mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 19:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ze tak sie zapytam, to gdzie ty widziales ten film w 48HFR ?

W imaxach nie ma 48 hehe


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 19:53 
Cytuj  
nowy Dredd nawet ok , drugoplanowa zenska rola lepsza od Bullock :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 22:32 
Cytuj  
Hobbit.

Pamiętając co ta sama ekipa zrobiła z LotR miałem spore obawy, ale prawdę mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony. Do momentu opuszczenia Rivendell film mi się jak najbardziej podobał. Potem było już trochę gorzej - jak dla mnie trochę poniosła ich fantazja, szczególnie w niektórych scenach.

Mam nadzieję (pewnie chuj z tego wyjdzie :)), że w kolejnych częściach będą trzymali się klimatu z pierwszej połowy I części zamiast robić action packed hack and slash game, gdzie w każdym kolejnym ujęciu drużyna fraguje kolejnych evil dudes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 22:40 
Cytuj  
a co niby maja robic? zwiedzac?

taken2 daje rade, kino akcji w sam raz na swieta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 22:52 
Cytuj  
czytać hobbita w norce


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 22:55 
Cytuj  
Może nie tyle zwiedzać, co mogliby trochę wyluzować z dodawaniem scen, których nie ma w książce. Rozumiem, że chodzi tu o CGI epeen, ale mimo wszystko, mnie to trochę razi. II część filmu zaczęła mnie nużyć - walka, wpadamy w dziure, walka, wpadamy w kolejną dziurę, uciekamy z góry, uciekamy na drzewo i tak w kólko. Każde kolejna scena to jakaś walka - mnie to zaczęło trochę nużyć.

Żeby nie było - ogólnie film mi się podobał i jak na tak długie dzieło było całkiem spoko. Na II część pójdę na pewno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 23:54 
Cytuj  
film to zebrane wszelkie informacje jakie tolkien napisał dotyczące historii zawartej w książce hobbit, więc jest tego dużo więcej


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 00:42 
Cytuj  
Clous Atlas - pro pro pro film.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 00:52 
Cytuj  
ciekawe jak w najnowszych hitach sporo aktorów serialowych. pedalscy sherlockowie w hobbicie, cersei w dreddzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 08:13 
Cytuj  
Jakie kino tacy aktorzy - serialowi. ;> Chociaż atm seriale > filmy pełnometrażowe..
Nowy dredd, oglądałem podczas zażywania kąpieli, później dokończyłem jednym okiem przeglądając internet, właśnie taki film lajtowy, nie spodziewałem się niczego więcej niż fajnych efektów.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 14:32 
Cytuj  
Nowy Dredd świetny, oglądałem z bananem na twarzy przez cały seans. Jak padło sztandarowe hasło "ja jestem prawem" to ciary na plecach.

Bardzo dobra rola Urbana i Thirlby, trochę widać było budżet nienajwyższych lotów ale poza tym jak najbardziej plus.

Liczę po cichu na kolejną część.

8/10


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 15:37 
Cytuj  
ja wczoraj obejrzalem polowe i jest ok ale dupy nie urywa.
szczegolnie jak sie wczesniej ogladalo the raid to miejscami wieje nuda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 16:48 
Cytuj  
Recoil - duzo dobrej akcji (wiecej niz w Dredd) , oraz Trejo (milosnicy tego aktora wylapia pare punow z Machete )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 17:54 
Cytuj  
Wczoraj oglądałem hobbita w 3d w szczecińskim heliosie,(jednak mają lepsze lampy niż multikino dające ja na ~50-70% mocy) Czy była to wersja 48fps głowy nie dam bo mało filmów oglądam w 3d.

Sam film na świeżo po oglądaniu wydał mi się mocno średni tak 7/10, eśfekt 3d dla mnie były zrobione świetnie, mało było scen robionych czysto pod 3d(podobne ujęcia i styl był już we władcy pierścieni więc zakładam że sporo ujęć wypada po prostu "przypadkowo" dobrze w 3d), obraz ostry oraz mało rozmazany ruchu, jak zgaduje nie wszystkie kina reklamujące 48fps ma do tego odpowiedni sprzęt, więc od strony technicznej 10/10.

Postanowiłem na gorąco filmu nie oceniać świeżo po obejrzeniu a następnego dnia zastanowić się nad nim.

Po przespanej nocy mogę spokojnie dać 9.5/10. Gdy przypomnę sobie że pierwotnie film miał być wydane w 2 częściach po 3h, a teraz rozrósł się do 3częsci po 3h to gdzieś ten czas musieli wpakować. Moje podejrzenie jest takie że gdyby nie ten zabieg film zaczynał by się właśnie w tej 2 części już napakowanej akcją. Tak więc przełknąłem kilka niedociągnięć i oglądałem to bardziej jako lekko poluźnioną interpretacje(choć scenerie zostały zinterpretowane świetnie). Może się trochę spuszczam ale Hobbit i Władca Pierścieni to dla mnie mała świętość :D


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 18:06 
Cytuj  
...i pomyśleć że były czasy jak w kilka lat zaliczało się premiery lotr, sw, hp, matrix plus jakieś słabsze kino jak teraz od dobrych 10 lat leci, a teraz kicha, trzeba czekać na disneyowe sw i oby były na poziomie.

Wracając do hobbita, a raczej technologii kręcenia filmu, nie wiem dlaczego poruszano temat "sztuczności" wywoływanej przez zastosowanie 48fps, myśle ze to takie gadanie dla gadania jak po pojawieniu się cd, wtedy wielu twierdziło że koniec muzyki i cyfryzacja zabija dusze muzyki, czy teraz fak że cos jest wyraźne, nie rozmyte, nie trzęsące się i łeb po tym nie napierdziela to wada czy zaleta, ja jestem na wielkie TAK dla 48HFR i mam nadzieje że ten standard utrzymają inne wielkie premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 18:10 
Cytuj  
Również mam taką nadzieję, nawet w imo średniej klasie kin do jakiej należy helios obraz był bardzo dobry i niesamowicie ostry gdzie w Polsce są chyba tylko 4kina obsługujące rozdzielczości 4k.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 18:21 
Cytuj  
Waszym zdaniem lepiej iść na Hobbita w wersji Imax 3D czy 3D 48HFR (cinema city w waw) ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 19:58 
Cytuj  
raas grasz w pokera?:D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 20:26 
Cytuj  
Heh wszędzie szpiedzy widzę ;D Si gram.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2012, 22:45 
Cytuj  
jak sie te same teksty ctrl+v ctrl +c wrzuca to potem tak to wychodzi. Szczegolnie ze opis hobbita mi sie podobal.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.