mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:46 
Cytuj  
Ostatni władca pierścienia - Kiriłł Jeśkow

ale tez nie czytalem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 16:58 
Cytuj  
byla ok. calkiem sprawnie wyszlo mu pokazanie konfliktu z drugiej strony.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 17:40 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Co do kontynuacji to z tego co kojarze to chyba jest jakas przez rosjanina popelniona, ale nie czytalem wiec nie bede ocenial.

No jest ten cały Ostatni Władca Pierścienia, ale przecież to jest zwykły fanfic, a nie kontynuacja :) Tolkien zaczął pisać sequel rozgrywający się 100 lat po Władcy, coś o mrocznym kulcie rozwijającym się w Gondorze, ale dał sobie spokój po kilkunastu stronach.

Tego OWP też raczej nikt nie zekranizuje, bo to pewny pozew od Tolkien Estate. Z tego powodu książka nie ma też komercyjnego angielskiego wydania.

Cytuj:
te wprowadzanie na sile elfki zeby sie feministki nie srozyly

Wnioskując po komentarzach na YT istnieje spora grupa ludzi, którzy uważają, że to dlatego w filmie Eowina pokonuje Witch Kinga.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 18:02 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
te wprowadzanie na sile elfki zeby sie feministki nie srozyly

Wnioskując po komentarzach na YT istnieje spora grupa ludzi, którzy uważają, że to dlatego w filmie Eowina pokonuje Witch Kinga.


Hehe no tego nie wiedzialem, zreszta tam pamietam byl jakis motyw ze on nie zginie z reki mezczyzny, wiec orly z YT moglyby cos wiecej przeczytac niz kilka rantow w komentarzach. Natomiast ta elfka w Hobbicie to chyba nawet niespecjalnie sie z tymkryli ze zostala wprowadzona po to zeby obsada nie byla tak zmaskulinizowana i zeby male dziewczynki mialy swoja "Katniss" i w ekranizacji Tolkiena.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 18:28 
Cytuj  
Cytuj:

Z matrixem to ma być prequel chyba ? A ten murzyn to nie młody morfeusz ?

zaden prequel, reboot tylko osobna opowiesc ze swiata matrixa. To jest wersja o ktorej ja czytalem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2017, 19:14 
Cytuj  
To byla pierwotna plotka, teraz mowia o kolejnych czesciach w tym samym swiecie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2017, 12:17 
Cytuj  
Wyszedł ostatnio (w sensie pewnie jakieś ostatnie 2 lata :D) jakiś fajny film z fajnymi scenami batalistycznymi z dowolnej epoki? Pomijając film o tym typie bez broni.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 17:06 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=_MshYN7lwig
https://www.youtube.com/watch?v=sv_fdkGQz4k
GHOST IN THE SHELL recenzja


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 20:44 
Cytuj  
Byłem dzisiaj na GitS'ie - no i na początek trzeba powiedzieć - no kurwa...

Ale od początku, widoczki są zajebiste, klimat świata bardzo dobry - chociaż oczywiście w anime lepiej było pokazane jak slusmy, stare świątynie i hi-techowe wieżowce przenikają się i tak to ma znaczenie, bo to było wyjście do całej rozkminy nad tym gdzie tkwi jebane człowieczeństwo...

Muzyki jest mało, właściwie to jest tylko wyeksploatowane najcharakterystyczniejsze "Making of Cyborg" żeby pograć trochę na nostalgii. :D To samo jest z postaciami, jest nawet jebany pies - mimo, że historia jest zupełnie inna i właściwie pieseł jest chyba tylko w dwóch krótkich scenach, żeby się wizualnie skojarzyć tym którzy znają oryginał.

Johannson nic nie psuje, jest ok. W sensie można pierdolić, że drewniane aktorstwo, ale tak powinno być. W sensie Motoko z aparycji była właściwie jak ta bezduszna wydmuszka.

No, ale chuj wszystko byłoby OK i dalej można by dać za film solidne 8/10, gdyby nie główny wątek i to w jaki sposób został przedstawiony. W wielkim skrócie, spłycili to do fabuły średniego amerykańskiego filmu o superhero, żeby przeciętni janusze (hi! cypis, razoth, marek) też się dobrze bawili.

Właściwie ten post to takie pierdolenie kogoś kto spodziewał się, że film fabularny też będzie arcydziełem jak pierwowzór, no ale niestety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 21:32 
Cytuj  
No ja juz sie przestalem nastawiac, ide poogladac widoczki na duzym ekranie.

Btw, zaslyszane na ulicy "Ten film o duchach ze skarlet..." :har:


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 21:39 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Właściwie ten post to takie pierdolenie kogoś kto spodziewał się, że film fabularny też będzie arcydziełem jak pierwowzór, no ale niestety.


Niestety, ale już po trailerach było wiadomo, że taka a nie inna fabuła będzie :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 08:53 
Cytuj  
Jeśli dobrze pamiętam to swojego czasu było narzekanie, że anime jest spłycone względem mangi. Ale może pamięć płata mi figle. Lata robią swoje ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 09:49 
Cytuj  
dlatego ja sie ciesze ze nie ogladalem tego orginalnego anime :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 10:18 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=_MshYN7lwig
https://www.youtube.com/watch?v=sv_fdkGQz4k
GHOST IN THE SHELL recenzja


Ichabod jest spoko, ale ten drugi koles mega wkurwiajacy, nie wiem, jak mozna go sluchac.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 11:10 
Cytuj  
Litewski Przekret - zadna nowosc ale ostatnio jakos na canale plus lecial. Bardzo fajna sensacyjne komedyjka. Kilka momentow potrafi rozmieszyc. taki duzo slabszy snatch ale oglada sie spoko. plus uroki wsi w rosji/litwie itd. jest wodka (nawet polski motyw) rozroba cycki. na wieczor idealny odmozdzacz.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 12:48 
Cytuj  
Miałem nie iść do kina na GITS ale przez Twoją recenzje już kupiłem bilet gosu. Jak mi spierdolisz wizerunek GITS to nie wybaczę, hehe.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 14:17 
Cytuj  
Ej ale moja recenzja nie była szczególnie pozytywna, także umywam ręce. ;p

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 14:23 
Cytuj  
Dziwne, widziałem trzy recenzje filmu i wszystkie pozytywne.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 14:50 
Cytuj  
Ja widziałem sporo pozytywnych opinii o smoleńsku ale nie poszedłem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2017, 17:42 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja widziałem sporo pozytywnych opinii o smoleńsku ale nie poszedłem :)

bo ty znałeś prawdę już wcześniej


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 841, 842, 843, 844, 845, 846, 847 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.