mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 12:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://www.filmweb.pl/serial/The+Man+in+the+High+Castle-2015-724735

Oglądał ktoś?


mrynar napisał(a):
Atherius napisał(a):
Do mnie jakoś nie przemówił, może ze względu na bezpłciową obsadę.


Niestety, serial nijaki... a szkoda.


***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 12:44 
Cytuj  
ah rzeczywko było, sorry.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 16:25 
Cytuj  
Humans - jestem po pilocie, sam nie wiem, w sumie to kolejny serial/film poruszający tą samą kwestie pt. 'sztuczna inteligencja/androidy' ale mam ochotę na następny.

Serial chyba brytyjski, także wysokiego budżetu to to nie ma, ale nie odbija się to na serialu tak źle jak w np. Dark Matter. Tak daję znać jak ktoś ma niedost Sc-fi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2015, 21:24 
Cytuj  
sula napisał(a):
Serial chyba brytyjski, także wysokiego budżetu to to nie ma, ale nie odbija się to na serialu tak źle jak w np. Dark Matter. Tak daję znać jak ktoś ma niedost Sc-fi.


IMHO jest lepiej niż w Extant, chociaż akcji dynamiczną raczej nazwać nie można. Ciekaw jestem jak się to Humans ma do pierwowzoru, czyli "Äkta människor", ale nie mam siły zaczynać kolejnego serialu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 10:35 
Cytuj  
Hanni s03e07 - CO TAM SIĘ ODPIERDALA

:O
:O
:O

Robot póki co przeciętny, oglądam bardziej z braku laku niż rzeczywistego wciągnięcia się w ten serial.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 15:19 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
sula napisał(a):
Serial chyba brytyjski, także wysokiego budżetu to to nie ma, ale nie odbija się to na serialu tak źle jak w np. Dark Matter. Tak daję znać jak ktoś ma niedost Sc-fi.


IMHO jest lepiej niż w Extant, chociaż akcji dynamiczną raczej nazwać nie można. Ciekaw jestem jak się to Humans ma do pierwowzoru, czyli "Äkta människor", ale nie mam siły zaczynać kolejnego serialu.

Lepiej lepiej, ale to też nie trudne. Extant to dla mnie dość spory zawód, serial sc-fi z jakimś większym budżetem co się za często nie zdarza szczególnie ostatnio, a scenariusz i dialogi tragedia. Zresztą poprzedni wyżej budżetowy serial sc-fi czyli Almost Human miał dokładnie to samo, tylko chyba jeszcze gorzej niż Extant, w każdym razie przestałem go oglądać jeszcze szybciej.

Ta też mi to przyszło do głowy jak tam pierwowzór, ale też sobie darowałem sprawdzanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 15:57 
Cytuj  
sula napisał(a):
Lepiej lepiej, ale to też nie trudne. Extant to dla mnie dość spory zawód, serial sc-fi z jakimś większym budżetem co się za często nie zdarza szczególnie ostatnio, a scenariusz i dialogi tragedia. Zresztą poprzedni wyżej budżetowy serial sc-fi czyli Almost Human miał dokładnie to samo, tylko chyba jeszcze gorzej niż Extant, w każdym razie przestałem go oglądać jeszcze szybciej.


Akurat Almost Human mi się podobało. Oczywiście nie był to film aspirujący do miana kultowego, ale i jego formuła miała taką nie być. Był lekki, przyjemny, z przymrużeniem oka. Przynajmniej tak go odbierałem. W sumie z tamtego okresu zdziwiłem się dlaczego to akurat on dostał cancela w połowie, a inny syf (dużo gorszy) przetrwał cały sezon lub nawet dostał drugi. Extant z kolei miał być serialem z aspiracjami, a wyszedł bardziej środek nasenny. Ostatnie trzy odcinki sobie odpuściłem (może wiele straciłem, ale nie wydaje mi się). Humans w sumie dynamiczniejszy od Extant nie jest, ale... wydaje się być sprawniej zrealizowany.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2015, 17:13 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Akurat Almost Human mi się podobało. Oczywiście nie był to film aspirujący do miana kultowego, ale i jego formuła miała taką nie być. Był lekki, przyjemny, z przymrużeniem oka. Przynajmniej tak go odbierałem. W sumie z tamtego okresu zdziwiłem się dlaczego to akurat on dostał cancela w połowie, a inny syf (dużo gorszy) przetrwał cały sezon lub nawet dostał drugi. Extant z kolei miał być serialem z aspiracjami, a wyszedł bardziej środek nasenny. Ostatnie trzy odcinki sobie odpuściłem (może wiele straciłem, ale nie wydaje mi się). Humans w sumie dynamiczniejszy od Extant nie jest, ale... wydaje się być sprawniej zrealizowany.

Słabo Almost Human pamiętam, a poza tym dałem sobie spokój po 2 czy 3 odcinku, ale ja odnisołem inne wrażenie, wydaje mi się, że właśnie mieli aspirację, że chcieli odnieść duży komercyjny sukces tym serialem, a nie wyszło im bo serial byl wyjątkowo słaby, nie miał takiej widowni jakiej się spodziewali i dostał szybkiego cancela.

To, że inne słabe sc-fi seriale przetrwały. Cóż wiele innych ma pewnie znacznie mniejszy budżet, a może też stacje które je puszczają nie mają ich czym szybko zastąpić

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 12:10 
Cytuj  
TD bardzo fajny odcinek!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 12:29 
Cytuj  
Zwłaszcza
Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 18:09 
Cytuj  
Od czasu jak farell zgolił wąsy TD słabsze. Czyli dwa (trzy?) ostatnie odcinki. Jakiś zwyczajny sensacyjny film się z tego robi. :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 18:13 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Od czasu jak farell zgolił wąsy TD słabsze. Czyli dwa (trzy?) ostatnie odcinki. Jakiś zwyczajny sensacyjny film się z tego robi. :/

może to jest dobry serial, ale nie da się tego postawić obok pierwszego sezonu.


_________________
psn

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:12 
Cytuj  
2 sezon The Last Ship poki co prezentuje sie 100 razy ciekawiej od 1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Od czasu jak farell zgolił wąsy TD słabsze. Czyli dwa (trzy?) ostatnie odcinki. Jakiś zwyczajny sensacyjny film się z tego robi. :/

może to jest dobry serial, ale nie da się tego postawić obok pierwszego sezonu.


Już nie porównując nawet do pierwszego to imo nic specjalnego póki co. Oglądam z przyzwyczajenia, bo nie czekam z zapartym tchem na kolejny odcinek tak jak w przypadku hannibala. <3


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:27 
Cytuj  
zakończenie ostatniego odcinka Wayward Pines to jakaś farsa - dla mnie osobiście twórcy poszli w najgorszą z możliwych stron... :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:36 
Cytuj  
No niestety w połowie już się zrobiła kupa a zapowiadał się całkiem ok.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 19:55 
Cytuj  
w połowie jak dla mnie się zrobił zajebisty własnie - nie oglądałbym tego serialu, gdyby to on przedstawiał sielskie życie w małym miasteczku, z którego z niewiadomych przyczyn nie można wyjechać. Nuda.
A zakończenie mi się nie podobało, bo twórcy po prostu wrócili do punktu wyjścia - pierwszego odcinka. Obawiam się po prostu, ze druga seria to będzie dejavu pierwszej z nowymi twarzami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 20:11 
Cytuj  
Może potworki i pojebany naukowiec to nie to na co czekałem, liczyłem na coś mniej sztampowego.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 20:56 
Cytuj  
Podobnie, aż się prosiło wykorzystać inne wątki :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2015, 22:30 
Cytuj  
TD

Spoiler:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.