mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 10:41 
Cytuj  
zimą w góry jak masz dobry samochód i zimowe opony.

Małe Ciche sobie sprawdź przy Zakopanem, byliśmy tam w ferie, byli znajomi z wózkiem. Nie mieli problemu ale mają Land Rovera 300 koni :wink:
Samochód musi być :P

Tam jest dobre powietrze. Pamiętaj że wszystkie kurorty jak Rabka to mają powietrze gorsze niż w Warszawie


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 lut 2015, 10:43 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 10:42 
Cytuj  
ale tak szczerze, co ma wspolnego wozek dzieciecy z samochodem?
vorten nie sprawia wrazenia uposledzonego sobtainera, wiec chyba wie, ze w gory trzeba miec sprawny samochod i opony...

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 10:59 
Cytuj  
Nie no w góry to wiadomo, że autem.
Bardziej chodziło mi o to, że jechać w góry żeby siedzieć w termie/łazić po straganach i niewiele robić to marna rozrywka jak dla mnie. Jak już jechać w góry, to żeby trochę pochodzić/pojeździć na nartach. Z wózkiem można to robić (w sensie pochodzić), po bardzo łagodnych szlakach, ale ma to sens chyba tylko latem? Jazda wózkiem dziecięcym po śniegu to marny fun - przynajmniej takie mam wrażenia z miasta, stąd wątpliwości. :)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 11:01 
Cytuj  
Chodzi tylko o to żebyś pojechał gdzieś gdzie dziecko będzie miało dobre powietrze. Omijaj kurorty.

Myślałem że kilka dni spacerów ci wystarczy, ewentualnie zmieniaj się z żona i jeździjcie sami na nartach. tak robili znajomi.
mają jeszcze dwóch starszych synów, jeden rodzic na narty drugi spacery z wózkiem.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 lut 2015, 11:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 11:01 
Cytuj  
nie wspominajac o siku, kupe, jesc, pic itd. itp. ;)
gory sa dobre jak dzieciaki maja juz te 3+ i moga same smigac po sniegu.
a tak chyba faktycznie lepiej wyjechac w jakies cieple miejsce i pozwiedzac/poopalac sie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 19:18 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Właśnie się dowiedziałem, że muszę wykorzystać kilka dni urlopu bo mam za dużo zaległego.

Gdzie teraz można w miarę rozsądnym budżecie gdzieś wyskoczyć z żoną i małym dzieckiem (7-8 miesięcy)? Najpierw chciałem gdzieś w góry, ale później jak pomyślałem o jebaniu się z wózkiem po śniegu to mi przeszło. Później myślałem żeby zrobić taki dłuższy (4-6 dni) city break w Rzymie, ale nie wiem na ile takie zwiedzanie z wózkiem ma sens i nie jest męczące o tej porze roku.

Dzieciak niestety dopiero jest na etapie przyzwyczajania się do nieobecności rodziców i nie ryzykowałbym zostawiania go na dłużej niż 1-2 dni u dziadków, więc raczej jedzie z nami.

Jakieś pomysły?


Góry z dzieckiem i wózkiem moim zdaniem nie zadziała.
Ja bym wybierał pomiędzy cape verde a egiptem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2015, 19:36 
Cytuj  
Z takim malym dzieckiem to bym sie nie wybieral w zadne egzotyczne, zbyt goroace miejsca. Wlochy, Grecja, Hiszpania jak najbardziej. Barcelone polecam, ale na jakas letnia pogode to nie ma co liczyc w lutym/marcu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:11 
Cytuj  
po doświadczeniach w Portugalii w maju gdzie trafiłem na 18stopni doszedłem do wniosku, że lepiej dmuchać na zimne i pojechać w miejsce gdzie masz pogodę zagwarantowaną.

Zajebisty deal:
http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... ublic24215

btw. pojawił się polski odpowiednik holidaypirates:
http://www.wakacyjnipiraci.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:46 
Cytuj  
Kurwa ale deale w tym uk a u nas taka bieda

byl ktos w chorwacji? , urlop zaklepany w maju , mysle nad opcjami
zastanawiam sie jeszcze nad Szwecja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 10:50 
Cytuj  
ja potrzebuje jakas miejscowke w lipcu - chorwacja/wlochy, z 2 dzieciakow.
ktos moze cos polecic? (wazne, zeby byla ladna plaza z piaskiem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:13 
Cytuj  
Rozmawialem z kilkoma ludzmi i wszyscy bez wyjatku polecaja Chorwacje
nawet ci co nie jezdza nigdy dwa razy w to samo miejsce


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 11:16 
Cytuj  
bieganie w klapkach po plazy srednio mi sie podoba.
potrzebuje konkret odnosnie chorwacji, a nie, ze chorwacja jest fajna...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 13:40 
Cytuj  
Ja będąc w tamtych regionach byłem w Grado. Ładne małe miasteczko, trochę zabytków, piaszczyste porządne plaże i zajebista zupa rybna. :) Blisko do Chorwacji i Słowenii jak jesteś autem i chcesz zmienić klimat.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 13:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):


i tak i nie :-?

w trakcie roku szkolnego wziac dzieci ze szkoly, to kara 100GBP per parent per child per week, dodatkowo podroz do Manchester w obie strony, parking auta na 14 dni (chyba ze pociagami lubi sie ktos tluc we 4 osoby z walizkami w tym 2 dzieci), transport z lotniska do hotelu ...i nagle ze slodkiego 2.3k robi sie ponad 3.5k...niby full inclusive ale przydaloby sie miec troche miejscowej waluty zeby wysunac nos na jakas wycieczke poza hotel, wiec to dodatkowy koszt...moze to w dalszym ciagu dobre pieniadze jak na wizyte na dominikane w kwietniu, ale nie da sie zamknac ani nawet blisko tej kwoty podanej na portalu.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 14:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
po doświadczeniach w Portugalii w maju gdzie trafiłem na 18stopni doszedłem do wniosku, że lepiej dmuchać na zimne i pojechać w miejsce gdzie masz pogodę zagwarantowaną.

Zajebisty deal:
http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... ublic24215



Jedziesz? Jesli tak to zazdroszcze, kuchnia tam moze byc bardzo ciekawa!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 14:47 
Cytuj  
Pytanie co to za biura podróży, czy nie jakieś krzaki. Cena bardzo fajna. Szukam powoli czegoś na lato, wolałbym sam bilet, ale na wyspy jak Karaiby się nie opłaca zupełnie. U nas Dominikana 6k+ za osobę. Jak nie to to jakieś zwiedzanie w Azji. Pekin może, był ktoś? Tylko jadąc do Chin chyba warto zobaczyć parę miejsc w interiorze, więc przydałoby się ze 3 tygodnie.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 17:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bieganie w klapkach po plazy srednio mi sie podoba.

no ja bym jednak zalecał te klapki, jeśli nie chcesz się wjebać na jeżowce (chociaż hotelowe plaże pewnie są odgrodzone jakąś siatką or something)
ja byłem 2 razy w okolicach Splitu, ale przy kurorcie dominowały plaże kamieniste, więc nie pomogę :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 18:29 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
po doświadczeniach w Portugalii w maju gdzie trafiłem na 18stopni doszedłem do wniosku, że lepiej dmuchać na zimne i pojechać w miejsce gdzie masz pogodę zagwarantowaną.

Zajebisty deal:
http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... ublic24215



Jedziesz? Jesli tak to zazdroszcze, kuchnia tam moze byc bardzo ciekawa!


nie, zmuszam się by najpierw do Polanda pojechać. Potem dopiero wyszukam sobie jakąś wycieczkę.
Nie wiem do tego, czy ta dominikana to nie za daleko na podróż z dwójką dzieci i babcią. Zjedzą mnie w samolocie.

zpieklarodem - wszystko jest do przeskoczenia, szkoły też różnie reagują - czasami po napisaniu podania nie robią żadnego problemu z wyjazdem dziecka. Najbardziej irytują rosnące koszta ze względu na ilość osób - ale tego też się nie przeskoczy i trzeba się przyzwyczajać ;) Dzieci jednak to zajebiście drogi luksus - kto nie ma ten nie jest tego świadom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 18:37 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Mendol napisał(a):
bieganie w klapkach po plazy srednio mi sie podoba.

no ja bym jednak zalecał te klapki, jeśli nie chcesz się wjebać na jeżowce (chociaż hotelowe plaże pewnie są odgrodzone jakąś siatką or something)
ja byłem 2 razy w okolicach Splitu, ale przy kurorcie dominowały plaże kamieniste, więc nie pomogę :(

Noo jeżowce to zmora. W te wakacje byłem w Albanii, większość plaż kamienistych i mnóstwo tego ustrojstwa. Człowiek musiał ciągle patrzeć pod nogi, żeby nie wdepnąć. Specjalnie jeździliśmy do miejscowości 20 minut busem od nas (Ksamil), bo tam były ładne piaskowe plaże:
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 19:47 
Cytuj  
a zescie pomogli :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.