mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 13:26 
Cytuj  
Chyba się wykończę nerwowo. Dostałem w końcu EQ z Francji, ale nigdzie nie moge znaleźć w środku CD KEY-a.
Pudełko typu DVD było firmowo zafoliowane. W środku 2 płyty, instrukcja, książeczka gwarancyjna ubisoft, jakaś reklamówka francuskiego ISP i ani śladu kluczy!
Zanim zacznę dzwonić do Francji mam do Was pytanie. Gdzie POWINNY znajdować się klucze? Wydrukowane na CD? na jakiejś nalepce na opakowaniu?
W instrukcji nic na ten temat nie ma.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 13:56 
Cytuj  
O ile dobrze pamietam klucze powinny sie znajdowac na opakowaniu CD...


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 14:05 
Cytuj  
Od zewnątrz? Opakowanie było zafoliowane przezroczystą folią. i nie było na nim, pod nim żadnych kluczy. Tylko etykieta sklepu z ceną. Jeżeli klucz byłby wydrukowany na zewnątrz to przecież każdy mógłby gowsklepie podejrzeć!?
Obejrzałem pudełko i płytki 100 razy i niestety nic niema :sad:
Totalna załamka.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 14:10 
Cytuj  
przyjdę do domu to poszukam nie pamiętam mówić szczerze ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 16
Dołączył(a): 4.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 14:11 
Cytuj  
U nas jest czerwona lub biała nalepka z CD Key-em na pudełku od płyty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 14:24 
Cytuj  
U mnie byla nalepka w cdboxie POD plyta...
A w innych na boxie z zewnatrz.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 14:28 
Cytuj  
Mam kilka pudelek od EQ i widze, ze kody umieszczaja roznie. Czesc jest na opkaowaniach od CD, czesc mam na papierowych opkaowaniach od CD (tez takie mi sie dostalo), kod do dodaku Shadows of Luclin jest wewnatrz pudelka CD, pod sama plyta, a werja DELUXE EQ ma takze wszystkie kody na pudelkach od CD.
Mam nadzieje, ze znajdziesz :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:02 
Cytuj  
Nie ma, po prostu nie ma. Jestem tak wkur.. ze nie da sie tego pisac.
Nie ma zadnych sladow po nalepce wewnatrz ani na zewnatrz pudelka, zadnego kleju itp. Zreszta pudelko bylo firmowo zafoliowane.
Przeklepalem juz nawet numery tloczone od spodu na CD, zostaje sprobowac kod kreskowy.
Czesc z Was zdaje sie zamawiala w sklepach wysylkowych. Co byscie zrobili gdybyscie dostali wersje bez klucza??
Mam ochote kogos zatluc.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:04 
Cytuj  
napewno gdzieś jest spokojnie :grin:
jaką masz paczkę ?? Delux edition ?


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:09 
Cytuj  
Normalka wysylasz maila ze nie ma CDkey, najpierw zapytaj gdzie mial byc - jak nie ma tam gdzie Ci podadza to zapewne bedziesz musial spakowac caly interes i im odeslac...

Ale jesli pudleko wyglada na nienaruszone to CDkey musi byc.
Moze gdzies sie odlepil , dokldanie sprawdz wszystko.Ale wyslij tez maila do sklepu w ktorym kupiles , niech Ci powiedz gdzie ma byc cdkey.

Hmm teraz zwrocilem uwage ze mowiles ze masz DVDbox , jak to jakis duzy sklep byl to mogli otworzyc buchanc cd zmyc sticekra i zafoliowac box.
Dodam ze ja mialem Flashpointa w wersji dvdbox i cdkey byl na kartce wielkosci 3mm na 2mm wrzucony luzem do srodka - o maly wlos go nie zgubilem przy otwieraniu...

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-10-09 16:13 ]</font>

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:22 
Cytuj  
Kupił mi to znajomy w Virgin Megastore w Paryżu. Rachunek mam ale pewnie mogę ją sobie wsadzić. Jutro tam dzwonię z pracy, ale więcej zapłacę za telefon niż to jest warte.
Mieli to w pudełkach DVD zwyczajnie zafoliowanych. Żadnego tekturowago pudełka ani nic. Teoretycznie można sobie takie pudełeczko bez problemu zafoliować po uprzednim wyjęciu karteczki/odklejeniu nalpki. Nie sądzę żebym miał szansę na uznanie reklamacji. Każdy może powiedzieć, że nie ma klucza i wydębić drugi. Dowodów żadnych przedstawić nie mogę.
Zadzwonię bo liczę, że może dostali jakąś "wybrakowaną" partię. Ale nadziei nie mam.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:36 
Cytuj  
link nie działa Telu


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:39 
Cytuj  
ta, wszystkie fr wersje sa w dvdboxach...
staralem sie dosjc gdzie tam sa cdkey ale nie znam francuskiego na tyle =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:49 
Cytuj  
A ja podawalem fajny sklepik ktory przesyla ci sam cd-key. Soft se sciagasz z kads z netu, zero kosztow przesylki, zero stresu... No ale zostalem za to opierdolony.. no nic pewnie znowu zostane opierdolony, ale moze warto poprostu kupic se te eq evolution w takim sklepiku ? Chyba taniej ci wyjdzie niz telefony do francji ?

P.S. evolution nie ma informacji o mozliwosci kupna samego cd-keya ale mozesz sie spytac ich przez maila/icq czy tak sprzedaja tez pewnie mozna ale nie zdazyli zedytowac opisu

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:54 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-09 16:39, Zematis napisał:
ta, wszystkie fr wersje sa w dvdboxach...
staralem sie dosjc gdzie tam sa cdkey ale nie znam francuskiego na tyle =/





Ja znam i juz dostalem nawet odpowiedz z ichniejszego forum. W DVD w srodku powinna byc nalepka i tyle. Czy gnojowi, ktory ja odlepil chcialoby sie zmywac pozniej resztki kleju?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-09 16:49, Ashton napisał:
A ja podawalem fajny sklepik ktory przesyla ci sam cd-key. Soft se sciagasz z kads z netu, zero kosztow przesylki, zero stresu... No ale zostalem za to opierdolony.. no nic pewnie znowu zostane opierdolony, ale moze warto poprostu kupic se te eq evolution w takim sklepiku ? Chyba taniej ci wyjdzie niz telefony do francji ?

P.S. evolution nie ma informacji o mozliwosci kupna samego cd-keya ale mozesz sie spytac ich przez maila/icq czy tak sprzedaja tez pewnie mozna ale nie zdazyli zedytowac opisu


Chyba sie zdecyduje. Soft juz mam :sad:
To jest deluxe (u nich zwana Renaissance [?]). Ogladalem strone ktora mi podales ale jakos nie moglem nic znalezc. Poszukam jeszcze raz, ale jak mi przysla zmyslony klucz? Zaczyna sie paranoja.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 19:01 
Cytuj  
Nie przysla raczej, ktos juz z forum zamawial i po kilkunastu minutach mial dzialajacy klucz.

>TU< masz everquest evolution, czyli everquest +5 dodatkow, a wiec wiecej niz deluxe az o 3 ;p 30$ czyli cos kolo 120zl

ale nie pisza czy mozna sam cd-key, wiec radze zapytac sie ich przez icq = 31346967 albo maila (na stronie gdzies pewnie jest) czy eq evolution tez tak mozna zamowic... placi sie oczywiscie karta

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2003, 19:11 
Cytuj  
Ale chala!
Naprawde wspolczuje krzy.
Pieprzone zabojady maja oraz wieksza dziure w budrzecie i juz zaczynaja zjadac nalepki z kodami z gier.
U mnie na Ewoluszynie bylo nadrukowane na opakowaniu do cedekow, ldon tez mial nalepke na opakowaniu do cedekow, sprawdz po raz 666.
Jak juz sie w koncu zalogujesz to na server Tarew Marr. Szukaj takich niubisow jak Medousa czy Profesor. Moze popolujemy razem.
Ja zaczynam coraz bardziej cierpiec z samotnosci i chetnie bym sie z kims zgrupowal.
A wokolo same totale lvl49+ %).
Co prawda jak taki total buffnal mojego peta dzisiaj rano to zrobilem pol lvla [12-12,5] w 10 minut i jakbym nie musial isc do pracy to bym pewnie zlapal i lvl16.
Total wie o kim mowie %).
Axe!
d.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 00:26 
Cytuj  
heh jutro rano tez bede...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2003, 10:59 
Cytuj  
Jestem po rozmowach z Virgin i gościu stwierdził, że uznają reklamację i przyślą mi sam klucz. Aż mi się nie chce wierzyć. Dobrze, że zachowałem rachunek.
Trzymajcie kciuki!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.