mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 12:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak piszesz blisko sprzetu to nie ma nic lepszego niz C++

gry , OS , wszystko na tym lezy

pomijajac jakis tam sladowych ilosci pythona w Civ 4 :P

jezyk nie dla pizd to na pewno , nie wybacza bledow , nie pilnuje zmiennych , nie czysci ich , trzeba operowac zwinnie pamiecia , wskaznikami itd
rozpieszczony GC javowiec czy dot netowiec kleka do miecza :]

pozmieniasz kolejnosc naglowkow i juz sie wszystko jebie

brawo, czyli im łatwiej zrobić błędy w jezyku tym jest bardziej pro? :lol:
już od dawna można kompilować większość języków do C także wcale nie trzeba w nim pisać. Poza tym jest GO, który jest wydajnością zbliżony do C a jest dużo łatwiejszy w obsłudze, jedyny problem, że jest jeszcze młody i ma niewiele gotowych bibliotek/małe community.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 12:49 
Cytuj  
Ktoś potwierdził, że Aldatha ma jakiekolwiek pojęcie o programowaniu?
Jak dla mnie Highlander już teraz go niszczy w tym temacie.

he...he


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 14:06 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
brawo, czyli im łatwiej zrobić błędy w jezyku tym jest bardziej pro? :lol:
już od dawna można kompilować większość języków do C także wcale nie trzeba w nim pisać. Poza tym jest GO, który jest wydajnością zbliżony do C a jest dużo łatwiejszy w obsłudze, jedyny problem, że jest jeszcze młody i ma niewiele gotowych bibliotek/małe community.


IMO Go to troche chybiony przyklad, ma obowiazkowy GC (wiec glowna zaleta jezykow niezarzadzanych jesli chodzi o wydajnosc, czyli 'przewidywalnosc' dealokacji, idzie do kosza) i jako jezyk - odnosze wrazenie - jest dosc... Prymitywny.

Rust za to wyglada naprawde ciekawie jako jezyk o duzej ekspresji, a jednoczesnie 'blisko metalu' - mam na niego ciagle oko.

Co do reszty sie zgadzam ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 16:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ktoś potwierdził, że Aldatha ma jakiekolwiek pojęcie o programowaniu?
Jak dla mnie Highlander już teraz go niszczy w tym temacie.

he...he


Większe niż ty :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2015, 11:35 
Cytuj  
Co do umów szkoleniowych:
Rozmawiałem z doradcą prawnym z państwowej inspekcji pracy, ogólnie powiedział że trzeba płacić i raczej argumenty w stylu szkolenia wewnętrzne wykonywane przez pracowników firmy, albo że nie podnosiły ogólnych kwalifikacji nie wpływają na to czy płacić trzeba czy nie.

Jesteście pewni że na takie rzeczy można się powoływać?

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 15:54 
Cytuj  
Jeżeli kogoś firma szuka Rekrutera IT/Project Managment/Sales i wyższa kadra managerska bądź HR Business Partnera/Managera - to serdecznie się polecam...:) (Warszawa,Płock głównie chyba że jest możliwość częściowej pracy zdalnej wtedy każda lokalizacja będzie dobra)

Pozdrawiam
Sebastian

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 17:51 
Cytuj  
Odnośnie Java.

"This week has seen the programming world gorging itself on yet another piping hot pan of FUD fudge, thanks to a recent missive to InfoWorld by “a former high-ranking Java official.”

In an article titled, “Insider: Oracle has lost interest in Java,” Paul Krill laid out the main thrust of the email, which apparently carried the header “Java — planned obsolescence.” The mysterious insider claims that given the San Francisco giant’s obsession with competing with the cloudy thrust of Salesforce, “Java has no interest to them anymore.” Moreover, the source claims that, in dog in the manger spirit, Oracle also plan on ensuring that nobody else tools on the platform either, trimming down Java EE and sidelining the JCP.

So far so ominous. Confusingly though, for the next few years at least, there are in fact very well defined plans for the evolution of Java. Namely, the modularisation of the language by way of Project Jigsaw in Java 9, as well as plans for Java 10. Additionally, Ben Evans reports in InfoQ that the swallower of Sun wants to “reinvigorate the state of mobile Java” with a newly proposed Mobile OpenJDK Project.

In the official post by proposed project lead Bob Vandette, he writes that the focus of this initiative will be on porting the JDK to leading platforms, namely iOS, Android, and Windows Mobile. A seasoned mobile developer, Vendette states that Oracle will work to contribute the necessary build system, Hotspot and JDK source changes to target these platforms. This will also include “the ability to produce static Java runtimes and modifications to the Zero interpreter required for iOS ARM devices.”

Oracle will also work on “a JavaLauncher helper interface for simplifying the process of including Java in Mobile applications,” and “Sample HelloWorld applications and/or project templates for each platform.”

Although Oracle won’t be stepping up with GUI support, Vandette suggests that members of the community who have already worked on projects to adapt FX to mobile platforms might be interested in combining these two efforts.

Whilst there’s yet to be a formal approval for the motion (voting closes on October 12th) the initial feedback for full-bodied Java on mobile (take that and shove it in your candy jar, Google) appears to be quite positive. And although it’s early days, the fact that Oracle is still attempting to give Java in its “pure” form find a new lease of life on mobile should offer at least a glimmer of hope that the future of the platform could be something other than just another legacy language."
https://www.voxxed.com/blog/2015/10/a-n ... on-mobile/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2015, 18:11 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Jeżeli kogoś firma szuka Rekrutera IT/Project Managment/Sales i wyższa kadra managerska bądź HR Business Partnera/Managera


Szerokie kompetencje, od sasa do lasa. Wyższy managment na forum mmorpg. :]


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 00:03 
Cytuj  
Hmm zle posta sformulowalem:) Przez wyzsza kadre managerska mialem namysli stanowiska w ktorych mam doswiadczenie w rekrutacji:)
Ogolnie rzecz ujmujac szukam pracy na stanowiskach od rekrutera do Hr business partnera/team leadera badz ewentualnie managera hr z naciskiem na talent aquisition/recruitment.
Mam nadzieje ze teraz lepiej mozna mnie zrozumiec:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 09:28 
Cytuj  
a mogliscie streamowac minecrafta zamiast robic glupoty ;)
http://www.pcgamer.com/minecraft-stream ... aign=pcgfb


_________________
.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 14:23 
Cytuj  
Fakt przegralem zycie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 09:21 
Cytuj  
A ja szukam LEAD DEVELOPERA z doświadczeniem w zarządzaniu około 20 developerami m.in. PHP.
Anyone? :)

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 17:31 
Cytuj  
PHP? To nie moja bajka... :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 08:40 
Cytuj  
Zostały mi dwa dni urlopu na ten roku ale odchodzę z pracy. Powiedzieli że wykorzystałem już urlop proporcjonalny do czasu jaki przez ten rok pracowałem i nie chcą mi dać tych dwóch dni. Mogą tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 08:45 
Cytuj  
No liczą Ci się dni za okres przepracowany, a nie cały rok. Wyobrażasz sobie, że ktoś w styczniu wykorzystuje 26 dni i składa wypowiedzenie?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 09:06 
Cytuj  
No tak right bez sensu :p

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 13:15 
Cytuj  
Według prawa mogą tak zrobić, jednak normalnie w firmach przyznawany jest urlop na "krechę" i nie pamiętam kiedy był z tym jakiś problem w korporacjach, w których pracowałem.
Ba możesz dostać nawet więcej urlopu niż Ci przysługuje, jeżeli pracodawcę masz fajnego bądź się zagapi:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 14:10 
Cytuj  
Dokładnie, u mnie jak ktoś odchodzi np w sierpniu, to albo wytraca cały urlop (czyli te 26 dni do zera), albo dostaje za to pieniądze, ale wiadomo, to kwestia pracodawcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 18:58 
Cytuj  
Ta jasne - w korpo spółkach, z pełną księgowością dają urlop i go nie rozliczają yhmmmm, a potem przychodzi wróżka i czaruje papiery żeby nikt się nie przyjebał. Za dodatkowy urlop trzeba dopłacić podatek :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 08:02 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ta jasne - w korpo spółkach, z pełną księgowością dają urlop i go nie rozliczają yhmmmm, a potem przychodzi wróżka i czaruje papiery żeby nikt się nie przyjebał. Za dodatkowy urlop trzeba dopłacić podatek :P


A dlaczego mają go nie rozliczać? Czy ja coś takiego napisałem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.