mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 17:11 
Cytuj  
Tia, dzis rano wypelnilem wniosek o przeniesienie Telka na morell thule...

Trudna to byla decyzja , ale mysle ze sluszna.

Dlaczego sie przenosze? Ano dlatego ze chce zobaczyc EPs moze nawet time!
Chce raidowac! Chce pokonac EQ!
BL to gildia pelna fenomenalnych ludzi i mam nadzieje ze zmiana servera nie wplynie na moje kontakty z nimi.
Ale BL nie jest raid gildia i nigdy nie bedzie.
Dlatego sie przenosze.

Nie zamierzam odchodzic z BL po prostu do czasu wyjscia WoW bede gral na morell.
Takze bede aktywny na forum i webchacie =p

Ok...

Chcialem podziekowac wszystkim tym z ktorymi mialem przyjemnosc zetknac sie przez te 2 lata grania na tarew.

Dzieki!

Koledzy z morell zapraszaja wszystkich :wink:
Wiec jak ktos chetny to zapraszam!


Do zobaczenia w WoW!

Telu


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 19:15 
Cytuj  
Powodzenia Telumku :smile: Jakbym mial taka mozliwosc to tez bym tak zrobil.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2004, 19:39 
Cytuj  
Troche glupio tak odchodzic, no ale...

Najgorsze ze transfer moze zajac az tydzien =/ To troche komplikuje sprawe bo oni tam na morell nie proznuja heh.

Ale podtrzymuja mnie na duchu ze bedzie ok =p hehe

Ciesze sie ze w BL tez to zostalo dobrze przyjete.
Napewno bede gral z nimi w WoW!

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 09:52 
Cytuj  
Niedługo nikt nie zostanie :sad:
Rozumiem, że jak wyjdzie WOW to wszyscy tu żegnają EQ i od razu się przerzucają?

PS. Powodzenia!

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 10:08 
Cytuj  
Widzisz Krzy... W EQ sa dwa glowne 'modele' ludzi. Jedni (Telu albo ja np. ) chca zrobic 65, mase AA, raidowac, wejsc do Elemental Planes czy Plane of Time. Wyboru gildii na TM praktycznie nie ma - BL albo SoTN ale kto chcialby isc do SoTN... :/ BL jest super ale ludzi z wyzej wymienionym podejsciem moze (i robi to czasami) troche irytowac. W BL ceni sie wolnosc jednostki. Mozesz robic co chcesz. Nie musisz isc na raid czy komus pomagac. Ma to swoje zalety ale z 2 strony gra zespolowa w BL lezy prawie calkowicie :/


Drugi 'model' to ludzie ktorzy lubia wejsc od czasu do czasu, posiedziec w PoK przez 2h, pochatowac, skrobnac jakiegos trade skilla albo zrobic sobie jakis AA. Dla nich BL jest super.


W BL sa ludzie z tych 2 'modeli' i typow posrednich :smile: Jezeli celem kogos jest zobaczenie EP albo Time to na TM bedzie to bardzo trudne. BL wejdzie do EP za jakis rok (moze) a do Time raczej nigdy. Inne gildie odpadaja bo gra w godzinach nocnych to przegiecie.


Ja WoW bede chcial zobaczyc pod 2 warunkami: musze miec nowego kompa i pieniadze :razz:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 12:57 
Cytuj  
No z TM to byla skucha totalna... ciekawe kto pierwszy wybral ten server? :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:05 
Cytuj  
No to nie jest różowo.
Mnie akurat te problemy nie dotyczą, bo w tym tempie do 65lvl i wielu AA (bez których jak podejrzewam na innym serwerze tez nie ma czego szukać) musiałbym pograć jeszcze parę ładnych miesięcy.
Pozostaje pytanie czy ktokolwiek z Polaków pozostanie na TM? I czemu akurat Morell? Przeniesienie kosztuje zdaje się drogo - $50?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 14:11 
Cytuj  
Bo na morell gra kilku polakow ktorzy sa w raidujacej gildii (sa juz w ep), a przeniesienie kosztuje 75$.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 15:02 
Cytuj  
Ja zsotaje na TM, nie planuje sie nigdzue ruszac :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 08:45 
Cytuj  
Na forum BL pojawila sie dyskusja o przeniesieniu BL na VS server hehe.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 11:16 
Cytuj  
Tego już zupełnie nie rozumiem. Skoro gildia jest do dupy to co zmieni jej przeniesienie?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 11:22 
Cytuj  
Sens jest jest teoretycznie taki, ze na eu serverze bedzie wiecej chetnych do gildii oraz pewnie byloby latwiej o jakis sojusz...

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:41 
Cytuj  
BL nie jest do dupy. Po prostu nie nadaje sie dla graczy bardziej hard core`owych.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 09:13 
Cytuj  
BL nie jest do dupy, poprostu nie jest raid gildią, dla mnie to akurat zaleta bo nie mam czasu codziennie siedzieć po parę godzin na raidach, goście w najbardziej uberowych gildiach nie mają życia, tylko siedzą w EQ. Ja dziękuję za takie wczasy ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 12:51 
Cytuj  
Kord tu wcale nie chodzi zeby rajdowac codziennie... wystarczylby chociaz jeden dzien :smile: (patrz TS)

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 13:05 
Cytuj  
Ano, wystarczylby mi 1 czy 2 stale dni w tygodniu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 17:53 
Cytuj  
nie wazne , nie potrafilem jakos konstruktywnie zlepic moich mysli wiec usunalem post potem napisze znowu heh

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-03-05 17:55 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 14:42 
Cytuj  
Cytuj:
No z TM to byla skucha totalna... ciekawe kto pierwszy wybral ten server?


That would be me? :razz: chyba.. nie do konca pamietam.. to bylo 5 lat temu :razz:


Cytuj:
Niestety na TM to czlowiek sobie raczej nieporaiduje, a esencja EQ sa wlasnie raidy.


Wiec popisz sie inicjatywka i zaloz gildie :razz: wbrew moim pesymistycznym przekonaniom po przykladzie SoTN widzimy ze chetnie grajacy w tych godzinach sa.. :wink: Ehhh jak bym mial czas... ;(


Cytuj:
Ja zsotaje na TM, nie planuje sie nigdzue ruszac


To jest nas 2och :razz:


Nic'ssss..., szukoda cie Telumq ale coz.. pewnie sie jeszcze spotkamy :razz:

...a tak przy okazji z tego co mię się objęło o uszy to Sol Ro jest (albo byl) glownym euro serverem, konkretnie niemieckim :wink:

Ahhhh a tak w ogole to EQ2>WoW !! :wink: Warcraft to tak nie zupelnie mmorpg swiat dla mnie ;/ ale to kwestia gustu :wink:

Nic'ssss, do zobaczyska s00ner than ya thinkz00rz :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.