mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:22 
Cytuj  
Ale sie wpienilem. Dla potrzeb WoW'a zalozylem sobie konto w inteligo. Zrobili mi je szybko, bez problemu itd ale.... Za kazdym razem gdy wyplacam jakiekolwiek pieniadze w banku to dostaje smsa informujacego mnie ze wyplacilem kase ktora chcialem(np 10zl) plus 9,99.... myslalem ze to jakis blad u nich i ze tej kasy nie biora (i nadal mam taka nadzieje bo inaczej to byloby zlodziejstwo). Wczoraj z konta wyplacilem 10 z 20zl, wiec zostalo mi 10 (oczywiscie dostalem smsa ze wyplacilem 19.99...). Dzis , probujac wyjac kase z konta dostalem odmowe poniewaz nic na nim nie mam...."no co do ch..." - pomyslalem. Czy Ci, co uzywaja inteligo wiedza cos o tym? Chyba zadzwonie na infolinie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:42 
Cytuj  
Pytanie w jakich bankomatach pobierales pieniadze? Bo tylko w sieci Euronet jest to darmowe, w innych placisz prowizje.

Znalazlem tez cos takiego (ja sie w sumie jeszcze z czyms takim nie spotkalem):

Cytuj:
Czy za wypłatę gotówki w terminalu POS w placówce PKO Banku Polskiego pobierana jest opłata?

Nie. Dla wszystkich posiadaczy konta Inteligo wypłaty w terminalach POS w każdej placówce PKO Banku Polskiego są darmowe. W chwili obecnej na Twoim rachunku w momencie wypłaty w gotówki w terminalu POS system zakłada blokadę na kwotę transakcji (wypłaty gotówki) i prowizję (9,99 zł), prowizja po rozliczeniu transakcji jest całkowicie anulowana. Twoje konto jest obciążone tylko kwotą, którą podjąłeś w terminalu POS.


_________________
.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 10:49 
Cytuj  
pobieralem z banku, w ktorym pobieranie jest bezplatne (oddzial banku w ktorym zalozylem konto). dzwonie na infolinie...

EDIT: no i nic . nikt nie odbiera. mozliwe, ze to jest rzeczywiscie ta prowizja o ktorej mowisz o Wielki Przedwieczny :wink: Jezeli tak to uwazam ze spieprzyli sprawe bo powinni potwierdzac te wyplaty szybciej. Przez to nie moge teraz kasy wyplacic doh. Shit happens jak to mowi yoda. No nic ide sie szykowac na RFD...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 11:40 
Cytuj  
Jakis bullshit .....
Tez mam inteligo i jedynie jak biore kase w bankomacie ktory nie jest w euronecie to jest prowizja 4,50
Pozatym zadnych innych oplat poza utrzymaniem konta i serwisem sms


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?


Posty: 26
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:00 
Cytuj  
a przecierz inteligo maja umowe z pko bp na korzystanie darmowe z ich sieci bankomatow bo jakby nie patrzec inteligo jest pko


_________________
I am who i am and do what i can

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:10 
Cytuj  
pobieranie z bankomatow PKO BP jest darmowe dla kart Inteligo, ale blokuja ci 9,99zl do czasu zaksiegowania tej transakcji, czyli srednio 2-3 dni :)
Potem odblokowuja te 9.99 i juz mozesz je wydawac :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:13 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
pobieranie z bankomatow PKO BP jest darmowe dla kart Inteligo, ale blokuja ci 9,99zl do czasu zaksiegowania tej transakcji, czyli srednio 2-3 dni :)
Potem odblokowuja te 9.99 i juz mozesz je wydawac :)


nieprawda, mi nic nie blokuja. Pobieram 50 PLN i dostaje SMS o obciazeniu 50 PLN. Tak samo przy placeniu w sklepie.

Blokada srodkow (opcjonalna) jest tylko przy przelewach.

EDIT: Chyba ze dodali to w ciagu dwoch ostatnich dni bo dwa dni temu pobirealem i nic mi nieblokowali. (mam SMS na potwierdzenie jakby co).

EDIT 2: Ale w sumie to jest bez sensu bo jak masz mniej niz 9,99 to nic nie wyplacisz, ani nie zaplacisz w sklepie a masz do tego pelne prawo.
W zadnym banku sie z czyms takim nie spotkalem.

EDIT 3: A co do oplat to sa one tylko wtedy jak masz miesiaczne wplaty ponizej 99PLN i wynosi onja bodajze 4 zlote. Serwis SMS jest chyba bezplatny. Wyplacanie w bankomatach PKO tez (tak jest w umowie).


Ostatnio edytowano 21 sty 2005, 13:54 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:41 
Cytuj  
ja tam mam inteligo do tranzakcji w necie i jestem zadowolony wogule to niewiem czy cokolwiek mi sciagaja bo zawsze mam ponad 100 zl wiec niewidze wydatkow takze przelewy i inne duperele miedzy kontami inteligo a biznes darmowe wiec musisz miec cos skaszanione dzwon tam ze amsz takie cyrki

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:37 
Cytuj  
tez jestem zadowolony z inteligo. ale wlasnie dzis chcialem wyplacic 10 zl z konta ale nie moglem....bo 9,99 zamrozili sobie prowizji :/ i kurde na gape tramwayem trza jechac ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.