mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 19:56 
Cytuj  
Jak wyzej i nawet zapowiada sie niezle, ciekawe czy to znaczy,ze prace nad eq2 opozniaja sie.
Link :http://everquest.station.sony.com/omensofwar/index.jsp
W sumie to soe wychodzi na ludzi, najpierw otworzylo pok dla wszystkich, teraz te dodatek, ktory wprowadzi imo wiele pozytywnych zmian, ciekawe tylko za ile.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tor-Bled-Nam dnia 2004-05-06 21:06 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 20:24 
Cytuj  
To sie nazywa poprostu wyciskanie z ludzi kasy na maksa. Zanim wejdzie eq2 pewnie wyjdzie jescze ze 100 dodatkow... zlodziejstwo najwyzszej klasy.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 22:09 
Cytuj  
Ehh, to jest smutne. Dopiero co wyszedl GoD a oni jada z nastepnym dodatkiem, ktorego nowatorstwo bedzie polegac na paru nowy teksturach i mobkach z wieksza iloscia hp`kow i dps`em :sad:

Mogliby troche wrzucic na luz bo jest juz przegiecie :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 22:21 
Cytuj  
Ja juz zamowilem, epic 2.0 nowe lvl i aa, bede mial co robic nim WoW wyjdzie...

hehe

troche zburzy to PoP , EP stana sie dostepne dla 80% graczy time dla 50% no ale tak to juz jest.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2004, 23:11 
Cytuj  
Moim zdaniem pomysly, ktore chca wprowadzic sa ok. Woleliscie zeby soe wogole nie wypuszczalo dodatkow? Zreszta panowie kto chce to kupuje, a kto nie chce to nie kupuje.
A kase cisna to fakt, ale to jest firma a nie organizacja harytatywna. Zreszta ja tez ponarzekam. Grafike i zwiekszenie lvl cap to mogli by kuzwa dodac za darmo, nie potrzeba do tego zadnego specjalnego dodatku.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tor-Bled-Nam dnia 2004-05-07 00:17 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 07:50 
Cytuj  
Co tu narzekać ?! pewnie siedzą dwie grupy programistów, jedni od starego EQ drudzy od EQ2 i ścigają się o względy kierownictwa :razz:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 10:08 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 00:11, Tor-Bled-Nam napisał:
Moim zdaniem pomysly, ktore chca wprowadzic sa ok. Woleliscie zeby soe wogole nie wypuszczalo dodatkow?


Ja bym wolal, zeby SoE wypuszczalo mniej dodatkow, ktore bylyby ciekawe i w wiekszym stopniu nowatorskie. Mogliby to zrobic ale im sie nie chce... Wola trzepac $ wydajac co pare miesiecy exp - sety, zeby uber - addicted - super - mega power wafel gildie mialy co robic.

Cytuj:
Zreszta panowie kto chce to kupuje, a kto nie chce to nie kupuje.


Zapomniales dodac: kto nie kupuje, ten nie gra. No, chyba, ze jest casual playerem, ktory wchodzi do gry raz na tydzien. Takim ludziom dodatki nie sa potrzebne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 10:34 
Cytuj  
No nie wiem , u nas w sondzie na razie w sondzie jest 50/50.
Wiec byc moze nie bedziemy oficjalnie jako gildia wchodzic do OoW...

Epici sa w 3 wersjach, solo,grupowej i raid.

Oczywista 2.0 epic bedzie chyba tylko ten raid.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 11:44 
Cytuj  
Od czasu PoPa to coraz wieksze kichy wypuszczaja no moze ldon nie byl zly, ale powinien byc jako upgrade, a nie dodatek.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 13:51 
Cytuj  
GoD nie kupiłem, ale rozszerzenie lvl praktycznie zmusza do zakupu nowego dodatku. Miałem nadzieję, że zanim zacznę grać w EQ2 uda mi się dogonić 65lvl-owców i nawet zrobię trochę AA, a tu chust.
Inna sprawa to ile % graczy EQ przerzuci się natychmiast na WoW, kiedy ten wyjdzie, a powinien wyjść sporo przed EQ2. Kupowanie dodatku po to, żeby kiedy będę już w stanie go wykorzystać zostać na opustoszałym serwerze też jest bez sensu.

Casual player potrzebuje istotnych dodatków takich jak PoP czy prawdobodobnie Omen. Bez nich granie nie ma kompletnie sensu od pewnego levelu. Bez względu na to jak często się gra.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:05 
Cytuj  
Ee narazie wszystko wskazuje, ze jesli wyjda w tym roku wow i eq2 to dopiero pod koniec. Ja sie na wow nie pisze, ale to prawda, ze duzo osob zmecoznych polityka soe przejdzie do blizzarda.
Po 2 nie nazwalbym popa dodatkiem dla casual playera bo zobaczysz tylko polowe krain.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 15:19 
Cytuj  
W dniu wyjscia OoW PoP stanie sie dodatkiem dla casual playera...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2004, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-07 16:05, Calis napisał:
Po 2 nie nazwalbym popa dodatkiem dla casual playera bo zobaczysz tylko polowe krain.


Ja patrzę na to z innej strony. Jestem raczej casual playerem i dla mnie PoP to podstawa, mimo że faktycznie nie widziałem nawet 1/3. Spędziłem w nim znacznie więcej czasu niż w Velious, Kunark i Luclin razem wziętych. Tyle, że jestem bardzo nietypowym graczem - gram dopiero od pół roku.
Dla mnie EQ jest zupełnie inną grą, niż dla każdego kto gra od kilku lat. Podoba mi się, ale nie grałem w żadnego innego mmog-a. Mangi nie lubię, historie typu SWG czy AO jakoś mnie nie pociągają. Ktoś napisał na innym forum, że EQ to graficzny MUD. I właśnie to, jako staremu fanatykowi MUD-a, mi się w tym podoba.
Co do przyszłości, to chociaż widzę, że SOE ma niedopracowane produkty, nie znajduję na rynku nic ciekawszego. WoW na obrazkach wygląda zbyt cukierkowo i bajkowo. Chętnie bym spróbował parę tygodni pograć, żeby wyrobić sobie na ten temat opinię, ale jeżeli nie będzie darmowego triala (a na początku raczej nie będzie), to jakoś nie mam ochoty wywalać ciężkiej kasy na sprowadzenie gry i abonament żeby po miesiącu zrezygnować.

Co podsuwa mi pomysł żeby może zrobić zrzutę na 1 kopię na podstawie której możnaby się zorientować jak to wygląda w rzeczywistości. Chyba, że ktoś juz wie że to kupi i byłby tak uprzejmy, że dałby trochę potestować :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.