis - i obrazek lub screen :smile:
2. dokładny opis - z rasami jakimi można grać,
3. lista spelli - z wjasnieniami
4. skill cap'y
5. opis AA i PoP skilli
6. jakiś przewodnik do expowania

Opis rasy:
1. Krótki opis ze screenem męskim i żeńskim
2. dokładny opis - z wartościami cech i możliwymi klasami i oczywiście unikalnymi zdolnościami danej rasy


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 39
Dołączył(a): 28.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 19:43 
Cytuj  
super

czy ktos cos jeszcze deklaruje przygotowac?


_________________
Suihtam / Dark Elf / Wizard / Freeport / Oggok / EQ2

Edhel / Wood Elf / Druid / Tarrew Marr / EQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2003, 20:43 
Cytuj  
ja sie moge zajac druidem, do samej gry mam teraz eqwstret i 'zbiera mnie sie na wymioty' ilekorc sie zaloguje hehe ale od razu zastrzegam ze moje texty beda wymagaly korekty bo moja ort. pozostawia wiele do zyczenia...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.