mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 17:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na pewno inny niż fircykowaty Brosnan, ze scenami rodem z bollywood (wskakiwanie do spadających samolotów itp.). Kwestia gustu.

Też kwestia kanonu. Craig w przeciwienstwie do Brosnana jest kompletnie poza kanonem :/ To własnie na tych "rodem z bollywood" scenach polega kanon Bonda. Poogladaj chocby te z Connerym czy Moorem.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 19:22 
Cytuj  
Mi się akurat Skyfall podobał, szególnie po porażce zwanej Quantum of Solace. Dobra akcja, fajny villain, fabuła ok. Końcówka trochę rozczarowująca i antyklimatyczna.

Xanth ma racje, Bond zawsze taki był, naciągany i wystylizowany przez lata 60te (nawet te z Brosnanem). No i z gadżetami, a tu nawet Q nie da Bondowi wybuchającego pióra (punkty za DB5 z Goldfingera). Filmy z Craigiem to nowoczesne kino akcji, ale równie dobrze mogłyby to by być filmy z seri Bourna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2013, 21:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Skyfall to syf

ogolnie blond Bond to pomylka

ktos kto sie wychowal na Moore , Lazenby , Connery bedzie sie nudzic na Skyfall


Ja nie przepadalem za Bondami (szczegolnie tymi z Brosnanem), a te z Craigiem zajebiscie mi sie podobaja, wiec prawdopodobnie nowe Bondy to zajebiste filmy ale nie dla fanow Bonda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 13:19 
Cytuj  
nowe Bondy to zajebiste filmy ale nie dla fanow Bonda.


this!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 14:41 
Cytuj  
Powiedziałbym że nowy bond do starego to jak nowy Star Trek do starego.
I to i to fajne, ale inne niż "kanon".

Mnie bardzo podobają się zarówno nowe bondy jak i nowy star trek, ale starego ST już kompletnie nie trawię..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 15:10 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
nowe Bondy to zajebiste filmy ale nie dla fanow Bonda.


this!


idd

Enderhawk napisał(a):
Powiedziałbym że nowy bond do starego to jak nowy Star Trek do starego.
I to i to fajne, ale inne niż "kanon".


And this.

Nie te czasy Panowie, wszystko się zmienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 16:06 
Cytuj  
Ja nie jestem fanem bonda i film wydał mi się bardzo odpustowy.. jak to bond.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2013, 16:21 
Cytuj  
Obejrzalem Defiance Z Craigiem. DVD kupilem juz dawno temu, ale jakos nie moglem sie zabrac za ten film.

Ogolnie calkiem niezle kino, szczegolnie ze oparte na faktach. Jedyne co denerwuje to sprawy jezykowe. W wypadku takiego filmu robionego przez Amerykanow najlepiej jak wszyscy mowia po angielsku, bo w innym wypadku wypada to smiesznie: czesc aktorow mowi dobrze po rosyjsku, czesc sie sili na jakies wstawki po rosyjsku, a wiekszosc gada po angielsku. Mnie zawsze denerwuja takie rzeczy...


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 01:20 
Cytuj  
Sęp !! Polecam iść do kina, warto : )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2013, 08:00 
Cytuj  
Czy ktos widzial Gangster Sqad i poleca? Chyba od dzis w kinach w Polsce, na swiecie juz byla premiera ok miesiac temu.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 22:20 
Cytuj  
Kolekcjoner.Widzialem dzisiaj. Rozpisywac sie nie bede bo tez nie ma o czym

Dno totalne i tyle. Kto nie wierzy moze mnie sprawdzic i zmarnowac 1h 20 minut


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 01:25 
Cytuj  
Ja pierdole ten nowy Bond to totalne gowno, zarowno jak bedziemy go rozpatrywac jako Bonda czy normalny film sensacyjny. Jedno slowko mi do tego filmu idealnie pasuje: generic. Do tego caly film przeciagniety o dobre 30min, juz tych dwoch ostatnich kwadrandow nie moglem zdzierzyc i poszlo na fast forward.

Argo tez bez rewelki, film fajny, ale za co kurwa on dostal nominacje do Oskara? Chyba tylko za to, ze porusza wazny dla hamburgerow temat.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:06 
Cytuj  
-Best Achievement in Editing
-Best Achievement in Music Written for Motion Pictures, Original Score
-Best Achievement in Sound Editing
-Best Achievement in Sound Mixing
-Best Motion Picture of the Year
-Best Performance by an Actor in a Supporting Role
-Best Writing, Screenplay Based on Material Previously Produced or Published

Nie ma co się napinać znawcy kina pewnie i tak nie ogląda tego "szajsu" serwowanego multipleksach i mają jakieś swoje pro gale, oscary to show i marketing. Bez dużej kasy nic tam nie można zdziałać, trzeba robić pokazy, itd. Stąd na necie zawsze wyciekają filmy. W sumie jestem trochę zdziwiony, że Argo im przypadło do gustu, bo z tego co czytałem ludzie z akademii (ta organizacja się ponoć bardzo rozrosła, to nie jest 6dziadków za stołem, tylko dziesiątki rozsianych po całych stanach ludzi) nie lubią, gdy jest dużo gadania, a już w ogóle ścian napisów nie mogą wytrzymać, zasypiają/wychodzą z projekcji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:21 
Cytuj  
Podobno w tym roku mialo byc glosowanie online, ale wiekszosc ludzi nie mogla przejsc przez proces rejestracji. O tym jakie dobre filmy wyszly w tym roku decyduja ludzie, ktorzy nie potrafia nawet sprawdzic swojego emaila ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:29 
Cytuj  
akademia oscarowa to już niestety same dziadki z czego tylko 33% to osoby nagrodzone wcześniej oscarami, a to tez nie oznacza jakości, tak jak pisałem wcześniej, oscary w pogoni za dowartościowaniem robią się tak samo gówniane jak europejskie odpowiedniki, ostatnie swietne rozdanie oscarów i zgodne z opinia widzów, twórców i mediów były w czasie jak lotr otrzymywał rekordowe ilości nagród


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:53 
Cytuj  
bo nagrody filmowe powinny dostawać filmy, które spodobały się kowalskiemu, który idzie do kina raz na miesiąc i wpierdalala przy tym 3 wiadra popcornu i jak kolwaski powie "to było zajebiste były dupy, cycki, fury, krew, strzelaniny itd dawać oskara!", to dajemy hehe.
Cytuj:
akademia oscarowa to już niestety same dziadki z czego tylko 33% to osoby nagrodzone wcześniej oscaram
Skąd info, że same dziadki? Według wiki akademia filmowa nie podaje ilości członków, ani ich wieku, skład niby został powiększony, żeby przybliżyć się z werdyktami do widzów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:41 
Cytuj  
Każdy wie, że Akademia to wielka loża masońska. Wybierają filmy, które mają zakodowane przesłanie aby indoktrynować świat zachodni libertariańskimi poglądami.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 20:33 
Cytuj  
Django jak na Tarantino (ktorego jestem fanem) slaby. 6/10.

Nie ma startu do PF, RD czy IB. Jakosciowo taki KB, da sie obejrzec, ale bez zachwytu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 01:45 
Cytuj  
Czy tylko mi się wydaje, czy od niecałego roku Polska traktowana jest jako kraj 3ciego świata i mamy premiery kilka miesięcy po innych ,a często już po wyjściu tytułu na DVD? Skoro tak pogrywają sobie z nami dystrybutorzy (bo to zapewne kwestia oszczędności) to będę bojkotować każdy opóźniony o ponad tydzień film - albo oglądając za granicą, albo kradnąc albo kupując wersję dvd/bd z zachodu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 08:50 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czy tylko mi się wydaje, czy od niecałego roku Polska traktowana jest jako kraj 3ciego świata i mamy premiery kilka miesięcy po innych ,a często już po wyjściu tytułu na DVD? Skoro tak pogrywają sobie z nami dystrybutorzy (bo to zapewne kwestia oszczędności) to będę bojkotować każdy opóźniony o ponad tydzień film - albo oglądając za granicą, albo kradnąc albo kupując wersję dvd/bd z zachodu.


No mnie to juz od jakiegos czasu ostro wkurza. Widze na zagranicznych vforach dyskusje o filmach i sobie mysle "o fajnie, ze to jest, trzeba pojsc zobaczyc" a tu niespodzianka jak sprawdzam bo my musimy jeszcze czekac kilka miesiecy. Paranoja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.