mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2004, 02:36 
Cytuj  
Niestety, tego nie ma w instrukcji. Pomóżcie mi: jak mam zmienić konfigurację klawiszy tak, aby naciśnięcie klawisza z literą "A" nie powodowało natychmiastowego, automatycznego ataku na wskazaną postać? Jest taka jedna postać w Riverdale, którą czasami nieopatrznie wskazuję literą "A", a ona mnie od razu zabija.
I druga bardzo ważna kwestia: jak mam uruchomić mapkę, dzięki której będę widział, co się dzieje w najbliższym otoczeniu?
Bardzo proszę o fachowe, wyczerpujące odpowiedzi, bo te dwa problemy narastają i utrudniają mi grę.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2004, 10:43 
Cytuj  
Ingame "alt+o" tam idz do zakladki Hotkeys i poszukaj autoattack i zmien klawisz...

(na 100% jestem pewien ale zaraz sprawdze)

A co do mapki , to zeby miec mape musisz miec kupiony dodatek Legacy Of Yeksha - jak masz to wcisniej klawisz "Backspace" ingame.

Ah na mapce nie ma informacji o potworach , jedynie mozesz siebie tam zobaczyc.


_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-01-02 10:44 ]</font>

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2004, 13:53 
Cytuj  
Tak jak napisal Telu... AlT + O i zmien sobie hotkey. Im wyzszy lvl bedziesz mial tym mniej bedziesz walczyl wrecz (chyba ze bedziesz uber...)


Ja gram na takich ustawieniach:

-- kontrole na strzalkach
-- czary na klawiaturze numerycznej ( 1 - 8 ), pod 9 mam rozne rzeczy. Zaleznie co w danej chwili potrzebuje.
-- pod 0 mam sit a pod "." spell book.
-- atak pod Q a consider pod e (nie uzywam sie czasami sie przydaje...)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2004, 16:46 
Cytuj  
A wlasnie gdzie teraz grasz? :smile:


Posty: 48
Dołączył(a): 3.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2004, 00:33 
Cytuj  
Obecnie gram na serwerze TAREW MARR i nawet osiągnąłem już Bardem level 10, ale miałem przerwę w grze od maja 2003 r. Stąd czasami pojawiają się tego typu problemy, jak te opisane. Dziękuję serdecznie za przesłane mi rady: skorzystałem z nich i dzięki temu udało mi się zarówno zmienić konfigurację klawiszy, jak i uruchomić mapkę. Pojawia się jednak jeszcze jeden problem: jak mam odsłonić listę graczy obecnych w danej chwili na terenie danego miasta czy krainy? W Rivervale-niestety-nie da się tego zrobić, bo wyskakuje zaraz jakiś komunikat, że potrzebny jest "filtr", aby widzieć spis dostępnych graczy. Co to może oznaczać?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2004, 00:46 
Cytuj  
/who

pokazuje kto jest w zonie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2004, 11:48 
Cytuj  
Albo samo "/" Dziala tak jak /who.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.