mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 12:50 
Cytuj  
Poproszę o jakiś link z wytłumaczeniem jak wrzucać różne typy komunikatów do osobnych okien. Chciałbym przede wszystkim wywalić komunikaty "walki" do osobnego okna żeby nie gubić gadania na grupie czy kanale.
Dzięki.

PS. Jeżeli ktoś koło 38 lvl ma ochote na LDoN w rozsądnej grupie to może się jakoś umówimy. Na razie mam 3/3 misje udane, ale raz ML się ulotnił, a w pozostalych 2 przypadkach puller pullował po 4 moby co skończyło się 3-krotną moją śmiercią. Na pocieszenie nikt inny w grupie nie padł ani razu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 13:44 
Cytuj  
Right click na title bar glownego chat okna.
Tam masz wszystkie opcje...
Znajac angielski powiniens byc w stanie sam wywnioskowac co do czego.
Masz tam wszystkie dostepne opcje zwiazne z chat boxami.

Nie chce mi sie pisac krok po kroku co i jak bo bym to sto lat pisal.

Robisz nowe okno , click na title bar tego nowego okna wchodzisz na filter i wybierasz co tam chcesz.

Ot i cala filozofia.

Linkow do tego nie ma bo nie specjalnie jest co tlumaczyc...
Oblusga tego jest banalna , tylko trzeba wiedziec ze to tam jest - co juz wiesz.

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-01-07 13:46 ]</font>

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 sty 2004, 19:10 
Cytuj  
Super, dzięki. Teraz może nie przegapie losowania augmentów :wink:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 09:57 
Cytuj  
Ja mam palladyna na 36 lvlu nie wiem jaki jest zasięg lvli do Ldon ale z tego co pamiętam to chyba 5 więc możemy iść razem, do tego jest jeszcze cleryk Anora na 33 chyba, całkiem nieźle soie wczoraj radził z leczeniem mojeg palika w walce z 2 czerwonymi mobami naraz w DL :razz:

jeśli chodzi o okna, to ja mam 3. Jedno do chatu, mam tam nasz kanał, grupe, gildje i raid. Drugie do spamu walki wszystkie dmg tam idze okno jest przezroczyste 100% i pokazuje skrucone wersje komunikatów o dmg. 3 okno do reszty czyli loot, rolle, ooc, shout, spell spam i co tam jeszcze moze byc.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 15:41 
Cytuj  
A wlasnie sorry kordi ale nie moglem wczoraj wrocic, sila wyzsza :/

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2004, 17:11 
Cytuj  
Maksymalna roznica poziomow w jednej grupie to 7.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.