mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 08:23 
Cytuj  
Znudzony SWG zrobilem sobie przerwe w grach on-line i pogralem w UFO4, ale dlugo nie wytrzymalem :smile: i wlasnie zamówilem sobie Everquest: Evolution. Zobaczymy, co jest takiego, ze ta gra tak wiele osob fascynuje...

Mam pytanie: ile mniej-wiecej czasu zajmuje dojscie od zerowej postaci do max level (glownie chodzi mi o porownanie, nie wiem, czy bede az tak zajadly zeby daleko sie rozwijac...

Co do postaci, to chyba sobie zrobie enchantera albo barda, jeszcze sie nie moge zdecydowac. Ktos ma moze jakies rekomendacje?

Muminus

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 08:29 
Cytuj  
Ile zajmuje czasu ?? bardzo różnie i jeszcze zalerzy co masz na myśli pisząc max lvl bo w EQ jest jeszcze coś takiego jak Alternativ Advancemant.

Max lvl to 65 ja mam lvl 63 a gram gdzieś od dwuch lat ;p ale widziałem tez jak zrobiono 65 lvl cleryka w 2 dni.
Myślę że jeśli byś sporo grał to dojdziesz do 65 w jakiś rok spokojnie.

ja gram enchanterem, gra się bardzo fajnie szególnie na wysokich lvlach aczkolwiek enchanter jest dosyć mocno grupową postacią, solo terzeba mieć od cholery zaparcia rzeby nią grać. o Bardzie sie nie wypowiem bo nie mam ale na wysokich lvlach jest zajebisty.


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 08:40 
Cytuj  
Jak chcesz szybko zrobic max lvl to kup 2 konta, graj np SK i botuj shamana.
Albo maga i botuj chantera...

Majac dobrgeo bota i wiedzac gdzie isc zeby plnac postac 65 zrobisz w 2miesiace gora ale to naprawde hardcorowego grania.

W innym wypadku zajmie to dluzej bo server sie zestarzal i bedeac low lvl naprawde ciezko jest znalesc czasem grupe.

Ale w tej chwili jest z 5 nowych polakow z ktorych moglbys dogonic mysle.Razem dacie sobie rade.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 09:51 
Cytuj  
Nie chodzi mi o to, by byc jakims strasznie zajadlym i robic max level w 2 miesiace... raczej planuje casual game, tak ze 20-30h/ tydzien...

A czy serwer jest tak stary, ze nie warto w ogole brac postaci grupowej, bo sie nie przejdzie przez low-levele?

Muminus

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 10:23 
Cytuj  
Nie jest stary.
Zaczalem grac jakis miesiac temu. Obecnie mam lvl 23 [nabytek z dzisiejszego poranka]. Do lvla 16 musialem w zasadzie sie sam przebijac [nie liczac nieocenionej pomocy bywalcow kanalu polacy %)], ale od 17-18 spokojnie mozna znalezc grupe, ktora cie chetnie przyjmie.
Ostatnio w cenie sa szamani i klerycy z tego co zauwazylem.

Kleryk lvl 65 w 2 dni?!?!?!?!? How can it be?

Jak to jest z tym AA? Moze mi ktos wytlumaczyc? Nie spodziewam sie co prawda niebawem osiagnac te pulapy, ale chcialbym sie przygotowac na najgorsze %).
Zdrowia!
d.
Medousa Hekatomba lvl 23 Necrodite
[ale sobie surname wymyslilem %)))]

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 11:02 
Cytuj  
Mi zrobienie 65 levelu zajelo 6 miesiecy. Bard jest dosyc trudny do grania i troche malo przydanty na poczatku ale im glebiej w grze tym staje sie mocniejszy. Dobry bard na 65 lvl z wieloma AA to prawdziwy skarb dla grupy lub raidu.

Enchanter jest wypasiony generalnie od 1 do 65 lvl. To postac kluczowa zarowno dla grup jak i raidow.

Diab, AA mozesz zaczac robic na 51 levelu o ile sie nie myle. Jeden punkt czy inaczej, level AA wymaga tyle samo expa co level up z 51 na 52 niezaleznie od levelu jaki masz w danym momencie. AA wymaga zawsze tyle samo expa.

A kiedy jest najlepiej robic? Tu sprawa jest dyskusyjna... Ja bym raidzil Innate Run 3 na 51 lvl a potem poczekac do 62 lub 65 z nastepnymi skillami.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 11:58 
Cytuj  
Acha, juz rozumiem.
Fajny pomysl. Bo juz sie zastanawialem co robic kiedy sie osiagnie 65lvl [predko mnie to nie czeka], ale bez kolejnych rzeczy do zdobywania poziomow do lapania, etc bylo by dosyc pusto. A tak, AA jest w pytona i mozna jeszcze dluuuugo pograc zanim sie ich wszystkich dla danej klasy nie zbierze, hekeke.
Ppopytalem ludzi gdzie po PC leciec dalej, powiedzieli mi zebym do 26 lvla pogrupowal w PC, potem zlapal solo jeszcze jeden i zasuwal od 29-35 do Nether Lair, czy cos takiego, a potem DSP. Zaczalem sie zastanawiac czy do 65 lvla da sie siedziec na tym przygnebiajacym, dziwacznym xiezycu.
No coz, dusza obierzyswiata we mnie sie budzi i chyba jak zlapie 24 albo 29 lvl to jednak rusze pozwiedzac kontynenty. Na mapce wygladaja obiecujaco %), jakies fortece, ponure zamczyska, pola kosci... a nie zatechle korytarze PC do ussanej smierci %).
Zdrowia.
d.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 12:04 
Cytuj  
no jak ja grałem to ścieżka expa byla mniej więcej taka, 1-10 newb zony, 10-20 naprzykład High Hold potem HHK albo na kunark i Loio, FM, OT, DL i KC lub Seb. w KC było tyle ludzi żę ciężko było złapać jakiś kont dla grupy, w Seb też wchodziło się a tam siedział tłum, a teraz klucza do seb sie nie opłaca robić :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 13:52 
Cytuj  
55 w gore to juz pop mozna robic...

PoN,PoJ,PoI spokojnie mozna tam lvlowac.

A od 60 w PoPie to juz z gorki idzie.A na 60 to zapewne dolaczycie do BL zrobicie troche flag heh.

No jeszcze troche i BL stanie sie polska gildia =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 14:39 
Cytuj  
Ehh tesknie troche :sad:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 14:46 
Cytuj  
Anor ---> no nam też smutno bez ciebie :grin:

fajnie by było jak by było więcej polaków w BL moglibyśmy więcej zdziałać razem :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 14:58 
Cytuj  
Tak sobie poczytalem troche i zastanawiam sie nad zmiana koncepcji na szamana, bo pisalo, ze sobie niezle radzi solo, a z tego co piszecie, prawdopodobnie trzeba bedzie solowac...

Muminus

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 15:19 
Cytuj  
tak naprawdę to każdą klasą można solować, tylko niektórymi duuuuzo wolniej niż innymi, najłatwiejsze do solo klasy to te z petami, Necro, Mag, Shadow Knight, Szaman też ale jego pet to jeden z najsłabszych Imho gorszy jest tylko Enchantera ;p
Osobiście uważam że szaman to super klasa ale musisz wiedzieć od początku że podobnie jak enchanter to jest support klasa, czyli nie gra pierwszych skrzypiec podczas walki, raczej stoi z tyłu i rzuca jakieś buffy/debuffy.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 16:45 
Cytuj  
Szaman jest super. To moja 3 ulubiona klasa ( po necro i wizardzie). Byc moze malo o tym wie ale to naprawde DOBRA klasa do solo. Nie najlepsza bo do necro troche mu jednak brakuje ale bardzo dobra. W grupach rowniez bardzo przydatny a na raidach niemalze niezbedny.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 20:15 
Cytuj  
hehe, a w dodatku Ogrzyce wygladaja po prostu bossko jako szamanki.
Nie wiem na ile sie nadaja na ta funkcje [tylko mi nie mowcie, ze znowu Iskar jest najlepszy], ale wygladaja po prostu swietnie.
Heh, chyba sobie zrobie kolejnego alta i jak juz dojde do jakiegos rozsadnego poziomu to zaczne go realizowac.
Zdrowia.
d.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 paź 2003, 21:17 
Cytuj  
Rasa nie ma az takiego znaczenia... graj tym co ci sie podoba. Oczywiscie np troll bedzie lepszym warem niz elf.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2003, 08:18 
Cytuj  
ludzie baardzo często biorą na szamanka Barbarianów, nie wiem czemu :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2003, 09:16 
Cytuj  
bo maja base wis wysoki...

ale to w aktualnym eq nie ma juz znaczenia, jak ja zaczynalem to bralem tez wood elfa dlatego ze base wis mial najwiekszy.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2003, 10:04 
Cytuj  
Ludzie brali czesto barbariana za szamana bo on byl jedyna dobra rasa ktora mogla byc szamanem. Kiedys to faction sie jeszcze liczyla, teraz z pok i nexus to juz obojetne.

Oh i jeszcze jedno ... jak sie jest w posiadalosci expansion Legacy of Ykesha to jest jeszcze mozliwy froglok jako szaman. Oni maja moim zdaniem dobre staty i wygladaja fajnie (no moze troche smiesznie ale mnie sie to podoba :razz:)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2003, 12:52 
Cytuj  
Ja tam lubie trolle za wyglad i regen. No i ten klimat :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.