mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:32 
Cytuj  
Mam pytanie o ta gre. Kiedys czytalem ze ma sie takie cudo pojawic, ale potem juz jakos nie widzialem wzmianek w prasie i ucichlo. Teraz patrze na MmorpgSpot i widze linka do podstrony o tej gierce. Wiec tak:
1. Czy juz jest?
2. Jak jest to jak zamowic?
3. Ile kosztuje?
4. Jak sie gra sprawuje?
I wogole wszystko co o tym wiadomo :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 23:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-16 22:32, KromeR napisał:
Mam pytanie o ta gre. Kiedys czytalem ze ma sie takie cudo pojawic, ale potem juz jakos nie widzialem wzmianek w prasie i ucichlo. Teraz patrze na MmorpgSpot i widze linka do podstrony o tej gierce.


MmorpgSpot czy MmogSpot? :smile:

Cytuj:

Wiec tak:
1. Czy juz jest?
2. Jak jest to jak zamowic?
3. Ile kosztuje?
4. Jak sie gra sprawuje?
I wogole wszystko co o tym wiadomo :grin:



Ad1,2,3
Gra własnie przechodzi gruntowne beta testy - własnie dzisiaj dotarło do Nas info o rozpoczęciu wysyłki CD'ków do 5 grupy betatesterów, z racji tego nie jest możliwe w chwili obecnej jej zamówienie (jeszcze nie przygotowano wersji finalnej) a i cena takowej wersji nie została okreslona.
Ad4
Cóż, nie narzekam, wczesniej się wywalała, ale po ostatnich patchach problemy zniknęły. Atutem gier mmog jest to, iż prze ich wypuszczeniem mozna nawet wziąśc pare kilo betatesterów co często owocuje bardzo dobrymi wynikami.

O samej grze mozna bardzo dużo pisać. Najlepiej zapoznać się ze stronami o niej. Jedno jednak mozna powiedzieć. Kto kochał takie gry jak Privateer, Frontier czy Elite pokocha i tę grę. Bo to podobne klimaty tyle że z lepszą grafą, i tysiacami graczy w galaktyce.

_________________
Ultima Online Polska
http://www.uo.imgroup.com.pl
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-01-16 23:07 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 23:28 
Cytuj  
Mmogspot ofkors :wink:

To zajebioza. Net zalorzylem kiedys zeby w diabla grac. Teraz juz mnie single nie bawi (no poza AvP 1 i 2), Fallout i paroma qltowymi.
A X Beyound The Frontier przeszedlem prawie cale (prawie bo mi sie kopm wywrocil i save'y poszly sie je...) a kolejnych 200h na latanie, zakladanie kopalni, elektrowni, kupowanie sprzetu i wogole nie chcialo mi sie poswiecac... Ah te upojne przeloty przez galaktyke... Z jednego konca w drugi jedyne 2-3h :grin:

Ale do tej pory mam walsnoreczna mape wszystkich sektorow :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 21:38 
Cytuj  
Zatem to bedzie gra dla Ciebie. Najlepiej zapisz się na bete . Pewności ze dostaniesz nigdy sie nie ma ale kto nie próbuje ten napewno nie dostaje. Na naszej stronie jest link na oficjalke Westwood gdzie można to zrobić. Po ilośći chętnych widać ze grze raczej nie braknie żywych mieszkańców :razz:

A co do single player. Mnie też już dawno gry tego typu przestały bawić. po pierwsze z uwagi na głupote i schematycznośc poczynan komputera ( kazda gra to ma kwestia tylko kiedy na to wpadniesz) , po drugie ścisle określenie celów i jej skończonośc, po trzecie savy.

Dlatego własnie postanowiliśmy zrobić jak najwięcej by ten rynek (gier mmog) stopniowo rozruszać z tym regionie. Bo puki co cieniutko a zapowiadają sie zajebiste hiciory

_________________
Ultima Online Polska
http://www.uo.imgroup.com.pl
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-01-17 21:39 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.