mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 08:14 
Cytuj  
Witam wszystkich
Zdaje sobie sprawe ,ze to niezmiernie glupie i "lamerskie" pytanie,ale dostaje juz szewskiej pasji od tego.Dlatego kieruje sie do was z prosba o pomoc. A problem mam w podstawowej fazie gry ,czyli wykupywaniu mojego pierwszego miesiaca w tej grze.Problem tkwi w tym ,ze system nie rozpoznaje czy nie potwierdza mojej karty.Uzywam eKarty z Mbanku.Diabel tkwi w szczegolach takze pewnie gdzies cos zle wpisuje.CZy w Billing adress mam wpisac swoj caly adres czy tylko ulice? Tak czy siak bylbym wdzieczny za metodyczne przedstawnie sprawy,krok po kroku. Bede wielce zobowiazany za pomoc. Pozdrawiam. [email protected]

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 08:37 
Cytuj  
to musi być jakiś detal. Ja używam eKarty i z tego co wiem Tux chyba tez i wszystko mi działa. Kiedyś na początku były problemy.

Krok po kroku robi się to tak:

1. Ładujesz eKartę odpowiednią kwotą, pokrywającą naprzykład miesięczny abnament. (w zasadzie za pierwszy miesiąc się nie płaci ale nie wiem czy pusta karta będzie autoryzowana do transakcji)

2. wchodzisz do gry i klikasz Account --> Billing (o ile dobrze pamiętam ;p)

3. wprowadzasz dane najlepiej wszytkie jakie pytają

4. wybierasz okresy płacenia. (nie pamiętam dokładnie w kórym momencie sie to wprowadza)

5. kliknij weryfikację karty (módl się żarliwie :razz:)

6. odpalasz grę i ognia :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 08:39 
Cytuj  
Ale jaki blad Ci podaje?

Moze nie masz dostepnych srodkow na karcie?
Niezalzenie od tego ze 1szy miesiac jest gratis to srodki musza (nie bedzie obciazenia ale sprawdza czy sa).

Ja uzywam cc wiec nie wiem jak to funkcjonuje z ekarta, ale pare osob od nas placi za eq w ten sposob to Ci pomoga...

No i jak juz uruchomisz zapraszamy na Tarew Marr.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 08:57 
Cytuj  
Problem byl taki, ze cos robili z serverem od tworzenia nowych kont itp. Teraz powinno juz wszystko dzialac.

Scheduled Maintenance for Registration Services August 19 at 11pm PST (-7h UTC)
On Tuesday, August 19th, at 11PM Pacific, (-7:00 UTC), the account and registration services will be down for scheduled maintenance. During this time, no new accounts can be created nor can any billing information be modified. However, current customers will not be affected in logging into and playing on their chosen server. The estimated downtime is 1 hour.

- The SOE Game Operations Team



Scheduled Maintenance for Registration Services August 19 at 3am PST (-7h UTC)

On Tuesday, August 19th, at 3AM Pacific, (-7:00 UTC), the account and registration services will be down for scheduled maintenance. During this time, no new accounts can be created nor can any billing information be modified. However, current customers will not be affected in logging into and playing on their chosen server. The estimated downtime is 3 hours.

- The SOE Game Operations Team

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 09:20 
Cytuj  
Wielkie dzieki wszystkim,udalo sie;)!.Gra nie jest nowa kupilem juz uzywana,bez pierwszego darmowego miesiaca i jak sie okazalo zasililem ja o zbyt mala kwote,cale 10zl.Ale juz dziala takze wielkie dzieki jeszcze raz.Pozdrawiam.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 09:22 
Cytuj  
To jak wejdziesz to zapraszamy na Tarew marr. Jak wejdziesz do gry to wpisz /join polacy:polacy, /list 1 pokazuje osoby na kanale, /1 Czesc barany :razz:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 09:53 
Cytuj  
a od kogo kupiłeś grę ?? można wiedzieć ?? :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 404
Dołączył(a): 21.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 13:30 
Cytuj  
Jest zalogowany jako Falghar.Dobra lece tworzyc mojego Shadow Knighta.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 16:17 
Cytuj  
Cytuj:
Zematis napisał:

Niezalzenie od tego ze 1szy miesiac jest gratis to srodki musza (nie bedzie obciazenia ale sprawdza czy sa).


a to swoją drogą trochę draństwo... :evil:
ja rozumiem że jak komuś oferują ZA DARMO triala albo bete, to mogą sobie sprawdzać czy klient jest interesujący itp.
ale jak ktoś kupił grę na której jest napisane, że 1 miesiąc gratis to już mu się ten miesiąc należy i w ogóle nie powinno nawet się pytać o kartę a co dopiero o środki na karcie

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 18:36 
Cytuj  
Racja Brutallus.

Btw twoje konto zostalo juz skasowane? :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 21:55 
Cytuj  
tak i nie :wink:
to znaczy: subskrypcję mam off, ale konto istnieje (bo oni ich nie kasują chociaż straszą że tylko 3 miesiące)
dodam, że chyba wykupię sobie tę multisubskrypcję na PS i EQ (za USD 20) - jeżeli dobrze pamiętam to jest coś takiego
a w ogóle to czekam na EQ2 :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Brutallus dnia 2003-08-21 22:56 ]</font>

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 23:14 
Cytuj  
Czyli ciagle nosisz moj zlom na sobie :smile:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 23:44 
Cytuj  
erm... no w sumie tak :sad:
chociaż jeśli kupię tę subskrybcję to po to żeby pograć, ale jak mus to mus: jak będziesz chciał biednemu 31-levelkowi zabrać to nie mam wyboru... :sad:

chociaż jeśli dla naifa, to mógłbym zaproponować mój poprzedni stuff który nie jest wiele gorszy, a dla niego będzie i tak rewelacja
(no w każdym razie najpierw muszę się pojawić a w ten weekend wyjeżdżam na 2 tygodnie)

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 11:10 
Cytuj  
Ja ci nie chce nic zabierac. Pomyslalem tylko ze skoro nie chcesz juz grac to moglbys podrzucic sprzet naszemu nowemu SK :smile:

Jak chcesz grac to trzymaj go sobie.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 13:15 
Cytuj  
nuki tak zawsze :smile:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 14:00 
Cytuj  
My poprostu ostatnio przezywamy kryzys finansowy :razz:

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 15:52 
Cytuj  
Cytuj:
Carnal napisał:
Ja ci nie chce nic zabierac.


Teraz to już Ci nie wierzę - podejrzewam że to pułapka! :wink: :]
zwabić do EQ, zabrać wszystko i biednego w polu zostawić - przejrzałem Wasz plan :razz:

tak na poważnie to składam zobowiązanie że najpóźniej za 2 tygodnie pojawię się - jeżeli nie po to żeby pograć to przynajmniej przekażę wyposażenie dla nowych :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 16:51 
Cytuj  
Kryzys ????
niechce ci sie framowac p?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 17:14 
Cytuj  
A myslisz, ze jest latwo wyfarmowac kilkadziesiat tysiecy pp ?:P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2003, 18:08 
Cytuj  
Chyba kilkaset tysiecy =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.