mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Prawo jazdy (kat. B) zdalem za:
1. 1 razem 41%  41%  [ 44 ]
2. 2 razem 13%  13%  [ 14 ]
3. 3 razem 11%  11%  [ 12 ]
4. 4 razem 5%  5%  [ 5 ]
5. 5 razem 3%  3%  [ 3 ]
6. Wstyd mowic, ale w koncu zdalem! 8%  8%  [ 9 ]
7. Prawo jazdy to glupota, jezdze rowerem! 19%  19%  [ 20 ]
Liczba głosów : 107
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 11:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A UFG ze sprawcą (lub spadkobiercami) już się policzy po swojemu ;)


Albo się nie policzy, bo koleś jest bezrobotny. My to finansujemy poprzez wyższa cenę OC.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 12:25 
Cytuj  
No oczywiście. 1,3% składki ubezpieczenia idzie do UFG. Parenaście złotych rocznie za de-facto szerszy zakres ubezpieczenia. Nie taki zły deal.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 12:58 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Xanth napisał(a):
A UFG ze sprawcą (lub spadkobiercami) już się policzy po swojemu ;)


Albo się nie policzy, bo koleś jest bezrobotny. My to finansujemy poprzez wyższa cenę OC.


właśnie ten przypadek, UFG za bardzo nie jest chętne do wypłaty własnych środków jak człek przeżył


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 13:02 
Cytuj  
Odkopuje, bo kurwa w koncu zdalem - 6 podejscie, roflmao. Porazka straszna, raz zrobilem na placu taki manewr, ze wstyd mowic, lol, no ale grunt, ze w koncu temat z glowy. Za miesiac musialbym juz podchodzic znowu do przejebanej teorii, takze udalo sie przyslowiowym rzutem na tasme, hehehe...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 14:36 
Cytuj  
6 razy? A nie przyszlo ci do glowy, że może nie masz predyspozycji do prowadzenia samochodu? Miejmy nadzieję, że nie zaliczysz się do rzeszy baranów za kierownicą.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 14:56 
Cytuj  
Tez mam taka nadzieje :P Nie no, troche winy zwalam na z deka dupna szkole jazdy, a troche na wlasna glupote, bo moglem od razu wziac od ojca auto i pojezdzic na sucho zeby samemu wyczuc jak plynnie ruszac i generalnie nie szarpac sprzeglem - pewnie zdalbym wtedy za 2 czy 3 razem :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 15:13 
Cytuj  
umnie szło b za pierwszym c za pierwszym c+e za pierwszym teraz ciekawe czy a pójdzie za pierwszym :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 15:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
6 razy? A nie przyszlo ci do glowy, że może nie masz predyspozycji do prowadzenia samochodu? Miejmy nadzieję, że nie zaliczysz się do rzeszy baranów za kierownicą.

X.


Ty tak na poważnie go pytasz, znając polski system egzaminacyjny zbudowany pod szkoły nauki jazdy?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 15:32 
Cytuj  
xanth na komunie dostal prawo jazdy wiec teraz sie czepia :)
jak to mowili w jego czasach 'za jajka i za maslo'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 15:33 
Cytuj  
Powiem ci, ze ja do egzaminatorow nie mam w ogole pretensji za wszystkie niezdane podejscia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 15:38 
Cytuj  
Spoko, znam osobę która w latach 90' zdała prawko przy wódeczce. Teraz znów przegięcie w drugą stronę. Archaiczny system szkolenia i egzaminów nabijający kasę wordom i szkołom. Dobry wzorzec jest choćby w UK, wystarczy po niego sięgnąć.

@ragna Może akurat i robiłeś błędy, ale ja dalej nie mam pojęcia co sprawdza jazda po łuku na placu, czy jakim zagrożeniem dla ruchu jest najechanie na ciągłą na pustej drodze omijając dziurę. A na tym uwaliłem. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:02 
Cytuj  
A no tak, jak mowimy o samym systemie/formie egzaminow to sie zgadzam w 100% - jest OGROMNE pole do poprawy, ale po co, Tusk ma lepsze rzeczy do roboty :D A teraz do tego doszly totalnie zjebane i odrealnione testy teoretyczne - jak sie nasluchalem w czasie podrozy do WORDu jakie pytania sa teraz to po prostu /faceplam sam sie robil... I oczywiscie sa one w wiekszosci niedostepne zeby nie nauczyc sie ich czasem przed egzaminem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:38 
Cytuj  
moj ojciec jak wspominal zdawanie kategorii C to powiedzial, ze zdal, ale nie umial tym jezdzic w ogole i pozniej w sumie nie jezdzil ;]

Ja mialem manewry na placu, nie tak jak teraz na miescie, ale chyba to drugie jest bardziej sensowne i nie wiem czy nie latwiejsze.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
A teraz do tego doszly totalnie zjebane i odrealnione testy teoretyczne - jak sie nasluchalem w czasie podrozy do WORDu jakie pytania sa teraz to po prostu /faceplam sam sie robil... I oczywiscie sa one w wiekszosci niedostepne zeby nie nauczyc sie ich czasem przed egzaminem.


Fakt. Robiłem teorię miesiąc temu. Udało się zdać za pierwszym razem, ale niektóre pytania były lekko mówiąc zaskakujące. Wychodziła ze mną dziewczyna, która nie zdała po raz 7.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ty tak na poważnie go pytasz, znając polski system egzaminacyjny zbudowany pod szkoły nauki jazdy?

Tak, poważnie pytam, znając polski system egzaminacyjny. Żona pół roku temu zdała prawko na motocykl za pierwszym razem, nigdy przed kursem nie siedząc na motocyklu. Da się?

X.

PS. Na auto zdała w 99 roku (a wtedy to system był mocno zjebany, np. parkowanie co do milimetra i sprawdzanie suwmiarką) za drugim razem.
PS2. Mendol, rozumiem twoją frustrację. Serio.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:53 
Cytuj  
Na motocyklu to do niedawna jeździło się po jednej trasie. Trochę z dupy porównanie do samochodu. Fakt zdania za 1,2,3.. razem nie mówi nic o tym jakim ktoś jest kierowcą. Mówi czy wiesz gdzie są żarówki w samochodzie, którym pewnie nigdy więcej nie będziesz jeździł i tym podobne rzeczy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2013, 16:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Fakt zdania za 1,2,3.. razem nie mówi nic o tym jakim ktoś jest kierowcą.

Dlatego wyraziłem nadzieję, że kolega nie będzie kolejnym baranem za kierownicą. Bo jak dobrze wiesz, takich nie brakuje. A wręcz jest ich w nadmiarze.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2013, 10:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tez mam taka nadzieje :P Nie no, troche winy zwalam na z deka dupna szkole jazdy, a troche na wlasna glupote, bo moglem od razu wziac od ojca auto i pojezdzic na sucho zeby samemu wyczuc jak plynnie ruszac i generalnie nie szarpac sprzeglem - pewnie zdalbym wtedy za 2 czy 3 razem :)


jak sie nie potrafi ruszac po 30 godzinach jazd, to wybacz, ale zostaw samochody i chwyc za hulajnoge. pozniej stoi taka cipka w korku na swiatlach pierwsza - nie dosc, ze traci 5 sekund na wrzucenie jedynki (bo przeciez to sie robi dopiero, jak jest zielone..), to jeszcze ze stresu traci kontrole nad lewa noga i samochod gasnie - caly cykl psu w morde, a ludzie za toba ostrza noze.

do tego hamowania w polowie pokonywania zakretu, kapelusznicza jazda lewym pasem (bo przeciez jest 50 na obwodnicy, wiec mozna jechac lewym pasem 50 i miec w dupie reszte), wlaczanie kierunkowskazow 3 skrzyzowania przed docelowym skretem, brak umiejetnosci korzystania z lusterek...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2013, 10:51 
Cytuj  
Dorzuciłbym włączanie kierunkowskazów w trakcie manewru :D Czy wręcz pod koniec.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2013, 10:55 
Cytuj  
"ja jestem królem szos, a reszta to stado baranow" ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.