mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 358  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 09:16 
Cytuj  
"To bagno, ktore ostatnio zaserwowaliscie w tamtym topiku przechodzi ludzkie pojecie. Denne teksty, komentarze... Kto do ku... nedzy pisze tam komentarze i po jakiego ch...???"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 14:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Młody Trump chciał w obrazowy sposób pokazać, że ojciec ma rację, kiedy żąda zamknięcia granic USA dla muzułmanów, w szczególności muzułmańskich uchodźców. Akurat w sobotę imigrant z Afganistanu podłożył bombę w śmietniku na Manhattanie. Trump junior opublikował na Twitterze zdjęcie miseczki drażetek Skittles z komentarzem: "Gdybym pokazał Ci miseczkę skittles i powiedział, że trzy z nich są trujące, to czy zaczerpnąłbyś z tej miseczki garść? Tak właśnie wygląda problem z syryjskimi imigrantami".

Po pierwsze: porównanie jest błędne. Jak wyliczył konserwatywny Cato Institute, prawdopodobieństwo, że zostaniesz w ciągu najbliższego roku zabity w zamachu terrorystycznym przygotowanym przez uchodźców, wynosi jeden do 3,6 miliarda. Z kolei "Washington Post" porachował, że do basenu olimpijskiego (50 na 25 metrów, głębokiego na 3 metry) można wrzucić ponad 10 miliardów drażetek Skittles. Zatem, jeśli Trump jr chciałby być w zgodzie z realiami i matematyką, powinien sformułować pytanie następująco: "Gdybym pokazał Ci basen olimpijski pełen skittles i powiedział, że trzy z nich są trujące, to czy zaczerpnąłbyś z tego basenu garść? Tak właśnie wygląda problem z syryjskimi imigrantami".

Po drugie: producent drażetek Skittles jest oburzony. "Skittles to słodycze. Uchodźcy to ludzie. Uważamy, że to nie była stosowna analogia" - napisał w oświadczeniu dla prasy wiceprezydent koncernu Wrigley Americas.

Po trzecie: cytat został skradziony. Niedawno dokładnie to samo pytanie zadał na swoim koncie na Twitterze były kongresmen Joe Walsh. Co nie omieszkał zauważyć, również na Twitterze: "Hej, Trump jr, to jest mój argument sprzed miesiąca! Cieszę się, że się zgadzasz". To oznacza, że młody Trump, który nigdzie nie podał źródła, popełnił plagiat.

Po czwarte: zdjęcie miseczki skittles, które ilustruje wpis młodego Trumpa, zostało skradzione. Fotograf David Kittos umieścił je na swojej stronie internetowej z adnotacją "All rights reserved". Ani Trumpowi, ani jego synowi, ani sztabowi kandydata tego zdjęcia nie sprzedawał ani nie podarował. Najwyraźniej Trump jr wykorzystał pierwsze lepsze losowe zdjęcie z internetu.

Po piąte: David Kittos, czyli autor zdjęcia, jest... uchodźcą. Dziennikarzom BBC powiedział: - W 1974 roku, kiedy miałem sześć lat, byłem uchodźcą z Cypru okupowanego przez Turków i nigdy nie zaakceptuję używania mojego zdjęcia przeciwko uchodźcom!

Make Murica Great Again.


hehe
a ja sie z Trumpem zgadzam, wszystkich muzulmanow + osoby pochodzenia Arabskiego powinno sie odeslac- nie wazne czy uchodzca czy ma juz obywatelstwo.
Z basenu tez bym garsci nie zaczerplnal...:D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 14:22 
Cytuj  
Ludzie którzy zgadzają się z trumpem to debile.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 16:33 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Ludzie którzy zgadzają się z trumpem to debile.

No cóż w wielu kwestiach mam podobne zdanie jak on, wychodzi na to, że debil ze mnie;(

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 21:57 
Cytuj  
jedynym rozsądnym na tym forum, ostoją mądrości itp jest Niachu, przyzwyczaj się do tego ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2016, 22:16 
Cytuj  
...i blenda menda, zawsze dziewica. Ament.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2016, 12:39 
Cytuj  
https://www.facebook.com/partiarazem/ph ... =3&theater

#mniesmieszy

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2016, 17:36 
Cytuj  
Tak wracajac do tego co wkleil torbis:
Cato Instytut to nie sa w zadnym wpadku radykalowie. To libertanie, liberalowie i konserwatysci.
1 do 3.6mld.. statystyka to piekna nauka. ~150 osob stracilo zycie w zamachach terrorystycznych (wiki) na calym swiecie jedynie w styczniu tego roku. Za 80% zamachow stali islamisci.
Do wyliczen statystycznych Cato Instytut bierzemy chyba pod uwage z jednej strony jedynie te kilka krajow europejskich przyjmujacych uchodzcow zliczajac liczbe osob ktore stracily zycie by z drugiej strony odniesc sie do globalnej populacji. No i zamachowiec musi byc swiezy - bo przeciez po roku, gora dwoch taki Ahmed Abdullah to juz rodzimy Szwed z dziada pradziada i przestaje sie kwalifikowac.

Socjalemigracja nie wnosi nic pozytywnego do Europy, wrecz przeciwnie, tym ludziom trzeba zapewnic mieszkanie, zapewnic wyzywienie, edukacje, wyplacic kieszonkowe, zapewnic rozrywke by sie nie nudzili na ulicach w czasie gdy reszta spoleczenstwa na nich zapierdala..
Wiec nawet jak jest to basen, nawet jak ma wymiary olimpijskie to bym nie wzial ani jednego. Bo to zadne MM-nsy a zwykle kozie bobki.
No ale co kto lubi. Niah, Torbis - smacznego :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 12:32 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

Asham i Usman w jednym stali domu, Asham na górze, a Usman na dole.
Asham, spokojny, nie wadził nikomu, Usman najdziksze wymyślał swawole.
Ciągle polował po swoim pokoju: to pies, to zając - między stoły, stołki gonił, uciekał, wywracał koziołki, strzelał i trąbił, i krzyczał do znoju.
Znosił to Ashan, nareszcie nie może.
Schodzi do Usmana i prosi w pokorze: "€žZmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco, Bo mi na górze szyby z okien lecą"€.
A na to Usman: "Wolność, Allahu, W swoim bardachu"€.
Cóż było mówić? Ashan ani pisnął, wrócił do siebie i turban nacisnął.
Nazajutrz Usman jeszcze smacznie chrapie, a tu z powały coś mu na nos kapie.
Zerwał się z łóżka i pędzi na górę. Stuk! Puk! - Zamknięto.
Spogląda przez dziurę i cóż tam widzi?
Cały pokój w czerwonej wodzie, a Asham z maczetą siedzi na komodzie.
- Co waćpan robisz?
- Polce ścinam głowꀝ.
- €žAleż, mospanie, mnie kapie krew na panele nowe!
A Asham na to: €"Wolnoć, Allahu w swoim bardachu€".
Z tej to powiastki morał w tym sposobie: Nie jedź Polko do Anglii, bo utną ci głowę.


To jest dobre: 8.5/10

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2016, 13:26 
Cytuj  
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/mo ... 94475.html
Ładnie ich zaorał.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2016, 16:00 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=zNPOnKUEmI4


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2016, 17:32 
Cytuj  
"Podwójna logika" wg Pani kucharki w szkole podstawowej na Ursynowie. Rozbawiło mnie na maksa :D

Obrazek


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2016, 22:25 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=7QwQPX_yjnM

Least normal moments at Minecon 2016

2:56 - 3:10 - prawie się spierdoliłem na ziemię. :lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2016, 10:36 
Cytuj  
Obrazek
I tak powstało playstation :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 paź 2016, 10:29 
Cytuj  
Kupiłem gierkę na stronce scdkey (allkeyshop mi ją wskazał)

Zapłaciłem i czekam na klucz. Dostaje maila. Czytam i zbieram szczenę z ziemi :D :D :D

Dear valued customer,

This is the SCDKEY Ltd., we have received your payment. To confirm your payment, please answer the questions below.

-----------------------------------------------------------------------------------

Q1: Was this payment authorized by you?
Answer:

Q2: what product have you purchased?
Answer:

Q3: What is your telephone number? (This may lead to a faster transaction process)
Answer:

Q4:Where did you hear about our companies' website?
Answer:
If you feel any uncomfort about the questions please only reply the email without any answers .

Best regards!

SCDKEY Team

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2016, 20:19 
Cytuj  
HA!
http://9gag.com/gag/avnN50M


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 12:15 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=gGpZSefYvwM

Kanada. :lol:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 12:29 
Cytuj  
Obrazek

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2016, 18:57 
Cytuj  
http://deser.gazeta.pl/deser/7,111858,2 ... Czolka3Img

i najlepszy komentarz

----
Abp. Dydycz pożarł chyba całą zwierzynę z okolicznych lasów
---

k.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2016, 19:04 
Cytuj  
http://www.bankier.pl/wiadomosc/2-6-tys ... 81224.html

ahh ta gimbazjada :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 358  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.