mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 11:53 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Nie jestem socjologiem, ale zawsze wydawało mi się, że to właśnie kobiety bardziej odczuwają "efekt starzenia" i chcą jak najszybciej dzieci, rodzinę i te pierdoły. Racjonalizm chyba był bardziej po stronie facetów. Jeśli moje doświadczenia z tymi laskami, które mi wprost mówią, że nie chcą dzieci w jakikolwiek sposób odzwierciedla rzeczywistość, to trzeba z tego kraju spierdalać, chyba że ukrainców ściągną. Jak ktoś z znajomych ma dzieciaka, to nic planowanego-pech antykoncepcja nie zadziałała. Ten domek z kart pierdolnie szybciej niż się wydaje. anyway back to topic.


fajnych masz znajomych :) u mnie akurat na odwrot kazdy dzieciak planowany pozniej 2 a nawet czasem 3 . mlode laski sa glupie dla nich dzieciak glownie sie kojarzy z pieluchami, problemami , brakiem wyjsc na disco itd. ale to tez sie zmieni. widuje takie 40+ najczesciej samotne kobity jakis sukces odniosly ale sa w chuj smutne. ja sie ciesze ze mimo ze pozno to zmadrzalem. ale sa tez wyjatki bo znam dziewuchy co mimo mlodego wieku chcailaby miec dzieci i rodzine jak najszybciej. no i imho nic tak nie cementuje zwiazku jak wlasnie dziecko chociaz tez sa sytuacje ze dziecko rozpierdala zwiazek ale to bardziej przez niedojrzalosc. white powiedz znajomkom ze na 1 dziecko moga dostac nawet 60k za rok to sie moze dzietnosc poprawi :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 12:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Tak jest na całym świecie poza arabami Mrynar, tutaj nie bardzo odstajemy od reszty :)


Tak tyle, ze biedne panstwa nie musza sie przejmowac demografia, bo dzietnosc jest duza, a bogate zawsze znajda chetnych do pracy murzynow, azjatow, meksykow (gdzie z czasem za to pojawi sie inny probelm - tozsamosc kuturowej bialych ludzi).

My jestesmy posrodku, nie jestesmy ani bogaci, ani nie mamy dzieci. najgorszy wariant z mozliwych imo, choc oczywiscie zycie w islamskiej Anglii czy Francji to tez nie jest fajna perspektywa.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 20:01 
Cytuj  
multikulti >>> 60% oddawane do państwa.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2014, 20:04 
Cytuj  
akwizytor > ty.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 00:51 
Cytuj  
Dzieci nie mam, klimę w aucie mam, jeździć lubię. Jak będą dzieci to kupi się kampera :P
Przecież nikomu nie wygarniam, po prostu intensywna podróż jak dla mnie jest przyjemniejsza i lepiej ładuję baterie. Kilka razy siedziałem na urlopie w jednym miejscu i po prostu stwierdziłem że to nie dla mnie. W sumie od jakiegoś czasu obiecuję sobie że "no dobra, tym razem pojadę na jakieś wczasy z AI i będę leżał dupą do góry przez 2 tygodnie"... po czym otwieram stronkę jakiegoś biura podróży, patrzę na te hotele i... mi przechodzi. Za to planów na fajne objazdówki mi nie brakuje :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2014, 06:08 
Cytuj  
Ale nikt ci nie każe siedzieć w hotelu przez 2 tygodnie. AI to po prostu wygoda, gdzie wszystko masz podane na tacy i o nic się musisz martwić. Nikt ci nie każe nawet jadać w hotelu (chociaż polacy mają jakieś straszne poczucie winy czy straty jak zapłacili a ominą posiłek). Przez dwa tygodnie to ja nie wiem czy łącznie z pół godziny leżałem na hotelowych leżaczkach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:56 
Cytuj  
zna ktos moze jakies fajne miejsce nad morzem gdzie jest przede wszystkim spokojnie i malo turystow i bydla gdzie mozna z dzieciakiem posiedziec na plazy cos blizej wschodniej polski (ktos tu pisal o fajnymm miejscu ale blizej szczecina jakby ktos jeszcze raz dal linka byloby fajnie) raczej male miasteczko, wyjebane mam praktycznie na wszystko aby mozna bylo spokojnie z dzieckiem i zona na plazy posiedziec bez potykanie sie o milony tlumow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 12:14 
Cytuj  
Piszpan, to bylo Pobierowo. Daedrael pisal.

Opcja luks: http://www.villaporto.pl/cennik/
Opcja tansza: http://www.pobierowonoclegi.pl


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2014, 18:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
zna ktos moze jakies fajne miejsce nad morzem gdzie jest przede wszystkim spokojnie i malo turystow i bydla gdzie mozna z dzieciakiem posiedziec na plazy cos blizej wschodniej polski (ktos tu pisal o fajnymm miejscu ale blizej szczecina jakby ktos jeszcze raz dal linka byloby fajnie) raczej male miasteczko, wyjebane mam praktycznie na wszystko aby mozna bylo spokojnie z dzieckiem i zona na plazy posiedziec bez potykanie sie o milony tlumow.


W Sobieszewie jest calkiem spokojnie, ewentualnie Jantar po drugiej stronie Wisly (ale dawno tam nie bylem).

W Sobieszewie jest kupe fajnych domkow do wynajecia. Hotele to raczej molochy konferencyjne, nic ciekawego.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:09 
Cytuj  
Pracuje ktoś na własnej działalności jako programista? To się pracodawcy bardziej opłaca niż umowa o prace? Jest jakiś haczyk? Czy to normalna praktyka?
To jest taki kontrakt czy wtf? Rozumiem, że nie mam wtedy chorobowego i dni wolnych?


Ostatnio edytowano 25 cze 2014, 11:14 przez White Trox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:14 
Cytuj  
Wszystko zależy od umowy, którą sobie sporządzisz.
Nie wiąż się z "pracodawcą", spisz umowę/kontrakt za daną kasę miesięcznie z firmą i wystawiaj im co miesiąc fakturę.
Olej dni wolne, chorobowe etc., działaj jak firma.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:15 
Cytuj  
To niby firma headhunterska do mnie zadzwoniła. Nigdy nie miałem działalności więc czarna magia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:17 
Cytuj  
No to mówisz, że możesz założyć działalność i świadczyć usługi, proste.
No i chyba pomyliłeś tematy, że tak jak ja o wakacjach myślisz przez pryzmat pracy :)


Ostatnio edytowano 25 cze 2014, 11:18 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:17 
Cytuj  
haha rzeczywiście 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2014, 11:18 
Cytuj  
Tu masz viewtopic.php?f=18&t=43946&start=760


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 21:02 
Cytuj  
Plany nam się trochę pozmieniały i szukamy ze znajomymi jakiejś miejscówki na wakacje z maluchami. Jak by ktoś mógł polecić coś sprawdzonego, będę dzwięczny. Nasze nie/szczególne wymagania:
- Polska
- dziecio-friendly, fajnie jak by była jakaś zagroda na maluchy, najlepiej z takim wielkim kołem jak dla chomików
- nie hotel/pensjonat
- z fajnym klimatem (np. http://www.artystyka.eu/ ale tam już zajęte wszystko)

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 21:35 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Piszpan, to bylo Pobierowo. Daedrael pisal.

Opcja luks: http://www.villaporto.pl/cennik/
Opcja tansza: http://www.pobierowonoclegi.pl

Byłem z żoną i dwuletnim maluchem niedaleko :
http://oasisresort.pl/pl,apartamenty.html

Najlepsza miejscówka nad polskim morzem. Nie widujesz wspolmieszkancow, full wypas, dla ludzi z pieniędzmi.
Polecam, sprawdzone, jeździmy od 3 lat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2014, 18:50 
Cytuj  
Od tygodnia siedzę sobie w Kornwalii, super krajobrazy (dartmoor <3), piękne morze i klify. Jednak północna Europa to jest to. No i sami biali ludzie ;p

Oczywiście, co rzuca mi sie w oczy za kazdym razem jak jestem w UK, jesli chodzi o poziom kultury Brytyjczycy wyprzedzaja nas o lata swietlne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2014, 13:23 
Cytuj  
Ma ktoś jakaś fajna miejscówkę w górach ?
Interesują mnie całodniowe wycieczki raczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2014, 13:27 
Cytuj  
W jakich górach? Całodniowe to pewnie Tatry. Polskę odpuść, chyba że lubisz tłumy na szlaku. Na Słowacji imo najlepiej mieszkać w Smokovcu, stamtąd wychodzi sporo szlaków. Jak chcesz taniej to Nova Leśna, ale trzeba trochę podjechać kolejką/autem i dużo cyganów, nie każdy lubi. ;) Ewentualnie Szczyrbskie Jezioro, też węzeł dla wielu szlaków.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.