mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 01:22 
Cytuj  
Witam Wszystkich.
Właśnie kupiłem EQ Deluxe z zamiarem rozpoczecia zabawy z mmorpg.Mam tylko watpliwość czy zaczynać poważne granie w EQ czy też czekać do wydania EQ2 lub WoW, a EQ potraktowac jako przetarcie w mmorpg(to moja pierwsza gra tego typu). Ciekawy jestem więc czy zamierzacie grać dalej w EQ czy zmienicie go gdy wyjdą wyżej wymienione gry?I jeszcze jedno pytanie: jest sens zaczynac na servie "Tarew", czy tam są już tylko starzy gracze i będę musiał grać większość czasu sam?
PS.Pozdrawienia

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 11:34 
Cytuj  
Ja gram od paru miesięcy, więc odpowiem jak to wygląda z perspektywy nowego gracza:
1. EQ Deluxe to za mało. Żeby sensownie grać nawet od zera powinieneś mieć PoP.
2. Kiedy wyjdzie EQ2 i WoW nie wiadomo i nie ma sensu czekać. Są ciągle odwlekane.
3. Podobno każdy serwer jest taki sam. Całkowicie nowych graczy jest wszędzie mało. Nie oznacza to zupełnie, że grasz cały czas sam bo postaci na niskich lvl-ach jest sporo. To więc nie problem.
4. Jeżeli chodzi o moje początki na TM to Polacy okazali się bardzo pomocni. Na dzień dobry dostałem nieco kaski na spelle i trochę niezłego jak na początek sprzętu.
Nikt nie będzie prowadził Cię za rękę, ale nie o to chodzi. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy to na pewno ją otrzymasz kiedy tylko ktoś znajdzie czas. Niektórzy zmarnują nawet cały weekend żeby ci pomóc w queście :wink:
Ja miałem chwile zwątpienia, ale w sumie jestem zadowolony z gry na TM.
Dylematami dotyczącymi raidowania nie masz co sobie zawracać głowy, bo zanim dojdziesz do poziomu gdzie będzie to miało znaczenie to nowe mmorpgi powinny już być na rynku :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 23:17 
Cytuj  
Z informacji na sieci wynika, że obie gry ruszą w czerwcu, więc dużo czasu nie zostało. No ale może nie bedzie masowego exodusu graczy. Pogram darmowy miesiąc i zobacze jak bedzie wyglądać sytuacja.
Do zobacenia na serverach.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2004, 09:11 
Cytuj  
O ile sie orientuję, a przyznam że nie bardzo, WoW juz był kilka razy przesunięty :razz:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 14:51 
Cytuj  
Hmmm apropos EQ2 to, to ze ktorys sklep wypisal sobie 14june a inny kwiecien to nic nie znaczy, zewnetrznej bety jeszcze nie bylo nawet takze jak to ktos napisal -> november? We shall see...

A EQ1 jest jeszcze dosc dobrym tytulem i grajac w niego moglbys sie otrzaskac ze swiatem mmorpg :wink: Ale to juz zalezy od ciebie :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2004, 18:44 
Cytuj  
Gra już mnie wciągnęła :grin:. Mam 6 lvl shadowknight na Tarew Marr. Tak przy okazji, może mi ktos doradzić jakie skille rozwijać u tej klasy? I wie ktoś czy znalazły by się dla mnie jakieś fajne questy we Freeport?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.