mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2004, 21:40 
Cytuj  
Moj maz i ja planujemy sprobowac EQ jeszcze raz. Jakies 2 lata temu jak zaczelam grac to gra mnie strasznie odrzucila po krotkim czasie gry i juz nigdy do niej nie wrocilam.

W kazdym badz razie chcemy dac EQ kolejna szanse i zastanawiamy sie jakie bedzie dobre duo. Nie koniecznie chcemy byc najszybciej lvlujacym duo, ale takim ktore moze sie na wzajem support i group z innymi.

Dajcie mi prosze jakies przyklady dobrych duo.
Wiem ze kalsy sa podobne do klas w DAOC i tam moje ulubione byly: Fire wizzy oraz hero, a moj maz zawsze byl support klasa.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2004, 21:55 
Cytuj  
Shaman i monk.

Haste, buffy monk puller i tank...

Ale niestety w Planes of Power(dodatek) juz nie da rady tankowac.

Alternatywnie Cleric War, dobre duo ale pozniej bedzie brakowac slow...

Enchanter + Necro w miare dobre duo, chnater mana regen i slow, necro pet tank i necro pulle.(albo reverse kiting)

Im bardziej w glab EQ bedzie trudniej.

Mozna tez war i shaman , takie sobie duo.Shaman pozniej bedzie mial problemy z healowaniem.

Zeby do konca byc niezlaeznym trzeba by miec shaman war i cler...

EQ od Planes of Power raczej wymaga grupy do jakiegos dzialania.Ale prepop powyzsze duo zestawy powinny sobie dobrze dawac rade.


_________________
Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Legions of Valhalla
Morell Thule

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-07-05 22:55 ]</font>

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 07:34 
Cytuj  
Niezłym rozwiązaniem wydaje się też beastlord/druid.
BST - do pewnego stopnia tank, ma peta, slow i buffy.
DRU - leczy, ma niezłe nuki, doty, snare i teleport - ważne w przypadku duo z klasą nie mającą gate. Edit: no i oczywiście buffy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krzy dnia 2004-07-06 08:35 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 08:04 
Cytuj  
Druid / Palladyn wydaje sie niezłym duo.

w zasadzie prawie z wszystkiego da sie zrobić duo przy odpowiedniej technice :razz:

Jak to się stało że graliście dwa lata temu i sie nie spotkaliśmy ? :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 11:13 
Cytuj  
Imho nie warto teraz zaczynac eq, po pierwsze masa dodatkow do kupienia, a po drugie eq pustoszeje...

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 11:16 
Cytuj  
imho warto kupić eq :razz: jest kupa dodatków i poprawek juz zrobionych, a opustoszały świat jest i tak dwa razy bardziej zaludniony niż całe SWG kiedykolwiek było :razz:

_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kordian dnia 2004-07-06 12:16 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 12:54 
Cytuj  
A grasz Kord w SWG, ze wiesZ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 13:30 
Cytuj  
W EQ jest dalej pelno ludzi...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 13:38 
Cytuj  
Ale odchodza, wystarczy spojrzec na fora czy gildie, ktore caly czas rekrutuja. Zreszta w wakacje gra mniej osob niz zwykle, a co po wakacjach? Jesli nie bedzie duzych poslizgow to wejdzie WoW i EQ2, a wtedy dopiero zaczna sie puchy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 14:41 
Cytuj  
WoW to jak dobrze pojdzie to sie moze na gwiazdke pojawi...

A EQ2 to licho wie.

My mamy na chwile obecna 13 aplikantow.
Dzien w dzien na raidzie min 72 osob (problemy sa w GoD bo limity wieksze...)

W PC jak plulem mojego barda to bylo 40 osob!

W KT w prime time siedzi po 50.

Z kazdym patche jest lepiej.Az dziw bierze.

Ja 98% czasu w EQ raiduje, wiec mam na to inne spojerzenie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 16:26 
Cytuj  
A grasz Calis w EQ ze wiesz ? :smile:

ja też widze że mamy kupe aplikantów a na raidach jest po 72 osoby a nawet więcej. :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2004, 13:42 
Cytuj  
Dwa lata temu jak zaczelam grac to szybko sie zniechecilam. Nie dalam grze szansy no i moze dlatego Kordian sie nei spotkalismy hehehe. Mysle, ze gra jest dosyc trudna dla nowej osoby, latwo sie zgubic i jak wczoraj maz i ja planowalismy jakie toony zrobic to musielismy sie sugerowac miejscem w jakim sie znajdziemy bo chcelismy grac razem. Szkoda, ze nei mozesz wybrac sobie starter town jakie chcesz.

Ja nie kupilam EQ i zadnych expansion packs bo sciagnelam darmowy trial na 30 dni :smile:
Troche to za pewne ograniczone, ale pewnie ogolny zarys gry da sie dostrzec.

WoW i EQ2 sa planowane na koniec roku, tak przynajmniej mowia wydawcy. EQ w reklamie w kinach wyglada swietnie ale na ile mozna sie sugerowac obrazem i innymi czynnikami co sie widzi na krotkim filmiku to nie wiem.
Ja czekam na WoW od pory jak to zaczeli robic i do puki wydania skacze sobie od gry do gry szukajac tej jednej. Po dwuch latach grajac w DAOC nie wroce tam przez jakis czas. Gre kocham ale troche sie nia zmeczylam. Sprobowalam prawie wsztystkie darmowe i platne mmorpg dostepne na rynku i powrocilam do AC1 do ktorego zawsze powracam. Ale takze pomyslalam, ze warto dac kolejna szanse EQ :smile:

Jak na razie jestem strasznie zaguniona i nie wiem nic na temat gry. Ja zrobilam ShadowKnight (troll) i moj maz ma Shammy (takze troll). Na razie momo, ze jestesmy zagubieni staramy sie nei zniechecac i poznac gre :smile:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2004, 14:06 
Cytuj  
na jakim serwerze ruszyliście ?

no i oczywiście zapraszamy na polski czat kanał. na Tarew Marr (serwerze) wystarczy wpisać /j polacy:polacy i mozna pisać używając /1 .

z innych serwerów też da się wejść na ten kanał ale to juz Telum musi wyjaśnić :razz:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2004, 14:22 
Cytuj  
/j marr.polacy:polacy

My na Morell Thule mamy kanal polska.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 10
Dołączył(a): 11.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:17 
Cytuj  
tak ;] /join morell.polska

i przychylam sie do Beastlord + Druid choc osobiscie jestem w trakcie robienia (nie wiem na ile mi sil starczy) Beastlord + Cleric, bo ma lepsze heale, a BL jednak nie jest tankiem i druid moze nie wystarczyc pozniej. Poza tym kleryka zawsze i wszedzie w grupach wezma, a druida to jak nei ma wolnych klerykow ;]


_________________
CYS @ MT, Officer of Legions Of Valhalla
Characters:
Wiz Cysiasty, Enc Polepszarka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.