mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 12:54 
Cytuj  
No to jedziemy,

Są tutaj kibice, fani Polskich drużyn futbolowych?

Właśnie odbył się finał TopLigi na stadionie narodowym w którym zagrali Wrocław Giants vs. Warsaw Eagles w którym Giganci zmłócili Orły i to ostro.

Wybiera się ktoś na najbliższy mecz PLFA II na Bemowie? Beagles vs. Królewscy - 20 lipiec.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 13:38 
Cytuj  
rugby > futbol hamburgerowy


_________________
.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 15:10 
Cytuj  
bylem rok temu na tym samym finale, z tymi samymi druzynami i oprocz tego, ze zobaczylem stadion, to za bardzo mi sie nie podobalo. Brak hamerykanskiego patosu i atmosfery, nie mowiac o braku doswiadczenia i ogrania. Wole na ESPN poogladac raz na miesiac, im sorry:(


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 15:26 
Cytuj  
lutus napisał(a):
bylem rok temu na tym samym finale, z tymi samymi druzynami i oprocz tego, ze zobaczylem stadion, to za bardzo mi sie nie podobalo. Brak hamerykanskiego patosu i atmosfery, nie mowiac o braku doswiadczenia i ogrania. Wole na ESPN poogladac raz na miesiac, im sorry:(


Thats right, w tym roku już było lepiej tzn.

* o wiele lepsi komentatorzy
* lepsze naglosnienie (chociaż Ci którzy siedzieli w wyższych sektorach narzekali, z tego co wiem to jest problem narodowego)
* cheerleaders *o*

Do minusów faktycznie trzeba zaliczyć parę gaf które na ESPN rzadko można zobaczyć, chociaż byłem z kumplem który siedzi w temacie od dłuższego czasu i mówi, że z roku na rok jest coraz to lepiej.

W sobotę będzie meczyk semi-pro, nigdy nie byłem a słyszałem, że sam klimat jest niesamowity.


_________________
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:46 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Wybiera się ktoś na najbliższy mecz PLFA II na Bemowie? Beagles vs. Królewscy - 20 lipiec.


miertul gra w krolewskich to sie pewno wybiera ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 06:52 
Cytuj  
I tak najlepszą polską drużyną są Warsaw Sirens ;)


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 08:38 
Cytuj  
@up

Ahahahah to fakt ;) To fakt, jak można było o dziewczynach zapomnieć.

Dobra, dzisiaj meczyk na Bemowie o 14:00 jak ktoś będzie to dajcie znać.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:23 
Cytuj  
Jak mam czas to chodze dopingowac krakowskich Krolow :) w sumie dopiero od tego roku zaczolem sie tym sportem interesowac, i jeszcze nie wszystko rozumiem, ale przyjemnie sie oglada cale widowisko, no i przyjemna atmosfera jest:)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:44 
Cytuj  
W sumie drużyn zaczyna się robić coraz to więcej:

Obrazek

Ten sport robi się coraz bardziej popularny. Dużą zaletą jest to, że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi, nie ma tu jakichś chorych pseudo-kibicowskich klimatów. No i sam proces rozwoju tej dyscypliny w Polsce jest też całkiem ciekawy.

Sobotni meczyk - całkiem ciekawy, były ze dwa fajne przyłożenia ~25 jardów. Niestety Beagles przegrało sromotnie 28:3 :( chociaż następnego dnia Spartanie przegrali z Wilkami 22:0...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 05:08 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Dużą zaletą jest to, że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi, nie ma tu jakichś chorych pseudo-kibicowskich klimatów.

Shador ja wiem, że tvn to Twoje jedyne źródło wiedzy o piłce nożnej, ale na meczach futbolu też tak jest i nawet od paru miesięcy piwo sprzedają a burd nie ma :wink:
http://legia.com/www/galerie/legia/2013 ... g/1048.jpg


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 08:24 
Cytuj  
http://natemat.pl/69245,12-latek-wyzywa ... wychowanie

więc koleś o twarzy podobnym do varenthina niepotrzebnie mnie wystraszył :evil:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 08:28 
Cytuj  
shp napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Dużą zaletą jest to, że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi, nie ma tu jakichś chorych pseudo-kibicowskich klimatów.

Shador ja wiem, że tvn to Twoje jedyne źródło wiedzy o piłce nożnej, ale na meczach futbolu też tak jest i nawet od paru miesięcy piwo sprzedają a burd nie ma :wink:
http://legia.com/www/galerie/legia/2013 ... g/1048.jpg


Może i tak :wink:

W sumie jak się tak głębiej zastanowić to jednym z głównych powodów dlaczego nie przepadam za piłką nożną może być teatr który odgrywają na murawie... aż śmiać się chce. Nie mówię, że piłka nożna jest pozbawiona strategii ale wolę to co się dzieje na boisku w futbolu amerykańskim. Ja na razie ogarniam podstawy, ale przyznam szczerze, że po obejrzeniu finału topligi (gdzie byłem na trybunach) wiele rzeczy stało się dla mnie jasnych. Czekam teraz na wrzesień i rozpoczęcie NFL.

@Niah,

Kluczowe było - ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 08:56 
Cytuj  
Niaha nawet nie czytaj, bo on nie wychodzi z domu i ma zerowe pojęcie w jakimkolwiek temacie innym niż mtg. Tutaj masz ostatnią większą awanturę jaka miała miejsce: http://www.youtube.com/watch?v=l0yDyD2yMW8 :wink:
Chociaż Krakowskie klimaty źle wpływają na tamtejszych kiboli, bo biegają z maczetami i policja sobie z tym fantem nie radzi. Ale ogólnie w Polsce już dawno nie ma problemów na stadionach. Oczywiście w mediach parę przykładów znajdziesz, bo żeby news o złodzieju/mordercy/napastniku się sprzedał trzeba dodać do niego, że jest kibolem drużyny X.
Tylko, że tak to można zrobić o wszystkim - "We Wrocławiu wzrosła przestępczość względem użytkowników Skody: Czesi czują się zagrożeni i emigrują z dolnośląskiego!", "Myślał, że jest szatanem: zgwałcił koleżankę z klasy i się powiesił. W domu nastoletniego Piotra znaleziono talie kart z podobiznami demonów i krwiożerczych bestii, myślał, że jest wysłannikiem piekieł! Zgroza - gdzie byli jego rodzice?!"


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 09:02 
Cytuj  
Jedyną rzeczą na której się znam to nie mtg, a polityka.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.