mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 19:28 
Cytuj  
Niektórzy z Was pewnie pamiętaja moją poprzednią walkę z kluczykami, kiedy w nówce ich nie było.
No coż, tym razem jestem już chyba sam sobie winien :???:

Mam wersję deluxe (RoK+SoV), do której później dokupiłem LDoN i LoY (nie wiedziałem qrwa, że wchodzi w skład Evolution) - mam je zarejestrowane. Aktualnie więc 4 dodatki.

W międzyczasie zamówiłem Evolution żeby mieć komplet (czyli + SoL i PoP). Gdzieś przeczytałem, że w tym zestawie do każdego dodatku jest osobny klucz. Niestety w wersji, którą dostałem jest tylko 1 klucz - czyli aktywacja wszystkich dodatków na raz.

Mam teraz dylemat bo nie wiem czy w ogóle da się za pomocą tego klucza aktywować na dotychczasowym koncie 2 brakujące dodatki.

Liczyłem też, że mając w sumie oddzielne EQ Deluxe i Evolution będę mógł to pierwsze komus odsprzedać - z Evolution miałem zamiar wykorzystać tylko klucze do SoL i PoP.

Na koniec pytanie, czy ktoś z Was to przerabiał i wie jak jest czy po prostu spróbować zarejestrować to co mam. Czy też wogóle sprzedać to Evolution i zamówić brakujące dodatki osobno?

Wiem, że dałem dupy więc proszę się nie znęcać :sad:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2003, 09:21 
Cytuj  
hmm myślę że jak przeinstalujesz EQ to możesz je zarejestrować na nowym kluczu od Evolution i wtedy "uwolnisz" klucze od Deluxa :smile:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2003, 09:29 
Cytuj  
To coś zmienili - na początku na 100% były osobne klucze - na wielu forach ludzie pisali, że właśnie tak sobie dodatki pouzupełniali.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2003, 11:01 
Cytuj  
Pozostaje się przekonać jak to będzie. Przeinstalowanie już chyba nic nie da bo stare klucze są "zużyte". Chamstwo w tym SOE.
Też czytałem o całym zestawie kluczy w Evolution, ale wczoraj wszedłem na chat w supporcie EQ i gość potwierdził, że jest 1 klucz na wszystko. Gorzej jak mi to odrzuci.
No cóż, będzie to jakaś lekcja dla potencjalnych kupców. Mój mały wkład w poszerzanie wiedzy na tym forum :evil:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 21.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2003, 11:01 
Cytuj  
Ja w swoim Evolutionie mialem tylko 1 klucz do wszystkiego.
Zainstaluj sobie poprostu Evolutiona a potem LDoN, moze pomoze.
LDoN powiadasz... a ktory masz lvl?
Bo ja za cholere nie moge znalezc nikogo do adventurowania. Albo mam za niski lvl [obecnie 26,5 %)] albo za wysoki. Glownie jednak za niski, hehe.
Zdrowia.
d.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2003, 22:08 
Cytuj  
Wstukałem kluczyk i mam wszystkie dodatki. Od jakiegoś tygodnia nie mam czasu grać i zatrzymałem się na poziomie 19.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2003, 09:09 
Cytuj  
coś tu nie gra :razz: jak klucze się zużywają to jak to jest że ludzie kupują same klucze ?? :razz:

**

Posty: 333
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2003, 10:46 
Cytuj  
Bo to dwie różne rzeczy: Cd-key, i username/pass.

Cd-key jest jednorazowy i służy do zarejestrowania gry. Ustalasz wtedy swoje username/pass. Jeśli ktoś ma _nieużyty_ cd-key, to owszem może go sprzedać, a ktoś może go kupić. Ewentualnie można sam cd-key kupić w niektórych sklepach wysyłkowych.

To co ludzie kupuja, to zazwyczaj username/pass - wtedy kupujesz sobie używane konto.

Cd-key przydaje się tylko do utworzenia konta podczas rejestracji. Później już możesz go wyrzucić. Przeinstalowywanie itd. nic nie daje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.